MKS Lędziny wygrał w Bestwinie. Klęska Naprzodu Lipiny. Czarni Gorzyce nie tracą punktów - wyniki spotkań ZINA klasy okręgowej z 29 i 30 maja (aktualizacja)

MKS Lędziny wygrał w Bestwinie. Klęska Naprzodu Lipiny. Czarni Gorzyce nie tracą punktów - wyniki spotkań ZINA klasy okręgowej z 29 i 30 maja (aktualizacja)

Trwa świetna passa Czarnych Gorzyce, którzy tym razem pewnie pokonali Płomień Połomia. Nie było emocji w derbach Gliwic: rezerwy Piasta okazały się za silne dla zespołu ŁTS Łabędy. Niezwykle ważne zwycięstwo odniosła drużyna MKS-u Lędziny

Bytom - Zabrze

Grupa mistrzowska

Wyniki 12. kolejki:

Orzeł Miedary - Silesia Miechowice 3:0 (2:0)
1:0 - Urbański, 16 min.
2:0 - Wójcik, 27 min.
3:0 - Bednorz, 85 min.

Burza Borowa Wieś - Przyszłość Ciochowice 0:3 (0:0)
0:1 - Skowronek, 54 min.
0:2 - Skowronek, 67 min.
0:3 - Materla, 90 min.

ŁTS Łabędy - Piast II Gliwice 0:5 (0:1)
0:1 - Kędziora, 33 min.
0:2 - Gendera, 66 min.
0:3 - Zachciał, 73 min.
0:4 - Stisz, 75 min.
0:5 - Fabian, 81 min.

Odra Miasteczko Śląskie - Olimpia Boruszowice 1:2 (1:0)
1:0 - Ilnicki, 18 min.
1:1 - Kabaciński, 83 min.
1:2 - Kapica, 87 min.

 1.  Orzeł Miedary  9  23  31:7
 2.  Piast II Gliwice  8  22  31:6
 3.  Silesia Miechowice  9  11  18:21
 4.  Przyszłość Ciochowice  9  11  14:16
 5.  Odra Miasteczko Śląskie  8  10  11:15
 6.  Olimpia Boruszowice  9   9  12:16
 7.  ŁTS Łabędy  9   8   9:21
 8.  Burza Borowa Wieś  9   4   9:34

Grupa spadkowa

Wyniki 11. kolejki:

Concordia Knurów - Orzeł Biały Brzeziny Śląskie 7:2 (4:1)
1:0 - Gałach, 9 min.
2:0 - Franiel, 15 min. (samobójczy)
3:0 - Żyrkowski, 21 min.
4:0 - Orylski, 30 min.
4:1 - Czech, 41 min.
4:2 - Benjamin, 59 min.
5:2 - Żyrkowski, 69 min.
6:2 - Górka, 75 min.
7:2 - Mąka, 89 min.

Sokół Orzech - KS 94 Rachowice 1:2 (1:1)
1:0 - Turowski, 12 min.
1:1 - Tomeczek, 21 min.
1:2 - Kuglin, 86 min.

Tęcza Wielowieś - Unia Strzybnica 4:2 (2:1)
1:0 - Dziambor, 5 min.
1:1 - Różański, 8 min.
2:1 - Bobek, 11 min.
3:1 - Smolarz, 53 min.
4:1 - Smolarz, 61 min.
4:2 - Wypych, 90 min.

Czarni Pyskowice - Górnik Bobrowniki Śląskie 2:1 (0:1)
0:1 - Fesner, 9 min.
1:1 - Bladycz, 50 min.
2:1 - Zalesiński, 56 min.

Gwiazda Chudów - Czarni Kozłowa Góra 5:1 (2:0)
1:0 - Adamczyk, 3 min.
2:0 - Bałuszyński, 22 min.
3:0 - Bałuszyński, 65 min.
3:1 - Dramski, 68 min.
4:1 - Szala, 74 min.
5:1 - Szala, 84 min.

Pauzowała: Sośnica Gliwice

 1.  Gwiazda Chudów  15  35   44:15
 2.  Sokół Orzech  15  28  41:26
 3.  Czarni Pyskowice  16  27  22:19 
 4.  Sośnica Gliwice  16  24  28:20
 5.  Concordia Knurów  16  23  43:34
 6.  KS 94 Rachowice  16   22  26:25
 7.  Górnik Bobrowniki Śląskie  15  21  34:41
 8.  Unia Strzybnica  15  20  30:29
 9  Orzeł Biały Brzeziny Śląskie  15  20  28:31
10.  Tęcza Wielowieś  16  12  23:47
11.  Czarni Kozłowa Góra  15   4  16:48

Racibórz - Rybnik

Grupa mistrzowska

Wyniki 10. kolejki:

Czarni Gorzyce - Płomień Połomia 4:0 (2:0)
1:0 - Widenka, 1 min.
2:0 - Lamczyk, 14 min.
3:0 - Widenka, 76 min.
4:0 - Benauer, 86 min.

Unia Racibórz - Pierwszy Chwałowice 3:2 (1:1)
0:1 - Herok, 6 min.
1:1 - Chałupiński, 13 min.
2:1 - Ośliźlok, 63 min.
3:1 - Chałupiński, 83 min. (karny)
3:2 - Piełka, 88 min.

Granica Ruptawa - LKS Tworków 1:3 (1:3)
1:0 - Konopacki, 4 min.
1:1 - Polak, 7 min.
1:2 - Kocot, 18 min.
1:3 - Kocot, 20 min.

Forteca Świerklany - LKS Krzyżanowice 7:2 (2:0)
1:0 - Czerniak, 26 min.
2:0 - Czerniak, 45 min.
3:0 - Kopacz, 49 min.
3:1 - Przybyła, 52 min.
4:1 - Legierski, 57 min.
5:1 - Czerniak, 63 min.
6:1 - Legierski, 65 min.
6:2 - Reinhard, 72 min.
7:2 - Czerniak, 78 min.

 1.  Czarni Gorzyce  7  19  26:3
 2.  LKS Tworków  7  13  18:6
 3.  Forteca Świerklany  7  12  18:15
 4.  Granica Ruptawa  7  10  13:16
 5.  LKS Krzyżanowice  7   9  21:20
 6.  Unia Racibórz  7   9  8:17
 7.  Pierwszy Chwałowice  7   7  7:19
 8.  Płomień Połomia  7   2  5:13

Grupa spadkowa

Wyniki 10. kolejki:

Polonia Łaziska Rybnickie - KS 1905 Krzanowice 1:1 (1:1)
1:0 - Hojka, 17 min.
1:1 - Święty, 23 min.

Polonia Marklowice - LKS 1908 Nędza 1:3 (0:1)
0:1 - Cichecki, 39 min.
0:2 - Fojcik, 47 min.
1:2 - Górnicki, 66 min.
1:3 - Fojcik, 70 min.

Dąb Gaszowice - Rymer Rybnik 0:1 (0:1)
0:1 - Odon, 37 min.

Zameczek Czernica - MKS Czerwionka 4:0 (0:0)
1:0 - Smal, 57 min.
2:0 - Sobczak, 61 min.
3:0 - Smal, 63 min.
4:0 - Sobczak, 73 min.

Naprzód Borucin - MKS 32 Radziejów 4:0 (4:0) mecz przerwany po pierwszej połowie z powodu zdekompletowania zesołu gości (sześć kontuzji)
1:0 - Cerkowniak, 16 min.
2:0 - Zieliński, 27 min.
3:0 - Owczarczyk, 33 min.
4:0 - Cerkowniak, 44 min. (karny)

Silesia Lubomia - Gwiazda Skrzyszów 2:1 (0:0)
1:0 - Tkocz, 47 min.
2:0 - Florkowski, 49 min.
2:1 - Gojny, 62 min.

 1.  Naprzód Borucin   16  34   33:21
 2.  LKS 1908 Nędza  16  32  32:22
 3.  Gwiazda Skrzyszów  16  31  33:19 
 4.  Zameczek Czernica  16  28  27:19
 5.  Rymer Rybnik  16  27  36:27
 6.  KS 1905 Krzanowice  16   26  35:29
 7.  Silesia Lubomia  16  25  27:21
 8.  Polonia Marklowice  16  22  27:29
 9  Dąb Gaszowice  16  14  23:38
10.  Polonia Łaziska Rybnickie  16  14  19:33
11.  MKS 32 Radziejów  16   8  20:44
12.  MKS Czerwionka  16   7  18:44

Katowice - Sosnowiec

Grupa mistrzowska

Wyniki 8. kolejki:

Pogoń Imielin - Zagłębie II Sosnowiec 1:1 (1:1)
0:1 - Popczyk, 12 min.
1:1 - Polarz, 35 min.

MK Górnik Katowice - Tęcza Błędów 1:2 (0:0)
0:1 - Ból, 64 min.
0:2 - Chrabąszcz, 80 min.
1:2 - Lipok, 81 min.

Sparta Katowice - Cyklon Rogoźnik 1:2 (0:2)
0:1 - Jaskuła, 14 min.
0:2 - Wściubiak, 39 min.
1:2 - Gielza, 53 min.

Podlesianka Katowice - Niwy Brudzowice 3:1 (1:0)
1:0 - Rosiński, 9 min.
2:0 - Rosiński, 47 min.
2:1 - Sadowski, 82 min.
3:1 - Zając, 90 min.

 1.  Podlesianka Katowice  8  19  32:10
 2.  Zagłębie II Sosnowiec  8  16  22:10
 3.  Sparta Katowice  8  15  15:8
 4.  Cyklon Rogoźnik  8  10  9:15
 5.  MK Górnik Katowice  8   9  14:31
 6.  Tęcza Błędów  8   8  13:16
 7.  Pogoń Imielin  8   7  11:16
 8.  Niwy Brudzowice  8   5  9:19

Grupa spadkowa

Wyniki 11. kolejki:

Górnik 09 Mysłowice - Hórnik Piaski 6:2 (3:1)
1:0 - Cieślik, 7 min.
2:0 - Cieślik, 13 min.
2:1 - Stok, 24 min.
3:1 - Bundzyło, 28 min.
4:1 - Fehrenholt, 48 min.
5:1 - Gondzik, 51 min.
6:1 - Castillo, 57 min.
6:2 - Socha, 83 min.

Ostoja Żelisławice - Wawel Wirek 5:4 (2:0)
1:0 - Wieczorek, 21 min.
2:0 - Wieczorek, 24 min.
2:1 - Chudziński, 49 min.
3:1 - Mastalerz, 51min.
4:1 - Majchrowski, 58 min.
4:2 - Lux, 62 min.
4:3 - Iwański, 66 min.
5:3 - Opeldus, 89 min.
5:4 - Kałużny, 90 min.

Błękitni Sarnów - Siemianowiczanka 1:2 (1:0)
1:0 - Czura, 10 min.
1:1 - Tomczyk, 78 min.
1:2 - Ogryzek, 86 min.

Górnik Wojkowice - Urania Ruda Śląska 6:0 (1:0)
1:0 - Jamróz, 36 min.
2:0 - Kruczek, 53 min.
3:0 - Szopa, 70 min.
4:0 - Szymonek, 73 min.
5:0 - Manterys, 85 min.
6:0 - Kruczek, 90 min.

Źródło Kromołów - Naprzód Lipiny 9:0 (4:0)
1:0 - Szadkowski, 5 min.
2:0 - Szadkowski, 16 min.
3:0 - Wasik, 28 min.
4:0 - wasik, 45 min.
5:0 - Gajewicz, 50 min.
6:0 - Skrzypek, 65 min.
7:0 - Wacławik, 68 min.
8:0 - Skrzypek, 70 min.
9:0 - Dudek, 75 min.

Unia Ząbkowice - GKS II Katowice 0:4 (0:2)
0:1 - Jurski, 32 min.
0:2 - Pietrzyk, 34 min.
0:3 - Jurski, 47 min.
0:4 - Bród, 83 min.

Pauzował: Orzeł Mokre

 1.  GKS II Katowice  19  45   71:21
 2.  Górnik Wojkowice  18  32  49:17
 3.  Górnik 09 Mysłowice  19  40  51:30 
 4.  Źródło Kromołów  18  38  63:28
 5.  Ostoja Żelisławice  18  31  49:43
 6.  Siemianowiczanka  19   30  42:36
 7.  Błękitni Sarnów  17  23  34:35
 8.  Orzeł Mokre  18  21  28:37
 9.  Unia Ząbkowice  18  21  32:36
10.  Naprzód Lipiny  18  18  28:54
11.  Wawel Wirek  19  12  28:51
12.  Urania Ruda Śląska  19   9  23:67
13.  Górnik Piaski  18   5  19:62

Tychy - Bielsko-Biała

Grupa mistrzowska

Wyniki 8. kolejki:

GTS Bojszowy - LKS Łąka 1:1 (0:0)
1:0 - Bednarczyk, 56 min.
1:1 - Kraus, 89 min.

LKS Studzienice - Pasjonat Dankowice 2:2 (1:0)
1:0 - Tomaszczyk, 33 min.
1:1 - Cięciel, 58 min.
1:2 - Cięciel, 70 min.
2:2 - Żemła, 90 min.

LKS Bestwina - MKS Lędziny 2:4 (0:3)
0:1 - Gnojczewski, 21 min.
0:2 - Ingram, 26 min.
0:3 - Śliwa, 43 min.
1:3 - Wilczek, 47 min.
2:3 - Wilczek, 57 min.
2:4 - Gierczak, 90 min.

Mecz Czarni Jaworze - Rekord II Bielsko-Biała odwołany z powodu zalania boiska

 1.  LKS Bestwina  8  19   21:11
 2.  MKS Lędziny  8  16  22:12
 3.  Czarni Jaworze  7  12  18:9
 4.  Pasjonat Dankowice  8  12  19:17
 5.  Rekord II Bielsko-Biała  7  11  19:13
 6.  GTS Bojszowy  8   8  11:20
 7.  LKS Łąka  8   4  12:21
 8.  LKS Studzienice  8   3  10:25

Grupa spadkowa

Wyniki 7. kolejki:

Ogrodnik Cielmice - MRKS II Czechowice-Dziedzice 1:1 (0:1)
0:1 - Kozłowski, 12 min.
1:1 - Wala, 89 min.

Sokół Wola - BKS Stal Bielsko-Biała 0:0

Pionier Pisarzowice - LKS Rudołtowice-Ćwiklice 2:0 (1:0)
1:0 - Kasolik, 16 min.
2:0 - Strzeżoń, 81 min.

Piast Bieruń - LKS Wisła Wielka 0:0

Przełom Kaniów - ZET Tychy 0:5 (0:4)
0:1 - Grelewski, 1 min.
0:2 - Migdał, 6 min.
0:3 - Migdał, 22 min.
0:4 - Fortuna, 26 min.
0:5 - Kubies, 80 min. (samobójczy)

Pauzowała: KS Bestwinka

 1.  Ogrodnik Cielmice  16  32   44:18
 2.  ZET Tychy  15  30  35:20
 3.  LKS Wisła Wielka  15  25  29:24 
 4.  Piast Bieruń  16  25  27:30
 5.  BKS Stal Bielsko-Biała  15  25  29:17
 6.  KS Bestwinka  15   24  23:18
 7.  MRKS II Czechowice-Dziedzice  15  23  34:27
 8.  Pionier Pisarzowice  16  20  31:34
 9  Sokół Wola  16  20  28:34
10.  LKS Rudołtowice-Ćwiklice  15   9  17:37
11.  Przełom Kaniów  16   4  11:49

 .

 

Powrót na górę

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami