Orzeł Miedary rozgromił Burzę Borowa Wieś, derby Katowic dla Podlesianki - wyniki spotkań ZINA klasy okręgowej z 2 i 3 czerwca
- Napisał Arq
Zespół Orła Miedary aż 9:1 pokonał drużynę Burzy Borowa Wieś, ale wciąż czuje na sobie oddech ścigającej go w tabeli ekipy rezerw Piasta Gliwice. Sporo emocji było w derbowym meczu Sparty Katowice z Podlesianką. Lider swoją wyższość udowodnił w samej końcówce.
Bytom - Zabrze
Grupa mistrzowska
Wyniki 3. kolejki:
Przyszłość Ciochowice - ŁTS Łabędy 1:0 (0:0)
1:0 - Materla, 60 min.
Piast II Gliwice - Olimpia Boruszowice 2:0 (1:0)
1:0 - Spende, 28 min.
2:0 - Spende, 72 min.
Orzeł Miedary - Burza Borowa Wieś 9:1 (3:0)
1:0 - Daszkiewicz, 7 min.
2:0 - Wójcik, 14 min.
3:0 - Miszok, 42 min.
4:0 - Szkliniarz, 47 min.
5:0 - Bednorz, 49 min.
5:1 - Gładczak, 60 min.
6:1 - Foszmańczyk, 63 min.
7:1 - Urbański, 63 min.
8:1 - Miszok, 65 min.
9:1 - Daszkiewicz, 80 min.
Silesia Miechowice - Odra Miasteczko Śląskie 2:4 (2:1)
0:1 - Kaciuba, 26 min.
1:1 - Lewandowski, 31 min.
2:1 - Lewandowski, 40 min.
2:2 - Thiel, 48 min.
2:3 - Jaworek, 73 min.
2:4 - Kaciuba, 82 min.
1. | Orzeł Miedary | 10 | 26 | 40:8 |
2. | Piast II Gliwice | 9 | 25 | 33:6 |
3. | Przyszłość Ciochowice | 10 | 14 | 15:16 |
4. | Odra Miasteczko Śląskie | 10 | 13 | 16:19 |
5. | Silesia Miechowice | 10 | 11 | 20:25 |
6. | Olimpia Boruszowice | 9 | 9 | 12:18 |
7. | ŁTS Łabędy | 10 | 8 | 9:22 |
8. | Burza Borowa Wieś | 10 | 4 | 10:43 |
Grupa spadkowa
Wyniki 2. kolejki:
Czarni Pyskowice - Czarni Kozłowa Góra 3:1 (2:0)
1:0 - Błaszczyk, 24 min.
2:0 - Pazdej, 29 min.
3:0 - Zalesiński, 58 min.
3:1 - Domogała, 90 min.
Sośnica Gliwice - Unia Strzybnica 1:1 (1:0)
1:0 - Popiel, 6 min.
1:1 - Różański, 88 min.
Sokół Orzech - Gwiazda Chudów 4:3 (2:1)
1:0 - Turowski, 9 min.
2:0 - Turowski, 43 min.
2:1 - Adamczyk, 44 min.
3:1 - Niesler, 47 min.
3:2 - Bałuszyński, 49 min.
4:2 - Turowski, 54 min.
4:3 - Pietrzyba, 75 min.
Concordia Knurów - Górnik Bobrowniki Śląskie 3:4 (1:4)
0:1 - Kosak, 8 min.
0:2 - Brzezina, 13 min.
1:2 - Żyrkowski, 16 min.
1:3 - Kosak, 20 min.
1:4 - Mik, 33 min.
2:4 - Żyrkowski, 61 min.
3:4 - Żyrkowski, 68 min.
KS 94 Rachowice - Orzeł Biały Brzeziny Śląskie 0:1 (0:1)
0:1 - Danecki, 33 min.
Pauzowała: Tęcza Wielowieś
1. | Gwiazda Chudów | 16 | 35 | 47:19 |
2. | Sokół Orzech | 16 | 31 | 45:29 |
3. | Czarni Pyskowice | 17 | 30 | 25:20 |
4. | Sośnica Gliwice | 17 | 25 | 29:21 |
5. | Górnik Bobrowniki Śląskie | 16 | 24 | 38:44 |
6. | Concordia Knurów | 17 | 23 | 46:38 |
7. | Orzeł Biały Brzeziny Śląskie | 16 | 23 | 29:31 |
8. | KS 94 Rachowice | 17 | 22 | 26:26 |
9 | Unia Strzybnica | 16 | 21 | 31:30 |
10. | Tęcza Wielowieś | 16 | 12 | 23:47 |
11. | Czarni Kozłowa Góra | 16 | 4 | 17:51 |
Racibórz - Rybnik
Grupa mistrzowska
Wyniki 11. kolejki:
Granica Ruptawa - Forteca Świerklany 2:3 (1:1)
0:1 - Kasprzak, 25 min.
1:1 - Pastuszak, 29 min.
1:2 - Getler, 60 min.
1:3 - Kasprzak, 78 min.
2:3 - Pastuszak, 90 min.
LKS Tworków - Unia Racibórz 1:2 (1:1)
0:1 - Sabaschvili, 39 min.
1:1 - Cerkowniak, 44 min.
1:2 - Łagosz, 67 min.
Pierwszy Chwałowice - Czarni Gorzyce 0:1 (0:0)
0:1 - Bober, 81 min.
Płomień Połomia - LKS Krzyżanowice 0:0
1. | Czarni Gorzyce | 8 | 22 | 27:3 |
2. | Forteca Świerklany | 8 | 15 | 21:17 |
3. | LKS Tworków | 8 | 13 | 19:12 |
4. | Unia Racibórz | 8 | 12 | 8:19 |
5. | Granica Ruptawa | 8 | 10 | 15:19 |
6. | LKS Krzyżanowice | 8 | 10 | 21:20 |
7. | Pierwszy Chwałowice | 8 | 7 | 7:20 |
8. | Płomień Połomia | 6 | 3 | 5:13 |
Katowice-Sosnowiec
Grupa mistrzowska
Wyniki 9. kolejki:
Zagłębie II Sosnowiec – Niwy Brudzowice 5:0 (3:0)
1:0 - Troć, 22 min.
2:0 - Troć, 23 min.
3:0 - Troć, 30 min.
4:0 - Hałatek, 47 min.
5:0 - Kulig, 88 min.
Sparta Katowice - Podlesianka Katowice 1:4 (0:1)
0:1 – Renner 42 min. (karny)
1:1 – Gielza 78 min.
1:2 – Rosiński 85 min.
1:3 - Nowotnik 90 min,
1:4 – Lisiński 90 min.
Cyklon Rogoźnik - MK Górnik Katowice 3:0 (0:0)
1:0 - Gruszka, 48 min.
2:0 - Markowski, 55 min.
3:0 - Gruszka, 65 min.
Tęcza Błędów - Pogoń Imielin 0:1 (0:0)
0:1 - Turczyński, 55 min.
1. | Podlesianka Katowice | 9 | 22 | 36:11 |
2. | Zagłębie II Sosnowiec | 9 | 19 | 27:10 |
3. | Sparta Katowice | 9 | 15 | 16:12 |
4. | Cyklon Rogoźnik | 9 | 13 | 12:15 |
5. | Pogoń Imielin | 9 | 10 | 12:16 |
6. | MK Górnik Katowice | 9 | 9 | 14:34 |
7. | Tęcza Błędów | 9 | 8 | 13:17 |
8. | Niwy Brudzowice | 9 | 5 | 9:24 |
Grupa spadkowa
Wyniki 3. kolejki:
Ostoja Żelisławice – MKS Siemianowiczanka 0:4 (0:2)
0:1 - Tomczyk, 19 min.
0:2 - Porczek, 37 min.
0:3 - Kowalczyk, 65 min.
0:4 - Kucper, 80 min.
Źródło Kromołów – Urania Ruda Śląska 9:3
Górnik Wojkowice – Orzeł Mokre 3:0 (2:0)
1:0 - Dyrda, 21 min.
2:0 - Gierczuk, 37 min.
3:0 - Szymonek, 84 min.
Górnik Piaski – GKS II Katowice 2:7 (1:6)
0:1 - Szwedzik, 14 min.
1:1 - Borek, 17 min.
1:2 - Małecki, 18 min.
1:3 - Szwedzik, 22 min.
1:4 - Szwedzik, 28 min.
1:5 - Flak, 30 min.
1:6 - Wodnicki, 42 min.
1:7 - Szwedzik, 57 min.
2:7 - Borek, 77 min.
Unia Ząbkowice – Wawel Wirek 3:2 (2:0)
1:0 - Kowalik, 11 min.
2:0 - Kowalik, 21 min.
2:1 - Mosgalik, 50 min.
3:1 - Kowalik, 55 min.
3:2 - Chudziński, 90 min.
Błękitni Sarnów – Naprzód Lipiny 1:2 (1:2)
0:1 - Palka, 5 min.
1:1 - Czechowski, 7 min.
1:2 - Pleszak, 36 min.
Pauzował: Górnik 09 Mysłowice
1. | GKS II Katowice | 20 | 48 | 78:23 |
2. | Górnik Wojkowice | 19 | 45 | 52:17 |
3. | Górnik 09 Mysłowice | 19 | 40 | 51:30 |
4. | Źródło Kromołów | 19 | 41 | 72:31 |
5. | Siemianowiczanka | 20 | 33 | 46:36 |
6. | Ostoja Żelisławice | 19 | 31 | 49:47 |
7. | Unia Ząbkowice | 20 | 24 | 36:40 |
8. | Błękitni Sarnów | 18 | 23 | 35:37 |
9. | Orzeł Mokre | 19 | 21 | 28:40 |
10. | Naprzód Lipiny | 19 | 21 | 30:55 |
11. | Wawel Wirek | 20 | 12 | 30:54 |
12. | Urania Ruda Śląska | 20 | 9 | 26:76 |
13. | Górnik Piaski | 19 | 5 | 21:69 |
Tychy - Bielsko-Biała
Grupa spadkowa
Wyniki 8. kolejki:
BKS Stal Bielsko-Biała - Przełom Kaniów 2:0
LKS Wisła Wielka - KS Bestwinka 4:0
5 czerwca (sobota)
godz. 17.00: ZET Tychy - Pionier Pisarzowice
godz. 17.00: LKS Rudołtowice-Ćwiklice - Piast Bieruń
6 czerwca (sobota)
godz. 11.00: MRKS II Czechowice-Dziedzice - Sokół Wola