Wydrukuj tę stronę

Kolejne derby Katowic z faworytem, Czarni Gorzyce jada do Ruptawy - zapowiedź spotkań ZINA klasy okręgowej na 11-13 czerwca

Kolejne derby Katowic z faworytem, Czarni Gorzyce jada do Ruptawy - zapowiedź spotkań ZINA klasy okręgowej na 11-13 czerwca

Gdyby nie pandemia sezon ZINA klasy okręgowej byłby na finiszu. Do zakończenia rozgrywek pozostaje jednak jeszcze miesiąc i piłkarze wciąż mają o co grać. W ten weekend przed nami kolejne derby Katowic: MK Górnik podejmie mającą czwartoligowe aspiracje Podlesiankę.

Bytom - Zabrze

Grupa mistrzowska

Zestaw par 14. kolejki:

12 czerwca (sobota)
godz. 17.00: Burza Borowa Wieś - Silesia Miechowice
godz. 17.00: Przyszłość Ciochowice - Piast II Gliwice
godz. 17.00: ŁTS Łabędy - Odra Miasteczko Śląskie
godz. 18.00: Orzeł Miedary - Olimpia Boruszowice

Grupa spadkowa

Zestaw par 3. kolejki:

12 czerwca (sobota)
godz. 15.00: Concordia Knurów - Sokół Orzech
godz. 17.00: Górnik Bobrowniki Śląskie - Tęcza Wielowieś
godz. 17.00: Orzeł Biały Brzeziny Śląskie - Gwiazda Chudów
godz. 17.00: Unia Strzybnica - KS 94 Rachowice
godz. 17.00: Czarni Kozłowa Góra - Sośnica Gliwice

Pauzuje: Czarni Pyskowice

Racibórz - Rybnik

Grupa mistrzowska

Zestaw par 13. kolejki:

12 czerwca (sobota)
godz. 13.00: Pierwszy Chwałowice - Płomień Połomia
godz. 17.00: Unia Racibórz - Forteca Świerklany
godz. 17.00: Granica Ruptawa - Czarni Gorzyce

13 czerwca (niedziela)
godz. 15.00: LKS Tworków - LKS Krzyżanowice

Grupa spadkowa

Zestaw par 12. kolejki:

12 czerwca (sobota)
godz. 17.00: MKS 32 Radziejów - Zameczek Czernica
godz. 17.00: Rymer Rybnik - Naprzód Borucin
godz. 17.00: Polonia Marklowice - Dąb Gaszowice
godz. 17.00: KS 1905 Krzanowice - Polonia Łaziska Rybnickie

13 czerwca (niedziela)
godz. 17.00: MKS Czerwionka - Silesia Lubomia
godz. 17.00: Gwiazda Skrzyszów - LKS 1908 Nędza

Katowice - Sosnowiec

Grupa mistrzowska

Zestaw par 11. kolejki:

10 czerwca
Tęcza Błędów - Zagłębie II Sosnowiec

12 czerwca (sobota)
godz. 11.00: MK Górnik Katowice - Podlesianka Katowice
godz. 11.00: Sparta Katowice - Pogoń Imielin
godz. 17.00: Cyklon Rogoźnik - Niwy Brudzowice

Grupa spadkowa

Zestaw par 13. kolejki:

11 czerwca (piątek)
godz. 18.00: Górnik 09 Mysłowice - Ostoja Żelisławice

12 czerwca (sobota)
godz. 17.00: Górnik Wojkowice - Siemianowiczanka
godz. 17.00: Źródło Kromołów - Wawel Wirek
godz. 17.00: Błękitni Sarnów - GKS II Katowice
godz. 17.00: Unia Ząbkowice - Orzeł Mokre
godz. 17.00: Górnik Piaski - Urania Ruda Śląska

Pauzuje: Naprzód Lipiny

Tychy - Bielsko-Biała

Grupa mistrzowska

Zestaw par 11. kolejki:

12 czerwca (sobota)
godz. 15.00: GTS Bojszowy - Rekord II Bielsko-Biała
godz. 16.00: LKS Łąka - Pasjonat Dankowice
godz. 17.00: LKS Bestwina - LKS Studzienice
godz. 17.00: MKS Lędziny - Czarni Jaworze

Grupa spadkowa

Zestaw par 9. kolejki:

12 czerwca (sobota)
godz. 16.00: Ogrodnik Cielmice - LKS Wisła Wielka
godz. 17.00: Pionier Pisarzowice - BKS Stal Bielsko-Biała
godz. 17.00: Piast Bieruń - ZET Tychy
godz. 17.00: LKS Bestwinka - LKS Rudołtowice-Ćwiklice

13 czerwca (niedziela)
godz. 17.00: Przełom Kaniów - MRKS II Czechowice-Dziedzice
Pauzuje: Sokół Wola

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami

Kolejne derby Katowic z faworytem, Czarni Gorzyce jada do Ruptawy - zapowiedź spotkań ZINA klasy okręgowej na 11-13 czerwca - SportowaSIlesia.pl - portal pozytywnych wrażeń sportowych
Logo
Wydrukuj tę stronę

Kolejne derby Katowic z faworytem, Czarni Gorzyce jada do Ruptawy - zapowiedź spotkań ZINA klasy okręgowej na 11-13 czerwca

Kolejne derby Katowic z faworytem, Czarni Gorzyce jada do Ruptawy - zapowiedź spotkań ZINA klasy okręgowej na 11-13 czerwca

Gdyby nie pandemia sezon ZINA klasy okręgowej byłby na finiszu. Do zakończenia rozgrywek pozostaje jednak jeszcze miesiąc i piłkarze wciąż mają o co grać. W ten weekend przed nami kolejne derby Katowic: MK Górnik podejmie mającą czwartoligowe aspiracje Podlesiankę.

Bytom - Zabrze

Grupa mistrzowska

Zestaw par 14. kolejki:

12 czerwca (sobota)
godz. 17.00: Burza Borowa Wieś - Silesia Miechowice
godz. 17.00: Przyszłość Ciochowice - Piast II Gliwice
godz. 17.00: ŁTS Łabędy - Odra Miasteczko Śląskie
godz. 18.00: Orzeł Miedary - Olimpia Boruszowice

Grupa spadkowa

Zestaw par 3. kolejki:

12 czerwca (sobota)
godz. 15.00: Concordia Knurów - Sokół Orzech
godz. 17.00: Górnik Bobrowniki Śląskie - Tęcza Wielowieś
godz. 17.00: Orzeł Biały Brzeziny Śląskie - Gwiazda Chudów
godz. 17.00: Unia Strzybnica - KS 94 Rachowice
godz. 17.00: Czarni Kozłowa Góra - Sośnica Gliwice

Pauzuje: Czarni Pyskowice

Racibórz - Rybnik

Grupa mistrzowska

Zestaw par 13. kolejki:

12 czerwca (sobota)
godz. 13.00: Pierwszy Chwałowice - Płomień Połomia
godz. 17.00: Unia Racibórz - Forteca Świerklany
godz. 17.00: Granica Ruptawa - Czarni Gorzyce

13 czerwca (niedziela)
godz. 15.00: LKS Tworków - LKS Krzyżanowice

Grupa spadkowa

Zestaw par 12. kolejki:

12 czerwca (sobota)
godz. 17.00: MKS 32 Radziejów - Zameczek Czernica
godz. 17.00: Rymer Rybnik - Naprzód Borucin
godz. 17.00: Polonia Marklowice - Dąb Gaszowice
godz. 17.00: KS 1905 Krzanowice - Polonia Łaziska Rybnickie

13 czerwca (niedziela)
godz. 17.00: MKS Czerwionka - Silesia Lubomia
godz. 17.00: Gwiazda Skrzyszów - LKS 1908 Nędza

Katowice - Sosnowiec

Grupa mistrzowska

Zestaw par 11. kolejki:

10 czerwca
Tęcza Błędów - Zagłębie II Sosnowiec

12 czerwca (sobota)
godz. 11.00: MK Górnik Katowice - Podlesianka Katowice
godz. 11.00: Sparta Katowice - Pogoń Imielin
godz. 17.00: Cyklon Rogoźnik - Niwy Brudzowice

Grupa spadkowa

Zestaw par 13. kolejki:

11 czerwca (piątek)
godz. 18.00: Górnik 09 Mysłowice - Ostoja Żelisławice

12 czerwca (sobota)
godz. 17.00: Górnik Wojkowice - Siemianowiczanka
godz. 17.00: Źródło Kromołów - Wawel Wirek
godz. 17.00: Błękitni Sarnów - GKS II Katowice
godz. 17.00: Unia Ząbkowice - Orzeł Mokre
godz. 17.00: Górnik Piaski - Urania Ruda Śląska

Pauzuje: Naprzód Lipiny

Tychy - Bielsko-Biała

Grupa mistrzowska

Zestaw par 11. kolejki:

12 czerwca (sobota)
godz. 15.00: GTS Bojszowy - Rekord II Bielsko-Biała
godz. 16.00: LKS Łąka - Pasjonat Dankowice
godz. 17.00: LKS Bestwina - LKS Studzienice
godz. 17.00: MKS Lędziny - Czarni Jaworze

Grupa spadkowa

Zestaw par 9. kolejki:

12 czerwca (sobota)
godz. 16.00: Ogrodnik Cielmice - LKS Wisła Wielka
godz. 17.00: Pionier Pisarzowice - BKS Stal Bielsko-Biała
godz. 17.00: Piast Bieruń - ZET Tychy
godz. 17.00: LKS Bestwinka - LKS Rudołtowice-Ćwiklice

13 czerwca (niedziela)
godz. 17.00: Przełom Kaniów - MRKS II Czechowice-Dziedzice
Pauzuje: Sokół Wola

Artykuły powiązane

Projekt i realizacja Ahoj! Marketing