Wydrukuj tę stronę

Podlesianka Katowice, Czarni Gorzyce i rezerwy Piasta Gliwice w IV lidze - wyniki spotkań ZINA klasy okręgowej z 19 i 20 czerwca (aktualizacja)

Podlesianka Katowice, Czarni Gorzyce i rezerwy Piasta Gliwice w IV lidze - wyniki spotkań ZINA klasy okręgowej z 19 i 20 czerwca (aktualizacja)

Poznaliśmy trzech beniaminków IV ligi. Od soboty awans świętują piłkarze Podlesianki Katowice, Czarnych Gorzyce i rezerw Piasta Gliwice. Katowiczanie wychodząc na boisko w Imielinie już mogli być pewni promocji. Gliwiczanie wywalczyli je pewnie pokonując Odrę Miasteczko Śląskie. Czarni, którzy po raz pierwszy w historii zagrają wyżej niż w "okręgówce", cieszyli się po remisie z Unią Racibórz.

Bytom - Zabrze

Grupa mistrzowska

Wyniki 4. kolejki:

Odra Miasteczko Śląskie - Piast II Gliwice 0:3 (0:1)
0:1 - Kędziora, 37 min.
0:2 - Zachciał, 48 min.
0:3 - Buchta, 83 min.

ŁTS Łabędy - Silesia Miechowice 1:3 (0:0)
0:1 - Lewandowski, 64 min.
0:2 - Salicki, 74 min.
1:2 - Majerowski, 74 min.
1:3 - Salicki, 77 min.

Olimpia Boruszowice - Burza Borowa Wieś 3:5 (1:3)
0:1 - Gładczak, 2 min.
0:2 - Cwajna, 19 min.
0:3 - Gładczak, 20 min.
1:3 - Kabaciński, 35 min.
1:4 - Zygmunt, 50 min.
2:4 - Rutka, 58 min.
3:4 - Gondek, 65 min.
3:5 - Gładczak, 90 min.

 1.  Piast II Gliwice  13  37  50:8
 2.  Orzeł Miedary  13  32  49:14
 3.  Odra Miasteczko Śląskie  14  20  23:26
 4.  Silesia Miechowice  13  17  28:30
 5.  Przyszłość Ciochowice  13  17  20:27
 6.  Olimpia Boruszowice  14  10  21:35
 7.  ŁTS Łabędy  13   9  12:29
 8.  Burza Borowa Wieś  13   8  16:50

Grupa spadkowa

Wyniki 4. kolejki:

Sośnica Gliwice - Górnik Bobrowniki Śląskie 8:1 (2:0)
1:0 - Ficek, 3 min.
2:0 - Ficek, 33 min.
3:0 - Kiełpiński, 53 min.
3:1 - Fesner, 55 min.
4:1 - Kiełpiński, 60 min.
5:1 - Gad, 63 min.
6:1 - Popiel, 65 min.
7:1 - Szczurek, 80 min.
8:1 - Szczurek, 82 min.

KS 94 Rachowice - Czarni Kozłowa Góra 3:2 (1:2)
0:1 - Dramski, 19 min.
0:2 - Warminski, 37 min.
1:2 - Łopatka, 45 min.
2:2 - Zieliński, 90 min.
3:2 - Kureczko, 90 min.

Sokół Orzech - Czarni Pyskowice 2:1 (1:1)
0:1 - Zalesiński, 22 min.
1:1 - Niesler, 24 min.
2:1 - Tomala, 70 min.

Gwiazda Chudów - Unia Strzybnica 5:1 (2:0)
1:0 - Bałuszyński, 11 min.
2:0 - Adamczyk, 22 min.
3:0 - Szala, 75 min.
3:1 - Stańko, 76 min.
4:1 - Szala, 84 min.
5:1 - Szala, 89 min.

Tęcza Wielowieś - Orzeł Biały Brzeziny Śląskie 3:3 (1:1)
1:0 - Smolarz, 12 min.
1:1 - Janik, 42 min.
1:2 - Franielczyk, 46 min.
1:3 - Czech, 51 min.
2:3 - Smolarz, 70 min.
3:3 - Dzimabor, 85 min.

Pauzowała: Concordia Knurów

 1.  Gwiazda Chudów  19  42   60:25
 2.  Sokół Orzech  19  37  50:31
 3.  Sośnica Gliwice  20  31  47:25 
 4.  Czarni Pyskowice  19  30  27:26
 5.  Górnik Bobrowniki Śląskie  19  28  47:56
 6.  Concordia Knurów  19   27  49:40
 7.  Orzeł Biały Brzeziny Śląskie  19  27  38:40
 8.  KS 94 Rachowice  19  26  29:28
 9  Unia Strzybnica  19  23  34:37
10.  Tęcza Wielowieś  19  16  30:55
11.  Czarni Kozłowa Góra  19   4  19:67

Racibórz - Rybnik

Grupa mistrzowska

Wyniki 14. kolejki:

Płomień Połomia - LKS Tworków 2:7 (1:1)
1:0 - Cieślak, 21 min.
1:1 - Kocot, 26 min.
1:2 - Sitnik, 48 min.
2:2- Szopa, 52 min.
2:3 - Kocot, 52 min.
2:4 - Kocot, 56 min.
2:5 - Sitnik, 61 min.
2:6 - Sikorski, 64 min.
2:7 - Sikorski, 66 min.

Czarni Gorzyce - Unia Racibórz 3:3 (1:2)
0:1 - Chałupiński, 14 min. (karny)
0:2 - Ośliźlok, 20 min.
1:2 - Warło, 35 min.
1:3 - Kaczor, 69 min.
2:3 - Kucharski, 72 min.
3:3 - Kucharski, 73 min.

LKS Krzyżanowice - Granica Ruptawa 4:3 (0:2)
0:1 - Chrysteczko, 34 min.
0:2 - Chrysteczko, 45 min.
1:2 - Antończak, 68 min.
2:2 - Musioł, 84 min.
3:2 - Kuhn, 85 min.
3:3 - Chrysteczko, 87 min.
4:3 - Wodecki, 89 min.

Forteca Świerklany - Pierwszy Chwałowice 3:0 (3:0)
1:0 - Czerniak, 3 min.
2:0 - Czerniak, 13 min.
3:0 - Kopacz, 20 min.

 1.  Czarni Gorzyce  11  29  41:8
 2.  Forteca Świerklany  12  22  31:25
 3.  Unia Racibórz  11  19  20:23
 4.  LKS Tworków  11  19  29:22
 5.  LKS Krzyżanowice  11  16  31:26
 6.  Granica Ruptawa  12  10  22:37
 7.  Płomień Połomia  11   7  13:24
 8.  Pierwszy Chwałowice  11   7  11:33

Grupa spadkowa

Wyniki 2. kolejki:

LKS 1908 Nędza - Polonia Łaziska Rybnickie 3:1 (1:0)
1:0 - Zynek, 9 min. (samobójczy)
2:0 - Fojcik, 50 min.
3:0 - Cichecki, 74 min.
3:1 - Siwiaszczyk, 82 min.

MKS 32 Radziejów - KS 1905 Krzanowice 3:2 (0:1)
0:1 - Gorzawski, 24 min.
0:2 - Czerepak, 58 min.
1:2 - Grabiec, 70 min.
2:2 - Czech, 76 min.
3:2 - Makosz, 85 min.

Polonia Marklowice - Zameczek Czernica 2:5 (1:2)
1:0 - Wala, 1 min.
1:1 - Sell, 11 min.
1:2 - Reguła, 24 min.
1:3 - Reguła, 56 min.
1:4 - Smal, 74 min.
1:5 - Smal, 88 min.
2:5 - Krakowczyk, 89 min.

Gwiazda Skrzyszów - Naprzód Borucin 3:1 (2:1)
1:0 - Łozowski, 9 min.
2:0 - Kaczorowski, 30 min.
2:1 - Ziemkiewicz, 45 min.
3:1 - Gojny, 56 min.

Rymer Rybnik - Silesia Lubomia 1:1 (1:0)
1:0 - Bober, 32 min.
1:1 - Kondziołka, 54 min.

MKS Czerwionka - Dąb Gaszowice 3:3 (2:1)
0:1 - Siedlaczek, 8 min.
1:1 - Stanek, 19 min.
2:1 - Stanek, 40 min.
2:2 - Koch, 54 min.
2:3 - Kaczyński, 89 min.
3:3 - Horny, 90 min.

 1.  Naprzód Borucin   19  40   67:29
 2.  LKS 1908 Nędza  19  39  39:26
 3.  Zameczek Czernica  19  37  38:24 
 4.  Gwiazda Skrzyszów  19  35  39:24
 5.  Silesia Lubomia  19  32  34:24
 6.  KS 1905 Krzanowice  19   30  41:35
 7.  Rymer Rybnik  19  28  39:42
 8.  Polonia Marklowice  19  25  32:37
 9  Dąb Gaszowice  19  18  30:45
10.  Polonia Łaziska Rybnickie  19  15  24:42
11.  MKS 32 Radziejów  19  11  27:52
12.  MKS Czerwionka  19   8  22:52

Katowice - Sosnowiec

Grupa mistrzowska

Wyniki 12. kolejki:

MK Górnik Katowice - Niwy Brudzowice 5:1 (2:0)
1:0 - Botsch, 33 min.
2:0 - Paszek, 38 min.
3:0 - Paszek, 49 min.
4:0 - Lipok, 56 min.
4:1 - Bogacki, 80 min.
5:1 - Bąk, 84 min.

Cyklon Rogoźnik - Tęcza Błędów 4:1 (3:1)
1:0 - Barchan, 10 min.
2:0 - Markowski, 20 min.
2:1 - Kowalczyk, 22 min.
3:1 - Dudek, 43 min.
4:1 - Wściubiak, 59 min.

Sparta Katowice - Zagłębie II Sosnowiec 2:2 (1:1)
0:1 - Sarzała, 34 min. (samobjczy)
1:1 - Bożek, 36 min.
1:2 - Popczyk, 47 min.
2:2 - Gielza, 56 min.

Pogoń Imielin - Podlesianka Katowice 1:3 (1:0)
1:0 - Stachowicz, 11 min.
1:1 - Rosiński, 61 min.
1:2 - Colik, 65 min.
1:3 - Rosiński, 89 min.

 1.  Podlesianka Katowice  13  32  49:14
 2.  Zagłębie II Sosnowiec  13  25  34:14
 3.  Sparta Katowice  13  23  32:19
 4.  Cyklon Rogoźnik  13  18  22:23
 5.  Pogoń Imielin  13  14  19:30
 6.  MK Górnik Katowice  13  13  24:45
 7.  Niwy Brudzowice  13  11  17:37
 8.  Tęcza Błędów  13   8  18:33

Grupa spadkowa

Wyniki 14. kolejki:

Naprzód Lipiny - Górnik Piaski 2:2

Urania Ruda Śląska - Unia Ząbkowice 4:4

Orzeł Mokre - Ostoja Żelisławice 1:2

Wawel Wirek - Górnik Wojkowice 3:4

GKS II Katowice - Źródło Kromołów 4:0

Mecz Górnik 09 Mysłowice - Błękitni Sarnów nie odbył się (goście nie dojechali)

Pauzowała: Siemianowiczanka

 1.  GKS II Katowice  23  55   87:27
 2.  Górnik Wojkowice  22  51  57:24
 3.  Górnik 09 Mysłowice  21  46  59:32 
 4.  Źródło Kromołów  22  45  81:37
 5.  Ostoja Żelisławice  22  35  53:55
 6.  Siemianowiczanka  22   34  47:38
 7.  Błękitni Sarnów  21  26  43:46
 8.  Orzeł Mokre  22  25  32:44
 9.  Unia Ząbkowice  22  25  41:46
10.  Naprzód Lipiny  22  25  38:60
11.  Wawel Wirek  23  15  37:68
12.  Urania Ruda Śląska  22  13  35:83
13.  Górnik Piaski  22   7  27:77

Tychy - Bielsko-Biała

Grupa mistrzowska

Wyniki 12. kolejki:

LKS Studzienice - GTS Bojszowy 1:1 (0:0)
0:1 - Bereza, 70 min.
1:1 - Janosz, 78 min.

Czarni Jaworze - LKS Bestwina 1:5 (0:3)
0:1 - Wilczek, 5 min.
0:2 - Włoszek, 21 min.
0:3 - Włoszek, 45 min.
0:4 - Wilczek, 56 min.
0:5 - Włoszek, 67 min.
1:5 - Wajdzik, 77 min. (karny)

Rekord II Bielsko-Biała - LKS Łąka 4:0 (1:0)
1:0 - Dudajek, 41 min.
2:0 - Wróblewski, 70 min.
3:0 - Wróbel, 81 min.
4:0 - Woźniak, 87 min.

Pasjonat Dankowice - MKS Lędziny 3:2 (1:0)
1:0 - Gołąb, 4 min.
1:1 - Kraus, 55 min. (samobójczy)
2:1 - Korczyk, 64 min.
2:2 - Śliwa, 75 min.
3:2 - Gołąb, 89 min.

 1.  LKS Bestwina  12  28   37:15
 2.  MKS Lędziny  12  25  38:18
 3.  Rekord II Bielsko-Biała  12  22  31:17
 4.  Pasjonat Dankowice  12  22  32:21
 5.  Czarni Jaworze  12  16  32:31
 6.  GTS Bojszowy  12   9  13:34
 7.  LKS Studzienice  12   7  16:37
 8.  LKS Łąka  12   4  14:40

Grupa spadkowa

Wyniki 10. kolejki:

BKS Stal Bielsko-Biała - Piast Bieruń 2:1 (1:0)
1:0 - 38 min. (samobójczy)
2:0 - Kuśmierczyk, 61 min.
2:1 - 76 min.

ZET Tychy - KS Bestwinka 2:0 (0:0)
1:0 - Fortuna, 61 min.
2:0 - Pustelnik, 64 min.

LKS Rudołtowice-Ćwiklice - Ogrodnik Cielmice 0:3 (0:0)
0:1 - Chrząścik, 65 min.
0:2 - Chrząścik, 68 min.
0:3 - Chrząścik, 89 min.

MRKS II Czechowice-Dziedzice - Pionier Pisarzowice 0:1 (0:0)
0:1 - Nycz, 75 min.

LKS Wisła Wielka - Sokół Wola 3:1 (1:0)
1:0 - Gołek, 20 min.
1:1 - Kudyba, 56 min.
2:1 - Janowski, 58 min.
3:1 - Ploch, 83 min.

Pauzował: Przełom Kaniów

 1.  ZET Tychy  18  39   44:20
 2.  Ogrodnik Cielmice  18  38  51:18
 3.  BKS Stal Bielsko-Biała  18  32  34:19 
 4.  LKS Wisła Wielka  18  31  36:29
 5.  Piast Bieruń  19  28  31:35
 6.  MRKS II Czechowice-Dziedzice  18   27  40:32
 7.  KS Bestwinka  18  27  25:25
 8.  Pionier Pisarzowice  19  24  33:40
 9  Sokół Wola  18  20  31:41
10.  LKS Rudołtowice-Ćwiklice  18   9  19:45
11.  Przełom Kaniów  18   5  13:53

 .

 

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami

Podlesianka Katowice, Czarni Gorzyce i rezerwy Piasta Gliwice w IV lidze - wyniki spotkań ZINA klasy okręgowej z 19 i 20 czerwca (aktualizacja) - SportowaSIlesia.pl - portal pozytywnych wrażeń sportowych
Logo
Wydrukuj tę stronę

Podlesianka Katowice, Czarni Gorzyce i rezerwy Piasta Gliwice w IV lidze - wyniki spotkań ZINA klasy okręgowej z 19 i 20 czerwca (aktualizacja)

Podlesianka Katowice, Czarni Gorzyce i rezerwy Piasta Gliwice w IV lidze - wyniki spotkań ZINA klasy okręgowej z 19 i 20 czerwca (aktualizacja)

Poznaliśmy trzech beniaminków IV ligi. Od soboty awans świętują piłkarze Podlesianki Katowice, Czarnych Gorzyce i rezerw Piasta Gliwice. Katowiczanie wychodząc na boisko w Imielinie już mogli być pewni promocji. Gliwiczanie wywalczyli je pewnie pokonując Odrę Miasteczko Śląskie. Czarni, którzy po raz pierwszy w historii zagrają wyżej niż w "okręgówce", cieszyli się po remisie z Unią Racibórz.

Bytom - Zabrze

Grupa mistrzowska

Wyniki 4. kolejki:

Odra Miasteczko Śląskie - Piast II Gliwice 0:3 (0:1)
0:1 - Kędziora, 37 min.
0:2 - Zachciał, 48 min.
0:3 - Buchta, 83 min.

ŁTS Łabędy - Silesia Miechowice 1:3 (0:0)
0:1 - Lewandowski, 64 min.
0:2 - Salicki, 74 min.
1:2 - Majerowski, 74 min.
1:3 - Salicki, 77 min.

Olimpia Boruszowice - Burza Borowa Wieś 3:5 (1:3)
0:1 - Gładczak, 2 min.
0:2 - Cwajna, 19 min.
0:3 - Gładczak, 20 min.
1:3 - Kabaciński, 35 min.
1:4 - Zygmunt, 50 min.
2:4 - Rutka, 58 min.
3:4 - Gondek, 65 min.
3:5 - Gładczak, 90 min.

 1.  Piast II Gliwice  13  37  50:8
 2.  Orzeł Miedary  13  32  49:14
 3.  Odra Miasteczko Śląskie  14  20  23:26
 4.  Silesia Miechowice  13  17  28:30
 5.  Przyszłość Ciochowice  13  17  20:27
 6.  Olimpia Boruszowice  14  10  21:35
 7.  ŁTS Łabędy  13   9  12:29
 8.  Burza Borowa Wieś  13   8  16:50

Grupa spadkowa

Wyniki 4. kolejki:

Sośnica Gliwice - Górnik Bobrowniki Śląskie 8:1 (2:0)
1:0 - Ficek, 3 min.
2:0 - Ficek, 33 min.
3:0 - Kiełpiński, 53 min.
3:1 - Fesner, 55 min.
4:1 - Kiełpiński, 60 min.
5:1 - Gad, 63 min.
6:1 - Popiel, 65 min.
7:1 - Szczurek, 80 min.
8:1 - Szczurek, 82 min.

KS 94 Rachowice - Czarni Kozłowa Góra 3:2 (1:2)
0:1 - Dramski, 19 min.
0:2 - Warminski, 37 min.
1:2 - Łopatka, 45 min.
2:2 - Zieliński, 90 min.
3:2 - Kureczko, 90 min.

Sokół Orzech - Czarni Pyskowice 2:1 (1:1)
0:1 - Zalesiński, 22 min.
1:1 - Niesler, 24 min.
2:1 - Tomala, 70 min.

Gwiazda Chudów - Unia Strzybnica 5:1 (2:0)
1:0 - Bałuszyński, 11 min.
2:0 - Adamczyk, 22 min.
3:0 - Szala, 75 min.
3:1 - Stańko, 76 min.
4:1 - Szala, 84 min.
5:1 - Szala, 89 min.

Tęcza Wielowieś - Orzeł Biały Brzeziny Śląskie 3:3 (1:1)
1:0 - Smolarz, 12 min.
1:1 - Janik, 42 min.
1:2 - Franielczyk, 46 min.
1:3 - Czech, 51 min.
2:3 - Smolarz, 70 min.
3:3 - Dzimabor, 85 min.

Pauzowała: Concordia Knurów

 1.  Gwiazda Chudów  19  42   60:25
 2.  Sokół Orzech  19  37  50:31
 3.  Sośnica Gliwice  20  31  47:25 
 4.  Czarni Pyskowice  19  30  27:26
 5.  Górnik Bobrowniki Śląskie  19  28  47:56
 6.  Concordia Knurów  19   27  49:40
 7.  Orzeł Biały Brzeziny Śląskie  19  27  38:40
 8.  KS 94 Rachowice  19  26  29:28
 9  Unia Strzybnica  19  23  34:37
10.  Tęcza Wielowieś  19  16  30:55
11.  Czarni Kozłowa Góra  19   4  19:67

Racibórz - Rybnik

Grupa mistrzowska

Wyniki 14. kolejki:

Płomień Połomia - LKS Tworków 2:7 (1:1)
1:0 - Cieślak, 21 min.
1:1 - Kocot, 26 min.
1:2 - Sitnik, 48 min.
2:2- Szopa, 52 min.
2:3 - Kocot, 52 min.
2:4 - Kocot, 56 min.
2:5 - Sitnik, 61 min.
2:6 - Sikorski, 64 min.
2:7 - Sikorski, 66 min.

Czarni Gorzyce - Unia Racibórz 3:3 (1:2)
0:1 - Chałupiński, 14 min. (karny)
0:2 - Ośliźlok, 20 min.
1:2 - Warło, 35 min.
1:3 - Kaczor, 69 min.
2:3 - Kucharski, 72 min.
3:3 - Kucharski, 73 min.

LKS Krzyżanowice - Granica Ruptawa 4:3 (0:2)
0:1 - Chrysteczko, 34 min.
0:2 - Chrysteczko, 45 min.
1:2 - Antończak, 68 min.
2:2 - Musioł, 84 min.
3:2 - Kuhn, 85 min.
3:3 - Chrysteczko, 87 min.
4:3 - Wodecki, 89 min.

Forteca Świerklany - Pierwszy Chwałowice 3:0 (3:0)
1:0 - Czerniak, 3 min.
2:0 - Czerniak, 13 min.
3:0 - Kopacz, 20 min.

 1.  Czarni Gorzyce  11  29  41:8
 2.  Forteca Świerklany  12  22  31:25
 3.  Unia Racibórz  11  19  20:23
 4.  LKS Tworków  11  19  29:22
 5.  LKS Krzyżanowice  11  16  31:26
 6.  Granica Ruptawa  12  10  22:37
 7.  Płomień Połomia  11   7  13:24
 8.  Pierwszy Chwałowice  11   7  11:33

Grupa spadkowa

Wyniki 2. kolejki:

LKS 1908 Nędza - Polonia Łaziska Rybnickie 3:1 (1:0)
1:0 - Zynek, 9 min. (samobójczy)
2:0 - Fojcik, 50 min.
3:0 - Cichecki, 74 min.
3:1 - Siwiaszczyk, 82 min.

MKS 32 Radziejów - KS 1905 Krzanowice 3:2 (0:1)
0:1 - Gorzawski, 24 min.
0:2 - Czerepak, 58 min.
1:2 - Grabiec, 70 min.
2:2 - Czech, 76 min.
3:2 - Makosz, 85 min.

Polonia Marklowice - Zameczek Czernica 2:5 (1:2)
1:0 - Wala, 1 min.
1:1 - Sell, 11 min.
1:2 - Reguła, 24 min.
1:3 - Reguła, 56 min.
1:4 - Smal, 74 min.
1:5 - Smal, 88 min.
2:5 - Krakowczyk, 89 min.

Gwiazda Skrzyszów - Naprzód Borucin 3:1 (2:1)
1:0 - Łozowski, 9 min.
2:0 - Kaczorowski, 30 min.
2:1 - Ziemkiewicz, 45 min.
3:1 - Gojny, 56 min.

Rymer Rybnik - Silesia Lubomia 1:1 (1:0)
1:0 - Bober, 32 min.
1:1 - Kondziołka, 54 min.

MKS Czerwionka - Dąb Gaszowice 3:3 (2:1)
0:1 - Siedlaczek, 8 min.
1:1 - Stanek, 19 min.
2:1 - Stanek, 40 min.
2:2 - Koch, 54 min.
2:3 - Kaczyński, 89 min.
3:3 - Horny, 90 min.

 1.  Naprzód Borucin   19  40   67:29
 2.  LKS 1908 Nędza  19  39  39:26
 3.  Zameczek Czernica  19  37  38:24 
 4.  Gwiazda Skrzyszów  19  35  39:24
 5.  Silesia Lubomia  19  32  34:24
 6.  KS 1905 Krzanowice  19   30  41:35
 7.  Rymer Rybnik  19  28  39:42
 8.  Polonia Marklowice  19  25  32:37
 9  Dąb Gaszowice  19  18  30:45
10.  Polonia Łaziska Rybnickie  19  15  24:42
11.  MKS 32 Radziejów  19  11  27:52
12.  MKS Czerwionka  19   8  22:52

Katowice - Sosnowiec

Grupa mistrzowska

Wyniki 12. kolejki:

MK Górnik Katowice - Niwy Brudzowice 5:1 (2:0)
1:0 - Botsch, 33 min.
2:0 - Paszek, 38 min.
3:0 - Paszek, 49 min.
4:0 - Lipok, 56 min.
4:1 - Bogacki, 80 min.
5:1 - Bąk, 84 min.

Cyklon Rogoźnik - Tęcza Błędów 4:1 (3:1)
1:0 - Barchan, 10 min.
2:0 - Markowski, 20 min.
2:1 - Kowalczyk, 22 min.
3:1 - Dudek, 43 min.
4:1 - Wściubiak, 59 min.

Sparta Katowice - Zagłębie II Sosnowiec 2:2 (1:1)
0:1 - Sarzała, 34 min. (samobjczy)
1:1 - Bożek, 36 min.
1:2 - Popczyk, 47 min.
2:2 - Gielza, 56 min.

Pogoń Imielin - Podlesianka Katowice 1:3 (1:0)
1:0 - Stachowicz, 11 min.
1:1 - Rosiński, 61 min.
1:2 - Colik, 65 min.
1:3 - Rosiński, 89 min.

 1.  Podlesianka Katowice  13  32  49:14
 2.  Zagłębie II Sosnowiec  13  25  34:14
 3.  Sparta Katowice  13  23  32:19
 4.  Cyklon Rogoźnik  13  18  22:23
 5.  Pogoń Imielin  13  14  19:30
 6.  MK Górnik Katowice  13  13  24:45
 7.  Niwy Brudzowice  13  11  17:37
 8.  Tęcza Błędów  13   8  18:33

Grupa spadkowa

Wyniki 14. kolejki:

Naprzód Lipiny - Górnik Piaski 2:2

Urania Ruda Śląska - Unia Ząbkowice 4:4

Orzeł Mokre - Ostoja Żelisławice 1:2

Wawel Wirek - Górnik Wojkowice 3:4

GKS II Katowice - Źródło Kromołów 4:0

Mecz Górnik 09 Mysłowice - Błękitni Sarnów nie odbył się (goście nie dojechali)

Pauzowała: Siemianowiczanka

 1.  GKS II Katowice  23  55   87:27
 2.  Górnik Wojkowice  22  51  57:24
 3.  Górnik 09 Mysłowice  21  46  59:32 
 4.  Źródło Kromołów  22  45  81:37
 5.  Ostoja Żelisławice  22  35  53:55
 6.  Siemianowiczanka  22   34  47:38
 7.  Błękitni Sarnów  21  26  43:46
 8.  Orzeł Mokre  22  25  32:44
 9.  Unia Ząbkowice  22  25  41:46
10.  Naprzód Lipiny  22  25  38:60
11.  Wawel Wirek  23  15  37:68
12.  Urania Ruda Śląska  22  13  35:83
13.  Górnik Piaski  22   7  27:77

Tychy - Bielsko-Biała

Grupa mistrzowska

Wyniki 12. kolejki:

LKS Studzienice - GTS Bojszowy 1:1 (0:0)
0:1 - Bereza, 70 min.
1:1 - Janosz, 78 min.

Czarni Jaworze - LKS Bestwina 1:5 (0:3)
0:1 - Wilczek, 5 min.
0:2 - Włoszek, 21 min.
0:3 - Włoszek, 45 min.
0:4 - Wilczek, 56 min.
0:5 - Włoszek, 67 min.
1:5 - Wajdzik, 77 min. (karny)

Rekord II Bielsko-Biała - LKS Łąka 4:0 (1:0)
1:0 - Dudajek, 41 min.
2:0 - Wróblewski, 70 min.
3:0 - Wróbel, 81 min.
4:0 - Woźniak, 87 min.

Pasjonat Dankowice - MKS Lędziny 3:2 (1:0)
1:0 - Gołąb, 4 min.
1:1 - Kraus, 55 min. (samobójczy)
2:1 - Korczyk, 64 min.
2:2 - Śliwa, 75 min.
3:2 - Gołąb, 89 min.

 1.  LKS Bestwina  12  28   37:15
 2.  MKS Lędziny  12  25  38:18
 3.  Rekord II Bielsko-Biała  12  22  31:17
 4.  Pasjonat Dankowice  12  22  32:21
 5.  Czarni Jaworze  12  16  32:31
 6.  GTS Bojszowy  12   9  13:34
 7.  LKS Studzienice  12   7  16:37
 8.  LKS Łąka  12   4  14:40

Grupa spadkowa

Wyniki 10. kolejki:

BKS Stal Bielsko-Biała - Piast Bieruń 2:1 (1:0)
1:0 - 38 min. (samobójczy)
2:0 - Kuśmierczyk, 61 min.
2:1 - 76 min.

ZET Tychy - KS Bestwinka 2:0 (0:0)
1:0 - Fortuna, 61 min.
2:0 - Pustelnik, 64 min.

LKS Rudołtowice-Ćwiklice - Ogrodnik Cielmice 0:3 (0:0)
0:1 - Chrząścik, 65 min.
0:2 - Chrząścik, 68 min.
0:3 - Chrząścik, 89 min.

MRKS II Czechowice-Dziedzice - Pionier Pisarzowice 0:1 (0:0)
0:1 - Nycz, 75 min.

LKS Wisła Wielka - Sokół Wola 3:1 (1:0)
1:0 - Gołek, 20 min.
1:1 - Kudyba, 56 min.
2:1 - Janowski, 58 min.
3:1 - Ploch, 83 min.

Pauzował: Przełom Kaniów

 1.  ZET Tychy  18  39   44:20
 2.  Ogrodnik Cielmice  18  38  51:18
 3.  BKS Stal Bielsko-Biała  18  32  34:19 
 4.  LKS Wisła Wielka  18  31  36:29
 5.  Piast Bieruń  19  28  31:35
 6.  MRKS II Czechowice-Dziedzice  18   27  40:32
 7.  KS Bestwinka  18  27  25:25
 8.  Pionier Pisarzowice  19  24  33:40
 9  Sokół Wola  18  20  31:41
10.  LKS Rudołtowice-Ćwiklice  18   9  19:45
11.  Przełom Kaniów  18   5  13:53

 .

 

Artykuły powiązane

Projekt i realizacja Ahoj! Marketing