Postrzelali. Na koniec sezonu wzrosła skuteczność - wyniki spotkań ZINA klasy okręgowej z 3 lipca
- Napisał Arq
Grupy podokręgów Tychy - Bielsko-Biała ZINA klasy okręgowej zakończyły sezon 2020/2021. Lipcowa pogoda sprzyjała strzeleckim popisom. Aż 11 goli w Chwałowicach strzelili piłkarze Unii Racibórz. Naprzód Borucin zdobył dziewięć goli w starciu z MKS Czerwionka.
Racibórz - Rybnik
Grupa mistrzowska
Wyniki 3. kolejki:
LKS Krzyżanowice - Forteca Świerklany 1:5 (1:1)
1:0 - Wodecki, 38 min.
1:1 - Kasprzak, 44 min.
1:2 - Getler, 68 min.
1:3 - Kasprzak, 70 min.
1:4 - Gorzała, 74 min.
1:5 - Czerniak, 78 min.
Płomień Połomia - Czarni Gorzyce 1:4 (0:1)
0:1 - Łukasiak, 27 min.
0:2 - Kucharski, 68 min.
0:3 - Waś, 75 min.
1:3 - Polok, 76 min.
1:4 - Bażan, 79 min.
Pierwszy Chwałowice - Unia Racibórz 1:11 (0:5)
0:1 - Goły, 3 min.
0:2 - Moneta, 17 min.
0:3 - Sabiashvili, 21 min.
0:4 - Sobek, 25 min.
0:5 - Gawryluk, 41 min.
0:6 - Sabiashvili, 47 min.
0:7 - Chałupiński, 58 min.
0:8 - Chałupiński, 63 min.
1:8 - Zniszczoł, 79 min.
1:9 - Gawryluk, 81 min.
1:10 - Chałupiński, 88 min.
1:11 - Gawryluk, 89 min.
LKS Tworków - Granica Ruptawa 7:2 (4:1)
1:0 - Szewczyk, 11 min.
1:1 - Chrysteczko, 27 min.
2:1 - Sikorski, 31 min.
3:1 - Sitnik,, 33 min.
4:1 - Kocot, 43 min.
4:2 - Chrysteczko, 50 min.
5:2 - Szewczyk, 55 min.
6:2 - Sitnik, 63 min.
7:2 - Kocot, 88 min.
Tabela końcowa:
1. | Czarni Gorzyce | 14 | 35 | 49:11 |
2. | Forteca Świerklany | 14 | 26 | 39:29 |
3. | Unia Racibórz | 14 | 26 | 36:25 |
4. | LKS Tworków | 14 | 24 | 40:28 |
5. | LKS Krzyżanowice | 14 | 17 | 34:36 |
6. | Granica Ruptawa | 14 | 13 | 28:45 |
7. | Pierwszy Chwałowice | 14 | 10 | 15:50 |
8. | Płomień Połomia | 14 | 8 | 17:37 |
Awans do IV ligi: Czarni Gorzyce
Grupa spadkowa
Wyniki 4. kolejki:
Polonia Łaziska Rybnickie - Dąb Gaszowice 0:1 (0:0)
0:1 - Kraśniewski, 84 min.
Rymer Rybnik - Zameczek Czernica 0:5 (0:1)
0:1 - Tuleja, 15 min.
0:2 - Sobczak, 60 min.
0:3 - Sobczak, 81 min.
0:4 - Smal, 88 min.
0:5 - Sobczak, 90 min. (karny)
Polonia Marklowice - KS 1905 Krzanowice 0:1 (0:1)
0:1 - Święty, 12 min.
Gwiazda Skrzyszów - Silesia Lubomia 3:3 (1:2)
1:0 - Porwoł, 18 min.
1:1 - Florkowski, 26 min.
1:2 - Tkocz, 42 min.
2:2 - Gojny, 52 min.
2:3 - Biły, 64 min.
3:3 - Wątroba, 88 min.
Naprzód Borucin - MKS Czerwionka 9:0 (6:0)
1:0 - Jachim, 4 min.
2:0 - Majorczyk, 7 min. (samobójczy)
3:0 - Ploch, 10 min.
4:0 - Owczarczyk, 24 min.
5:0 - Mańka, 26 min.
6:0 - Cerkowniak, 29 min.
7:0 - Dudacy, 75 min.
8:0 - Dudacy, 80 min.
9:0 - Zieliński, 81 min.
MKS 32 Radziejów - LKS 1908 Nędza 1:5 (0:2)
0:1 - Sierny, 9 min. (samobójczy)
0:2 - Frydryk, 28 min.
1:2 - Czech, 47 min.
1:3 - Rudek, 51 min.
1:4 - Erynkwajt, 65 min.
1:5 - Paskuda, 84 min.
1. | Naprzód Borucin | 22 | 49 | 83:32 |
2. | LKS 1908 Nędza | 22 | 48 | 51:29 |
3. | Zameczek Czernica | 21 | 43 | 45:25 |
4. | Silesia Lubomia | 21 | 36 | 41:27 |
5. | Gwiazda Skrzyszów | 21 | 36 | 43:29 |
6. | KS 1905 Krzanowice | 21 | 33 | 47:41 |
7. | Rymer Rybnik | 22 | 31 | 46:56 |
8. | Polonia Marklowice | 21 | 25 | 32:42 |
9 | Dąb Gaszowice | 21 | 21 | 32:49 |
10. | Polonia Łaziska Rybnickie | 22 | 18 | 29:48 |
11. | MKS 32 Radziejów | 21 | 11 | 30:60 |
12. | MKS Czerwionka | 21 | 8 | 23:64 |
Tychy - Bielsko-Biała
Grupa mistrzowska
Wyniki 14. kolejki:
Pasjonat Dankowice - GTS Bojszowy 3:1 (1:1)
1:0 - Wróbel, 32 min.
1:1 - Kotyrba, 42 min.
2:1 - Mazur, 83 min.
3:1 - Sewera, 90 min.
Czarni Jaworze - LKS Studzienice 8:1 (3:1)
0:1 - Janosz, 20 min.
1:1 - Pilch, 26 min.
2:1 - Wajdzik, 33 min.
3:1 - Wajdzik, 37 min.
4:1 - Sosna, 63 min.
5:1 - Kucel, 72 min.
6:1 - Pilch, 84 min.
7:1 - Pilch, 85 min.
8:1 - Pilch, 89 min.
Tabela końcowa:
1. | LKS Bestwina | 14 | 32 | 43:19 |
2. | MKS Lędziny | 14 | 28 | 45:23 |
3. | Rekord II Bielsko-Biała | 14 | 26 | 38:19 |
4. | Pasjonat Dankowice | 14 | 26 | 38:25 |
5. | Czarni Jaworze | 14 | 19 | 41:36 |
6. | GTS Bojszowy | 14 | 12 | 18:38 |
7. | LKS Studzienice | 14 | 8 | 19:47 |
8. | LKS Łąka | 14 | 4 | 15:50 |
Awans do IV ligi: LKS Bestwina
Grupa spadkowa
Wyniki 12. kolejki:
MRKS II Czechowice-Dziedzice - KS Bestwinka 2:2 (0:0)
1:0 - Adamczyk, 47 min.
1:1 - Olek, 49 min.
2:1 - Witkowski, 86 min.
2:2 - Skęczek, 90 min.
BKS Stal Bielsko-Biała - Ogrodnik Cielmice 2:3 (1:1)
0:1 - Gajewski, 27 min.
1:1 - Tański, 43 min.
1:2 - Klimas, 54 min.
1:3 - Gajewski, 56 min.
2:3 - Syc, 89 min.
ZET Tychy - Sokół Wola 2:0 (0:0)
1:0 - Michalak, 65 min.
2:0 - Kuliński, 76 min.
LKS Rudołtowice-Ćwiklice - Przełom Kaniów 2:1 (1:1)
0:1 - Jurczyga, 12 min.
1:1 - Puchała, 16 min.
2:1 - Kur, 88 min.
LKS Wisła Wielka - Pionier Pisarzowice 4:2 (1:1)
0:1 - Buchtyar, 15 min.
1:1 - Ploch, 31 min.
2:1 - Ploch, 53 min.
3:1 - Gołek, 55 min.
4:1 - Ploch, 65 min.
4:2 - Paw, 70 min.
Pauzował: Piast Bieruń
Tabela końcowa:
1. | ZET Tychy | 20 | 45 | 51:20 |
2. | Ogrodnik Cielmice | 20 | 41 | 54:25 |
3. | LKS Wisła Wielka | 20 | 37 | 44:32 |
4. | BKS Bielsko-Biała | 20 | 33 | 36:22 |
5. | Piast Bieruń | 20 | 29 | 33:37 |
6. | MRKS II Czechowice-Dziedzice | 20 | 29 | 44:36 |
7. | KS Bestwinka | 20 | 29 | 27:27 |
8. | Pionier Pisarzowice | 20 | 24 | 35:44 |
9 | Sokół Wola | 20 | 20 | 31:45 |
10. | LKS Rudołtowice-Ćwiklice | 20 | 15 | 23:46 |
11. | Przełom Kaniów | 20 | 5 | 15:59 |
Spadek do klasy A: MRKS II Czechowice-Dziedzice, Pionier Pisarzowice, Sokół Wola, LKS Rudołtowice-Ćwiklice i Przełom Kaniów.
Artykuły powiązane
- Rezerwy Ruchu liderem na półmetku - wyniki spotkań ZINA klasy okręgowej z 18 i 19 listopada
- Derby Gliwic czyli Sośnica podejmuje ŁTS Łabędy - zapowiedź spotkań ZINA klasy okręgowej na 11-13 listopada
- Slavia zatrzymała Spartę, a Granica zastopowała Nędzę - wyniki spotkań ZINA klasy okręgowej z 5 i 6 listopada
- Concordia Knurów podejmuje Gwiazdę Chudów. Lokalne derby w Połomi - zapowiedź spotkań ZINA klasy okręgowej na 5 i 6 listopada
- Beniaminek z Czyżowic zatrzymał Nędzę. Sparta znów liderem - wyniki spotkań ZINA klasy okręgowej z 29 i 30 października