Wydrukuj tę stronę

Terminarz rundy jesiennej ZINA klasy okręgowej grupy Racibórz - Rybnik

FOTO: Magdalena Kowolik FOTO: Magdalena Kowolik

17 drużyn występować będzie w sezonie 2021/2022 w grupie Racibórz Rybnik ZINA klasy okręgowej. Do składu tej grupy decyzją zarządu Śląskiego Związku Piłki Nożnej dokoptowany został zespół rezerw GKS-u 1962 Jastrzębie. Rozgrywki ruszą 14 sierpnia.

Terminarz rundy jesiennej:

1. kolejka (14-15 sierpnia)
KS 1905 Krzanowice - LKS Tworków
LKS 1908 Nędza - Forteca Świerklany
Granica Ruptawa - Pierwszy Chwałowice
Jedność Jejkowice - Gwiazda Skrzyszów
Rymer Rybnik - LKS Krzyżanowice
Zameczek Czernica - Silesia Lubomia
LKS Raszczyce - Naprzód Borucin
Unia Racibórz - Płomień Połomia
Pauzuje: GKS 1962 II Jastrzębie

2. kolejka (21-22 sierpnia)
Naprzód Borucin - Unia Racibórz
Silesia Lubomia - LKS Raszczyce
LKS Krzyżanowice - Zameczek Czernica
Gwiazda Skrzyszów - Rymer Rybnik
Pierwszy Chwałowice - Jedność Jejkowice
Forteca Świerklany - Granica Ruptawa
LKS Tworków - LKS 1908 Nędza
GKS 1962 II Jastrzębie - KS 1905 Krzanowice
Pauzuje: Płomień Połomia

3. kolejka (25 sierpnia)
LKS 1908 Nędza - GKS 1962 II Jastrzębie
Granica Ruptawa - LKS Tworków
Jedność Jejkowice - Forteca Świerklany
Rymer Rybnik - Pierwszy Chwałowice
Zameczek Czernica - Gwiazda Skrzyszów
LKS Raszczyce - LKS Krzyżanowice
Unia Racibórz - Silesia Lubomia
Płomień Połomia - Naprzód Borucin
Pauzuje: KS 1905 Krzanowice

4. kolejka (28-29 sierpnia)
Silesia Lubomia - Płomień Połomia
LKS Krzyżanowice - Unia Racibórz
Gwiazda Skrzyszów - LKS Raszczyce
Pierwszy Chwałowice - Zameczek Czernica
Forteca Świerklany - Rymer Rybnik
LKS Tworków - Jedność Jejkowice
GKS 1962 II Jastrzębie - Granica Ruptawa
KS 1905 Krzanowice - LKS 1908 Nędza
Pauzje: Naprzód Borucin

5. kolejka (4-5 września)
Granica Ruptawa - KS 1905 Krzanowice
Jedność Jejkowice - GKS 1962 II Jastrzębie
Rymer Rybnik - LKS Tworków
Zameczek Czernica - Forteca Świerklany
LKS Raszczyce - Pierwszy Chwałowice
Unia Racibórz - Gwiazda Skrzyszów
Płomień Połomia - LKS Krzyżanowice
Naprzód Borucin - Silesia Lubomia
Pauzuje: LKS 1908 Nędza

6. kolejka (11-12 września)
LKS Krzyżanowice - Naprzód Borucin
Gwiazda Skrzyszów - Płomień Połomia
Pierwszy Chwałowice - Unia Racibórz
Forteca Świerklany - LKS Raszczyce
LKS Tworków - Zameczek Czernica
GKS 1962 II Jastrzębie - Rymer Rybnik
KS 1905 Krzanowice - Jedność Jejkowice
LKS 1908 Nędza - Granica Ruptawa
Pauzuje: Silesia Lubomia

7. kolejka (18-19 września)
Jedność Jejkowice - LKS 1908 Nędza
Rymer Rybnik - KS 1905 Krzanowice
Zameczek Czernica - GKS 1962 II Jastrzębie
LKS Raszczyce - LKS Tworków
Unia Racibórz - Forteca Świerklany
Płomień Połomia - Pierwszy Chwałowice
Naprzód Borucin - Gwiazda Skrzyszów
Silesia Lubomia - LKS Krzyżanowice
Pauzuje: Granica Ruptawa

8. kolejka (25-26 września)
Gwiazda Skrzyszów - Silesia Lubomia
Pierwszy Chwałowice - Naprzód Borucin
Forteca Świerklany - Płomień Połomia
LKS Tworków - Unia Racibórz
GKS 1962 II Jastrzębie - LKS Raszczyce
KS 1905 Krzanowice - Zameczek Czernica
LKS 1908 Nędza - Rymer Rybnik
Granica Ruptawa - Jedność Jejkowice
Pauzuje: LKS Krzyżanowice

9. kolejka (2-3 października)
Rymer Rybnik - Granica Ruptawa
Zameczek Czernica - LKS 1908 Nędza
LKS Raszczyce - KS 1905 Krzanowice
Unia Racibórz - GKS 1962 II Jastrzębie
Płomień Połomia - LKS Tworków
Naprzód Borucin - Forteca Świerklany
Silesia Lubomia - Pierwszy Chwałowice
LKS Krzyżanowice - Gwiazda Skrzyszów
Pauzuje: Jedność Jejkowice

10. kolejka (9-10 października)
Pierwszy Chwałowice - LKS Krzyżanowice
Forteca Świerklany - Silesia Lubomia
LKS Tworków - Naprzód Borucin
GKS 1962 II Jastrzębie - Płomień Połomia
KS 1905 Krzanowice - Unia Racibórz
LKS 1908 Nędza - LKS Raszczyce
Granica Ruptawa - Zameczek Czernica
Jedność Jejkowice - Rymer Rybnik
Pauzuje: Gwiazda Skrzyszów

11. kolejka (16-17 października)
Zameczek Czernica - Jedność Jejkowice
LKS Raszczyce - Granica Ruptawa
Unia Racibórz - LKS 1908 Nędza
Płomień Połomia - KS 1905 Krzanowice
Naprzód Borucin - GKS 1962 II Jastrzębie
Silesia Lubomia - LKS Tworków
LKS Krzyżanowice - Forteca Świerklany
Gwiazda Skrzyszów - Pierwszy Chwałowice
Pauzuje: Rymer Rybnik

12. kolejka (23-24 października)
Forteca Świerklany - Gwiazda Skrzyszów
LKS Tworków - LKS Krzyżanowice
GKS 1962 II Jastrzębie - Silesia Lubomia
KS 1905 Krzanowice - Naprzód Borucin
LKS 1908 Nędza - Płomień Połomia
Granica Ruptawa - Unia Racibórz
Jedność Jejkowice - LKS Raszczyce
Rymer Rybnik - Zameczek Czernica
Pauzuje: Pierwszy Chwałowice

13. kolejka (30-31 października)
LKS Raszczyce - Rymer Rybnik
Unia Racibórz - Jedność Jejkowice
Płomień Połomia - Granica Ruptawa
Naprzód Borucin - LKS 1908 Nędza
Silesia Lubomia - KS 1905 Krzanowice
LKS Krzyżanowice - GKS 1962 II Jastrzębie
Gwiazda Skrzyszów - LKS Tworków
Pierwszy Chwałowice - Forteca Świerklany
Pauzuje: Zameczek Czernica

14. kolejka (6-7 listopada)
LKS Tworków - Pierwszy Chwałowice
GKS 1962 II Jastrzębie - Gwiazda Skrzyszów
KS 1905 Krzanowice - LKS Krzyżanowice
LKS 1908 Nędza - Silesia Lubomia
Granica Ruptawa - Naprzód Borucin
Jedność Jejkowice - Płomień Połomia
Rymer Rybnik - Unia Racibórz
Zameczek Czernica - LKS Raszczyce
Pauzuje: Forteca Świerklany

15. kolejka (11 listopada)
Unia Racibórz - Zameczek Czernica
Płomień Połomia - Rymer Rybnik
Naprzód Borucin - Jedność Jejkowice
Silesia Lubomia - Granica Ruptawa
LKS Krzyżanowice - LKS 1908 Nędza
Gwiazda Skrzyszów - KS 1905 Krzanowice
Pierwszy Chwałowice - GKS 1962 II Jastrzębie
Forteca Świerklany - LKS Tworków
Pauzuje: LKS Raszczyce

16. kolejka (13-14 listopada)
GKS 1962 II Jastrzębie - Forteca Świerklany
KS 1905 Krzanowice - Pierwszy Chwałowice
LKS 1908 Nędza - Gwiazda Skrzyszów
Granica Ruptawa - LKS Krzyżanowice
Jedność Jejkowice - Silesia Lubomia
Rymer Rybnik - Naprzód Borucin
Zameczek Czernica - Płomień Połomia
LKS Raszczyce - Unia Racibórz
Pauzuje: LKS Tworków

17. kolejka (20-21 listopada)
Płomień Połomia - LKS Raszczyce
Naprzód Borucin - Zameczek Czernica
Silesia Lubomia - Rymer Rybnik
LKS Krzyżanowice - Jedność Jejkowice
Gwiazda Skrzyszów - Granica Ruptawa
Pierwszy Chwałowice - LKS 1908 Nędza
Forteca Świerklany - KS 1905 Krzanowice
LKS Tworków - GKS 1962 II Jastrzębie
Pauzuje: Unia Racibórz

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami

Terminarz rundy jesiennej ZINA klasy okręgowej grupy Racibórz - Rybnik - SportowaSIlesia.pl - portal pozytywnych wrażeń sportowych
Logo
Wydrukuj tę stronę

Terminarz rundy jesiennej ZINA klasy okręgowej grupy Racibórz - Rybnik

FOTO: Magdalena Kowolik FOTO: Magdalena Kowolik

17 drużyn występować będzie w sezonie 2021/2022 w grupie Racibórz Rybnik ZINA klasy okręgowej. Do składu tej grupy decyzją zarządu Śląskiego Związku Piłki Nożnej dokoptowany został zespół rezerw GKS-u 1962 Jastrzębie. Rozgrywki ruszą 14 sierpnia.

Terminarz rundy jesiennej:

1. kolejka (14-15 sierpnia)
KS 1905 Krzanowice - LKS Tworków
LKS 1908 Nędza - Forteca Świerklany
Granica Ruptawa - Pierwszy Chwałowice
Jedność Jejkowice - Gwiazda Skrzyszów
Rymer Rybnik - LKS Krzyżanowice
Zameczek Czernica - Silesia Lubomia
LKS Raszczyce - Naprzód Borucin
Unia Racibórz - Płomień Połomia
Pauzuje: GKS 1962 II Jastrzębie

2. kolejka (21-22 sierpnia)
Naprzód Borucin - Unia Racibórz
Silesia Lubomia - LKS Raszczyce
LKS Krzyżanowice - Zameczek Czernica
Gwiazda Skrzyszów - Rymer Rybnik
Pierwszy Chwałowice - Jedność Jejkowice
Forteca Świerklany - Granica Ruptawa
LKS Tworków - LKS 1908 Nędza
GKS 1962 II Jastrzębie - KS 1905 Krzanowice
Pauzuje: Płomień Połomia

3. kolejka (25 sierpnia)
LKS 1908 Nędza - GKS 1962 II Jastrzębie
Granica Ruptawa - LKS Tworków
Jedność Jejkowice - Forteca Świerklany
Rymer Rybnik - Pierwszy Chwałowice
Zameczek Czernica - Gwiazda Skrzyszów
LKS Raszczyce - LKS Krzyżanowice
Unia Racibórz - Silesia Lubomia
Płomień Połomia - Naprzód Borucin
Pauzuje: KS 1905 Krzanowice

4. kolejka (28-29 sierpnia)
Silesia Lubomia - Płomień Połomia
LKS Krzyżanowice - Unia Racibórz
Gwiazda Skrzyszów - LKS Raszczyce
Pierwszy Chwałowice - Zameczek Czernica
Forteca Świerklany - Rymer Rybnik
LKS Tworków - Jedność Jejkowice
GKS 1962 II Jastrzębie - Granica Ruptawa
KS 1905 Krzanowice - LKS 1908 Nędza
Pauzje: Naprzód Borucin

5. kolejka (4-5 września)
Granica Ruptawa - KS 1905 Krzanowice
Jedność Jejkowice - GKS 1962 II Jastrzębie
Rymer Rybnik - LKS Tworków
Zameczek Czernica - Forteca Świerklany
LKS Raszczyce - Pierwszy Chwałowice
Unia Racibórz - Gwiazda Skrzyszów
Płomień Połomia - LKS Krzyżanowice
Naprzód Borucin - Silesia Lubomia
Pauzuje: LKS 1908 Nędza

6. kolejka (11-12 września)
LKS Krzyżanowice - Naprzód Borucin
Gwiazda Skrzyszów - Płomień Połomia
Pierwszy Chwałowice - Unia Racibórz
Forteca Świerklany - LKS Raszczyce
LKS Tworków - Zameczek Czernica
GKS 1962 II Jastrzębie - Rymer Rybnik
KS 1905 Krzanowice - Jedność Jejkowice
LKS 1908 Nędza - Granica Ruptawa
Pauzuje: Silesia Lubomia

7. kolejka (18-19 września)
Jedność Jejkowice - LKS 1908 Nędza
Rymer Rybnik - KS 1905 Krzanowice
Zameczek Czernica - GKS 1962 II Jastrzębie
LKS Raszczyce - LKS Tworków
Unia Racibórz - Forteca Świerklany
Płomień Połomia - Pierwszy Chwałowice
Naprzód Borucin - Gwiazda Skrzyszów
Silesia Lubomia - LKS Krzyżanowice
Pauzuje: Granica Ruptawa

8. kolejka (25-26 września)
Gwiazda Skrzyszów - Silesia Lubomia
Pierwszy Chwałowice - Naprzód Borucin
Forteca Świerklany - Płomień Połomia
LKS Tworków - Unia Racibórz
GKS 1962 II Jastrzębie - LKS Raszczyce
KS 1905 Krzanowice - Zameczek Czernica
LKS 1908 Nędza - Rymer Rybnik
Granica Ruptawa - Jedność Jejkowice
Pauzuje: LKS Krzyżanowice

9. kolejka (2-3 października)
Rymer Rybnik - Granica Ruptawa
Zameczek Czernica - LKS 1908 Nędza
LKS Raszczyce - KS 1905 Krzanowice
Unia Racibórz - GKS 1962 II Jastrzębie
Płomień Połomia - LKS Tworków
Naprzód Borucin - Forteca Świerklany
Silesia Lubomia - Pierwszy Chwałowice
LKS Krzyżanowice - Gwiazda Skrzyszów
Pauzuje: Jedność Jejkowice

10. kolejka (9-10 października)
Pierwszy Chwałowice - LKS Krzyżanowice
Forteca Świerklany - Silesia Lubomia
LKS Tworków - Naprzód Borucin
GKS 1962 II Jastrzębie - Płomień Połomia
KS 1905 Krzanowice - Unia Racibórz
LKS 1908 Nędza - LKS Raszczyce
Granica Ruptawa - Zameczek Czernica
Jedność Jejkowice - Rymer Rybnik
Pauzuje: Gwiazda Skrzyszów

11. kolejka (16-17 października)
Zameczek Czernica - Jedność Jejkowice
LKS Raszczyce - Granica Ruptawa
Unia Racibórz - LKS 1908 Nędza
Płomień Połomia - KS 1905 Krzanowice
Naprzód Borucin - GKS 1962 II Jastrzębie
Silesia Lubomia - LKS Tworków
LKS Krzyżanowice - Forteca Świerklany
Gwiazda Skrzyszów - Pierwszy Chwałowice
Pauzuje: Rymer Rybnik

12. kolejka (23-24 października)
Forteca Świerklany - Gwiazda Skrzyszów
LKS Tworków - LKS Krzyżanowice
GKS 1962 II Jastrzębie - Silesia Lubomia
KS 1905 Krzanowice - Naprzód Borucin
LKS 1908 Nędza - Płomień Połomia
Granica Ruptawa - Unia Racibórz
Jedność Jejkowice - LKS Raszczyce
Rymer Rybnik - Zameczek Czernica
Pauzuje: Pierwszy Chwałowice

13. kolejka (30-31 października)
LKS Raszczyce - Rymer Rybnik
Unia Racibórz - Jedność Jejkowice
Płomień Połomia - Granica Ruptawa
Naprzód Borucin - LKS 1908 Nędza
Silesia Lubomia - KS 1905 Krzanowice
LKS Krzyżanowice - GKS 1962 II Jastrzębie
Gwiazda Skrzyszów - LKS Tworków
Pierwszy Chwałowice - Forteca Świerklany
Pauzuje: Zameczek Czernica

14. kolejka (6-7 listopada)
LKS Tworków - Pierwszy Chwałowice
GKS 1962 II Jastrzębie - Gwiazda Skrzyszów
KS 1905 Krzanowice - LKS Krzyżanowice
LKS 1908 Nędza - Silesia Lubomia
Granica Ruptawa - Naprzód Borucin
Jedność Jejkowice - Płomień Połomia
Rymer Rybnik - Unia Racibórz
Zameczek Czernica - LKS Raszczyce
Pauzuje: Forteca Świerklany

15. kolejka (11 listopada)
Unia Racibórz - Zameczek Czernica
Płomień Połomia - Rymer Rybnik
Naprzód Borucin - Jedność Jejkowice
Silesia Lubomia - Granica Ruptawa
LKS Krzyżanowice - LKS 1908 Nędza
Gwiazda Skrzyszów - KS 1905 Krzanowice
Pierwszy Chwałowice - GKS 1962 II Jastrzębie
Forteca Świerklany - LKS Tworków
Pauzuje: LKS Raszczyce

16. kolejka (13-14 listopada)
GKS 1962 II Jastrzębie - Forteca Świerklany
KS 1905 Krzanowice - Pierwszy Chwałowice
LKS 1908 Nędza - Gwiazda Skrzyszów
Granica Ruptawa - LKS Krzyżanowice
Jedność Jejkowice - Silesia Lubomia
Rymer Rybnik - Naprzód Borucin
Zameczek Czernica - Płomień Połomia
LKS Raszczyce - Unia Racibórz
Pauzuje: LKS Tworków

17. kolejka (20-21 listopada)
Płomień Połomia - LKS Raszczyce
Naprzód Borucin - Zameczek Czernica
Silesia Lubomia - Rymer Rybnik
LKS Krzyżanowice - Jedność Jejkowice
Gwiazda Skrzyszów - Granica Ruptawa
Pierwszy Chwałowice - LKS 1908 Nędza
Forteca Świerklany - KS 1905 Krzanowice
LKS Tworków - GKS 1962 II Jastrzębie
Pauzuje: Unia Racibórz

Artykuły powiązane

Projekt i realizacja Ahoj! Marketing