Wydrukuj tę stronę

Terminarz rundy jesiennej ZINA klasy okręgowej grupy Katowice - Sosnowiec

Terminarz rundy jesiennej ZINA klasy okręgowej grupy Katowice - Sosnowiec

18 zespołów występować będzie w grupie Katowice - Sosnowiec ZINA klasy okręgowej w sezonie 2021/2022. Do rywalizacji po rocznej przerwie wraca drużyna Slavii Ruda Śląska. Rozgrywki w tej grupie ruszą 14 sierpnia.

Terminarz rundy jesiennej:

1. kolejka (14-15 sierpnia)
AKS Mikołów - Pogoń Imielin
MK Górnik Katowice - Źródło Kromołów
Sarmacja Będzin - Górnik 09 Mysłowice
CKS Czeladź - Górnik Wojkowice
Slavia Ruda Śląska - GKS II Katowice
Tęcza Błędów - RKS Grodziec
Grunwald Ruda Śląska - Niwy Brudzowice
Sparta Katowice - Ostoja Żelisławice
Zagłębie II Sosnowiec - Cyklon Rogoźnik

2. kolejka (21-22 sierpnia)
Pogoń Imielin - Cyklon Rogoźnik
Ostoja Żelisławice - Zagłębie II Sosnowiec
Niwy Brudzowice - Sparta Katowice
RKS Grodziec - Grunwald Ruda Śląska
GKS II Katowice - Tęcza Błędów
Górnik Wojkowice - Slavia Ruda Śląska
Górnik 09 Mysłowice - CKS Czeladź
Źródło Kromołów - Sarmacja Będzin
AKS Mikołów - MK Górnik Katowice

3. kolejka (25 sierpnia)
MK Górnik Katowice - Pogoń Imielin
Sarmacja Będzin - AKS Mikołów
CKS Czeladź - Źródło Kromołów
Slavia Ruda Śląska - Górnik 09 Mysłowice
Tęcza Błędów - Górnik Wojkowice
Grunwald Ruda Śląska - GKS II Katowice
Sparta Katowice - RKS Grodziec
Zagłębie II Sosnowiec - Niwy Brudzowice
Cyklon Rogoźnik - Ostoja Żelisławice

4. kolejka (28-29 sierpnia)
Pogoń Imielin - Ostoja Żelisławice
Niwy Brudzowice - Cyklon Rogoźnik
RKS Grodziec - Zagłębie II Sosnowiec
GKS II Katowice - Sparta Katowice
Górnik Wojkowice - Grunwald Ruda Śląska
Górnik 09 Mysłowice - Tęcza Błędów
Źródło Kromołów - Slavia Ruda Śląska
AKS Mikołów - CKS Czeladź
MK Górnik Katowice - Sarmacja Będzin

5. kolejka (4-5 września)
Sarmacja Będzin - Pogoń Imielin
CKS Czeladź - MK Górnik Katowice
Slavia Ruda Śląska - AKS Mikołów
Tęcza Błędów - Źródło Kromołów
Grunwald Ruda Śląska - Górnik 09 Mysłowice
Sparta Katowice - Górnik Wojkowice
Zagłębie II Sosnowiec - GKS II Katowice
Cyklon Rogoźnik - RKS Grodziec
Ostoja Żelisławice - Niwy Brudzowice

6. kolejka (11-12 września)
Pogoń Imielin - Niwy Brudzowice
RKS Grodziec - Ostoja Żelisławice
GKS II Katowice - Cyklon Rogoźnik
Górnik Wojkowice - Zagłębie II Sosnowiec
Górnik 09 Mysłowice - Sparta Katowice
Źródło Kromołów - Grunwald Ruda Śląska
AKS Mikołów - Tęcza Błędów
MK Górnik Katowice - Slavia Ruda Śląska
Sarmacja Będzin - CKS Czeladź

7. kolejka (18-19 września)
CKS Czeladź - Pogoń Imielin
Slavia Ruda Śląska - Sarmacja Będzin
Tęcza Błędów - MK Górnik Katowice
Grunwald Ruda Śląska - AKS Mikołów
Sparta Katowice - Źródło Kromołów
Zagłębie II Sosnowiec - Górnik 09 Mysłowice
Cyklon Rogoźnik - Górnik Wojkowice
Ostoja Żelisławice - GKS II Katowice
Niwy Brudzowice - RKS Grodziec

8. kolejka (25-26 września)
Pogoń Imielin - RKS Grodziec
GKS II Katowice - Niwy Brudzowice
Górnik Wojkowice - Ostoja Żelisławice
Górnik 09 Mysłowice - Cyklon Rogoźnik
Źródło Kromołów - Zagłębie II Sosnowiec
AKS Mikołów - Sparta Katowice
MK Górnik Katowice - Grunwald Ruda Śląska
Sarmacja Będzin - Tęcza Błędów
CKS Czeladź - Slavia Ruda Śląska

9. kolejka (2-3 października)
Slavia Ruda Śląska - Pogoń Imielin
Tęcza Błędów - CKS Czeladź
Grunwald Ruda Śląska - Sarmacja Będzin
Sparta Katowice - MK Górnik Katowice
Zagłębie II Sosnowiec - AKS Mikołów
Cyklon Rogoźnik - Źródło Kromołów
Ostoja Żelisławice - Górnik 09 Mysłowice
Niwy Brudzowice - Górnik Wojkowice
RKS Grodziec - GKS II Katowice

10. kolejka (9-10 października)
Pogoń Imielin - GKS II Katowice
Górnik Wojkowice - RKS Grodziec
Górnik 09 Mysłowice - Niwy Brudzowice
Źródło Kromołów - Ostoja Żelisławice
AKS Mikołów - Cyklon Rogoźnik
MK Górnik Katowice - Zagłębie II Sosnowiec
Sarmacja Będzin - Sparta Katowice
CKS Czeladź - Grunwald Ruda Śląska
Slavia Ruda Śląska - Tęcza Błędów

11. kolejka (16-17 października)
Tęcza Błędów - Pogoń Imielin
Grunwald Ruda Śląska - Slavia Ruda Śląska
Sparta Katowice - CKS Czeladź
Zagłębie II Sosnowiec - Sarmacja Będzin
Cyklon Rogoźnik - MK Górnik Katowice
Ostoja Żelisławice - AKS Mikołów
Niwy Brudzowice - Źródło Kromołów
RKS Grodziec - Górnik 09 Mysłowice
GKS II Katowice - Górnik Wojkowice

12. kolejka (23-24 października)
Pogoń Imielin - Górnik Wojkowice
Górnik 09 Mysłowice - GKS II Katowice
Źródło Kromołów - RKS Grodziec
AKS Mikołów - Niwy Brudzowice
MK Górnik Katowice - Ostoja Żelisławice
Sarmacja Będzin - Cyklon Rogoźnik
CKS Czeladź - Zagłębie II Sosnowiec
Slavia Ruda Śląska - Sparta Katowice
Tęcza Błędów - Grunwald Ruda Śląska

13. kolejka (30-31 października)
Grunwald Ruda Śląska - Pogoń Imielin
Sparta Katowice - Tęcza Błędów
Zagłębie II Sosnowiec - Slavia Ruda Śląska
Cyklon Rogoźnik - CKS Czeladź
Ostoja Żelisławice - Sarmacja Będzin
Niwy Brudzowice - MK Górnik Katowice
RKS Grodziec - AKS Mikołów
GKS II Katowice - Źródło Kromołów
Górnik Wojkowice - Górnik 09 Mysłowice

14. kolejka (6-7 listopada)
Pogoń Imielin - Górnik 09 Mysłowice
Źródło Kromołów - Górnik Wojkowice
AKS Mikołów - GKS II Katowice
MK Górnik Katowice - RKS Grodziec
Sarmacja Będzin - Niwy Brudzowice
CKS Czeladź - Ostoja Żelisławice
Slavia Ruda Śląska - Cyklon Rogoźnik
Tęcza Błędów - Zagłębie II Sosnowiec
Grunwald Ruda Śląska - Sparta Katowice

15. kolejka (11 listopada)
Sparta Katowice - Pogoń Imielin
Zagłębie II Sosnowiec - Grunwald Ruda Śląska
Cyklon Rogoźnik - Tęcza Błędów
Ostoja Żelisławice - Slavia Ruda Śląska
Niwy Brudzowice - CKS Czeladź
RKS Grodziec - Sarmacja Będzin
GKS II Katowice - MK Górnik Katowice
Górnik Wojkowice - AKS Mikołów
Górnik 09 Mysłowice - Źródło Kromołów

16. kolejka (13-14 listopada)
Pogoń Imielin - Źródło Kromołów
AKS Mikołów - Górnik 09 Mysłowice
MK Górnik Katowice - Górnik Wojkowice
Sarmacja Będzin - GKS II Katowice
CKS Czeladź - RKS Grodziec
Slavia Ruda Śląska - Niwy Brudzowice
Tęcza Błędów - Ostoja Żelisławice
Grunwald Ruda Śląska - Cyklon Rogoźnik
Sparta Katowice - Zagłębie II Sosnowiec

17. kolejka (20-21 listopada)
Zagłębie II Sosnowiec - Pogoń Imielin
Cyklon Rogoźnik - Sparta Katowice
Ostoja Żelisławice - Grunwald Ruda Śląska
Niwy Brudzowice - Tęcza Błędów
RKS Grodziec - Slavia Ruda Śląska
GKS II Katowice - CKS Czeladź
Górnik Wojkowice - Sarmacja Będzin
Górnik 09 Mysłowice - MK Górnik Katowice
Źródło Kromołów - AKS Mikołów

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami

Terminarz rundy jesiennej ZINA klasy okręgowej grupy Katowice - Sosnowiec - SportowaSIlesia.pl - portal pozytywnych wrażeń sportowych
Logo
Wydrukuj tę stronę

Terminarz rundy jesiennej ZINA klasy okręgowej grupy Katowice - Sosnowiec

Terminarz rundy jesiennej ZINA klasy okręgowej grupy Katowice - Sosnowiec

18 zespołów występować będzie w grupie Katowice - Sosnowiec ZINA klasy okręgowej w sezonie 2021/2022. Do rywalizacji po rocznej przerwie wraca drużyna Slavii Ruda Śląska. Rozgrywki w tej grupie ruszą 14 sierpnia.

Terminarz rundy jesiennej:

1. kolejka (14-15 sierpnia)
AKS Mikołów - Pogoń Imielin
MK Górnik Katowice - Źródło Kromołów
Sarmacja Będzin - Górnik 09 Mysłowice
CKS Czeladź - Górnik Wojkowice
Slavia Ruda Śląska - GKS II Katowice
Tęcza Błędów - RKS Grodziec
Grunwald Ruda Śląska - Niwy Brudzowice
Sparta Katowice - Ostoja Żelisławice
Zagłębie II Sosnowiec - Cyklon Rogoźnik

2. kolejka (21-22 sierpnia)
Pogoń Imielin - Cyklon Rogoźnik
Ostoja Żelisławice - Zagłębie II Sosnowiec
Niwy Brudzowice - Sparta Katowice
RKS Grodziec - Grunwald Ruda Śląska
GKS II Katowice - Tęcza Błędów
Górnik Wojkowice - Slavia Ruda Śląska
Górnik 09 Mysłowice - CKS Czeladź
Źródło Kromołów - Sarmacja Będzin
AKS Mikołów - MK Górnik Katowice

3. kolejka (25 sierpnia)
MK Górnik Katowice - Pogoń Imielin
Sarmacja Będzin - AKS Mikołów
CKS Czeladź - Źródło Kromołów
Slavia Ruda Śląska - Górnik 09 Mysłowice
Tęcza Błędów - Górnik Wojkowice
Grunwald Ruda Śląska - GKS II Katowice
Sparta Katowice - RKS Grodziec
Zagłębie II Sosnowiec - Niwy Brudzowice
Cyklon Rogoźnik - Ostoja Żelisławice

4. kolejka (28-29 sierpnia)
Pogoń Imielin - Ostoja Żelisławice
Niwy Brudzowice - Cyklon Rogoźnik
RKS Grodziec - Zagłębie II Sosnowiec
GKS II Katowice - Sparta Katowice
Górnik Wojkowice - Grunwald Ruda Śląska
Górnik 09 Mysłowice - Tęcza Błędów
Źródło Kromołów - Slavia Ruda Śląska
AKS Mikołów - CKS Czeladź
MK Górnik Katowice - Sarmacja Będzin

5. kolejka (4-5 września)
Sarmacja Będzin - Pogoń Imielin
CKS Czeladź - MK Górnik Katowice
Slavia Ruda Śląska - AKS Mikołów
Tęcza Błędów - Źródło Kromołów
Grunwald Ruda Śląska - Górnik 09 Mysłowice
Sparta Katowice - Górnik Wojkowice
Zagłębie II Sosnowiec - GKS II Katowice
Cyklon Rogoźnik - RKS Grodziec
Ostoja Żelisławice - Niwy Brudzowice

6. kolejka (11-12 września)
Pogoń Imielin - Niwy Brudzowice
RKS Grodziec - Ostoja Żelisławice
GKS II Katowice - Cyklon Rogoźnik
Górnik Wojkowice - Zagłębie II Sosnowiec
Górnik 09 Mysłowice - Sparta Katowice
Źródło Kromołów - Grunwald Ruda Śląska
AKS Mikołów - Tęcza Błędów
MK Górnik Katowice - Slavia Ruda Śląska
Sarmacja Będzin - CKS Czeladź

7. kolejka (18-19 września)
CKS Czeladź - Pogoń Imielin
Slavia Ruda Śląska - Sarmacja Będzin
Tęcza Błędów - MK Górnik Katowice
Grunwald Ruda Śląska - AKS Mikołów
Sparta Katowice - Źródło Kromołów
Zagłębie II Sosnowiec - Górnik 09 Mysłowice
Cyklon Rogoźnik - Górnik Wojkowice
Ostoja Żelisławice - GKS II Katowice
Niwy Brudzowice - RKS Grodziec

8. kolejka (25-26 września)
Pogoń Imielin - RKS Grodziec
GKS II Katowice - Niwy Brudzowice
Górnik Wojkowice - Ostoja Żelisławice
Górnik 09 Mysłowice - Cyklon Rogoźnik
Źródło Kromołów - Zagłębie II Sosnowiec
AKS Mikołów - Sparta Katowice
MK Górnik Katowice - Grunwald Ruda Śląska
Sarmacja Będzin - Tęcza Błędów
CKS Czeladź - Slavia Ruda Śląska

9. kolejka (2-3 października)
Slavia Ruda Śląska - Pogoń Imielin
Tęcza Błędów - CKS Czeladź
Grunwald Ruda Śląska - Sarmacja Będzin
Sparta Katowice - MK Górnik Katowice
Zagłębie II Sosnowiec - AKS Mikołów
Cyklon Rogoźnik - Źródło Kromołów
Ostoja Żelisławice - Górnik 09 Mysłowice
Niwy Brudzowice - Górnik Wojkowice
RKS Grodziec - GKS II Katowice

10. kolejka (9-10 października)
Pogoń Imielin - GKS II Katowice
Górnik Wojkowice - RKS Grodziec
Górnik 09 Mysłowice - Niwy Brudzowice
Źródło Kromołów - Ostoja Żelisławice
AKS Mikołów - Cyklon Rogoźnik
MK Górnik Katowice - Zagłębie II Sosnowiec
Sarmacja Będzin - Sparta Katowice
CKS Czeladź - Grunwald Ruda Śląska
Slavia Ruda Śląska - Tęcza Błędów

11. kolejka (16-17 października)
Tęcza Błędów - Pogoń Imielin
Grunwald Ruda Śląska - Slavia Ruda Śląska
Sparta Katowice - CKS Czeladź
Zagłębie II Sosnowiec - Sarmacja Będzin
Cyklon Rogoźnik - MK Górnik Katowice
Ostoja Żelisławice - AKS Mikołów
Niwy Brudzowice - Źródło Kromołów
RKS Grodziec - Górnik 09 Mysłowice
GKS II Katowice - Górnik Wojkowice

12. kolejka (23-24 października)
Pogoń Imielin - Górnik Wojkowice
Górnik 09 Mysłowice - GKS II Katowice
Źródło Kromołów - RKS Grodziec
AKS Mikołów - Niwy Brudzowice
MK Górnik Katowice - Ostoja Żelisławice
Sarmacja Będzin - Cyklon Rogoźnik
CKS Czeladź - Zagłębie II Sosnowiec
Slavia Ruda Śląska - Sparta Katowice
Tęcza Błędów - Grunwald Ruda Śląska

13. kolejka (30-31 października)
Grunwald Ruda Śląska - Pogoń Imielin
Sparta Katowice - Tęcza Błędów
Zagłębie II Sosnowiec - Slavia Ruda Śląska
Cyklon Rogoźnik - CKS Czeladź
Ostoja Żelisławice - Sarmacja Będzin
Niwy Brudzowice - MK Górnik Katowice
RKS Grodziec - AKS Mikołów
GKS II Katowice - Źródło Kromołów
Górnik Wojkowice - Górnik 09 Mysłowice

14. kolejka (6-7 listopada)
Pogoń Imielin - Górnik 09 Mysłowice
Źródło Kromołów - Górnik Wojkowice
AKS Mikołów - GKS II Katowice
MK Górnik Katowice - RKS Grodziec
Sarmacja Będzin - Niwy Brudzowice
CKS Czeladź - Ostoja Żelisławice
Slavia Ruda Śląska - Cyklon Rogoźnik
Tęcza Błędów - Zagłębie II Sosnowiec
Grunwald Ruda Śląska - Sparta Katowice

15. kolejka (11 listopada)
Sparta Katowice - Pogoń Imielin
Zagłębie II Sosnowiec - Grunwald Ruda Śląska
Cyklon Rogoźnik - Tęcza Błędów
Ostoja Żelisławice - Slavia Ruda Śląska
Niwy Brudzowice - CKS Czeladź
RKS Grodziec - Sarmacja Będzin
GKS II Katowice - MK Górnik Katowice
Górnik Wojkowice - AKS Mikołów
Górnik 09 Mysłowice - Źródło Kromołów

16. kolejka (13-14 listopada)
Pogoń Imielin - Źródło Kromołów
AKS Mikołów - Górnik 09 Mysłowice
MK Górnik Katowice - Górnik Wojkowice
Sarmacja Będzin - GKS II Katowice
CKS Czeladź - RKS Grodziec
Slavia Ruda Śląska - Niwy Brudzowice
Tęcza Błędów - Ostoja Żelisławice
Grunwald Ruda Śląska - Cyklon Rogoźnik
Sparta Katowice - Zagłębie II Sosnowiec

17. kolejka (20-21 listopada)
Zagłębie II Sosnowiec - Pogoń Imielin
Cyklon Rogoźnik - Sparta Katowice
Ostoja Żelisławice - Grunwald Ruda Śląska
Niwy Brudzowice - Tęcza Błędów
RKS Grodziec - Slavia Ruda Śląska
GKS II Katowice - CKS Czeladź
Górnik Wojkowice - Sarmacja Będzin
Górnik 09 Mysłowice - MK Górnik Katowice
Źródło Kromołów - AKS Mikołów

Artykuły powiązane

Projekt i realizacja Ahoj! Marketing