Równy krok liderów. Nikt nie traci punktów - wyniki 12. kolejki ZINA klasy okręgowej

Równy krok liderów. Nikt nie traci punktów - wyniki 12. kolejki ZINA klasy okręgowej

Liderzy poszczególnych grup ZINA klasy okręgowej nie gubią punktów. W 12. serii spotkań przekonujące zwycięstwa odniosły solidarnie drużyny Dramy Zbrosławice, Unii Racibórz, rezerw Zagłębia Sosnowiec i GLKS-u Wilkowice.

Bytom - Zabrze

Wyniki 12. kolejki:

Czarni Pyskowice - Sośnica Gliwice 2:2 (0:2)
0:1 - Górka, 6 min.
0:2 - Sobek, 31 min.
1:2 - Saborowski, 65 min.
2:2 - Zalesiński, 90 min.

Orzeł Biały Brzeziny Śląskie - Burza Borowa Wieś 1:3 (0:1)
0:1 - Joszko, 34 min.
0:2 - Lein, 76 min.
0:3 - Łebek, 77 min.
1:3 - Janik, 85 min.

Sokół Orzech - Gwiazda Chudów 0:2 (0:0)
0:1 - Leszczyński, 57 min.
0:2 - Leszczyński, 88 min.

ŁTS Łabędy - Olimpia Boruszowice 5:2 (2:1)
1:0 - Pociecha, 14 min.
2:0 - Kantor, 33 min.
2:1 - Daszkiewicz, 41 min.
3:1 - Majerowski, 54 min.
4:1 - Pociecha, 73 min.
4:2 - Daszkiewicz, 86 min.
5:2 - Pociecha, 89 min.

LKS Żyglin - Orzeł Miedary 3:6 (0:5)
0:1 - Kajda, 4 min.
0:2 - Wojdat, 11 min.
0:3 - Kajda, 27 min.
0:4 - Frączek, 31 min.
0:5 - Urbański, 42 min.
0:6 - Bednorz, 56 min.
1:6 - Jakubowski, 64 min.
2:6 - Bajdała, 70 min.
3:6 - Bajdała, 80 min.

Odra Miasteczko Śląskie - Drama Zbrosławice 0:3 (0:2)
0:1 - Jonik, 19 min.
0:2 - Pstuś, 34 min.
0:3 - Hermasz, 71 min.

Start Sierakowice - Silesia Miechowice 4:0 (1:0)
1:0 - Janczarek, 38 min.
2:0 - Sarnecki, 68 min.
3:0 - Sopel, 78 min.
4:0 - Sujecki, 90 min.

Przyszłość Ciochowice - Górnik Bobrowniki Śląskie 0:1 (0:0)
0:1 - Włodarczyk, 83 min.

1.  Drama Zbrosławice 12 33 50:12
2.  Orzeł Miedary 12 30 55:16
3.  Odra Miasteczko Śląskie 12 27 30:9
4.  Start Sierakowice 12 23 22:20
5.  Gwiazda Chudów 12 20 28:21
6.  Sośnica Gliwice 11 19 24:17
7.  ŁTS Łabędy 11 17 23:18
8.  Olimpia Boruszowice 12 17 21:27
9.  Sokół Orzech 12 15 19:27
10.  Silesia Miechowice 12 12 26:28
11.  Burza Borowa Wieś 12 11 17:27
12.  Orzeł Biały Brzeziny Śląskie 12 11 18:30
 13.   LKS Żyglin 12 9 18:29
14.  Górnik Bobrowniki Śląskie 12 9 14:44
15.  Przyszłość Ciochowice 12 8 18:37
16.  Czarni Pyskowice 12 5 9:30

Racibórz - Rybnik

Wyniki 12. kolejki:

GKS 1962 II Jastrzębie - Silesia Lubomia 10:1 (7:0)
1:0 - Łukasik, 1 min.
2:0 - Łukasik, 14 min.
3:0 - Szymczak, 18 min.
4:0 - Kasperowicz, 22 min.
5:0 - Tomera, 28 min.
6:0 - Łukasik, 31 min.
7:0 - Łukasik, 37 min.
7:1 - Kwiek, 62 min.
8:1 - Tomera, 75 min.
9:1 - Szymczak, 77 min.
10:1 - Moiczek, 78 min.

Forteca Świerklany - Gwiazda Skrzyszów 3:1 (3:0)
1:0 - Wikar, 3 min.
2:0 - Wikar, 11 min.
3:0 - Getler, 19 min.
3:1 - Stabla, 70 min.

KS 1905 Krzanowice - Naprzód Borucin 2:1 (0:0)
0:1 - Herber, 56 min. (samobójczy)
1:1 - Dominik, 62 min.
2:1 - Wittek, 80 min.

LKS 1908 Nędza - Płomień Połomia 3:2 (2:1)
1:0 - Paskuda, 5 min.
2:0 - Frydryk, 12 min.
2:1 - Frydryk, 44 min. (samobójczy)
2:2 - Cieślak, 68 min.
3:2 - Paskuda, 83 min.

Granica Ruptawa - Unia Racibórz 3:5 (1:5)
0:1 - Kaczor, 6 min.
0:2 - Kaczor, 43 min.
0:3 - Migus, 38 min.
0:4 - Bawoł, 42 min.
1:4 - Pastuszak, 44 min.
1:5 - Plizga, 45 min.
2:5 - Jaśko, 58 min.
3:5 - Babisz, 90 min.

Jedność Jejkowice - LKS Raszczyce 1:3 (1:0)
1:0 - Mrozek, 14 min.
1:1 - Okraszewski, 58 min.
1:2 - Brzoska, 65 min.
1:3 - Kłoda, 79 min.

Rymer Rybnik - Zameczek Czernica 3:2 (2:0)
1:0 - Vynnychok, 17 min.
2:0 - Tuleja, 40 min. (samobójczy)
2:1 - Sobczak, 57 min.
2:2 - Reguła, 61 min.
3:2 - Vynnychok, 80 min.

LKS Tworków - LKS Krzyżanowice 4:1 (1:0)
1:0 - Cerkowniak, 8 min.
2:0 - Sitnik, 75 min.
3:0 - Kocot, 77 min.
3:1 - Wodecki, 86 min.
4:1 - Pawela, 90 min.

Pauzował: Pierwszy Chwałowice

1.  Unia Racibórz 12 27 42:22
2.  Forteca Świerklany 12 25 31:16
3.  LKS Tworków 12 23 24:16
4.  GKS 1962 II Jastrzębie 11 22 41:24
5.  LKS Raszczyce 12 22 33:23
6.  Pierwszy Chwałowice 11 19 25:27
7.  LKS Krzyżanowice 11 18 20:14
8.  Jedność Jejkowice 11 17 18:16
9.  Rymer Rybnik 11 17 18:17
10.  Płomień Połomia 11 16 27:24
11.  Naprzód Borucin 11 16 24:20
12.  Zameczek Czernica 12 15 25:33
 13.   LKS 1908 Nędza 11 13 22:22
14.  Gwiazda Skrzyszów 11 12 23:33
15.  Granica Ruptawa 11 10 20:28
16.  KS 1905 Krzanowice 11 3 11:38
17.  Silesia Lubomia 11 0 12:43

Katowice - Sosnowiec

Wyniki 12. kolejki:

Źródło Kromołów - RKS Grodziec 1:3 (0:0)
0:1 - Czogała, 47 min.
0:2 - Adamek, 70 min.
1:2 - Mikoda, 79 min.
1:3 - Pawlik, 90 min.

MK Górnik Katowice - Ostoja Żelisławice 4:5 (1:2)
1:0 - Jędrysik, 13 min.
1:1 - Stefański, 27 min.
1:2 - Wieczorek, 39 min.
1:3 - Stefański, 54 min.
2:3 - Bąk, 61 min.
3:3 - Bąk, 65 min.
4:3 - Bąk, 69 min.
4:4 - Majchrowski, 86 min.
4:5 - Majchrowski, 89 min.

Slavia Ruda Śląska - Sparta Katowice 1:3 (0:0)
0:1 - Sarzała, 64 min.
1:1 - Lux, 67 min.
1:2 - Gielza, 83 min.
1:3 - Witkowski, 85 min.

Sarmacja Będzin - Cyklon Rogoźnik 0:2 (0:0)
0:1 - Wolniewicz, 73 min.
0:2 - Barchan, 81 min.

Pogoń Imielin - Górnik Wojkowice 3:1 (1:1)
1:0 - Pietrowski, 38 min.
1:1 - Głośny, 45 min.
2:1 - Keler, 65 min.
3:1 - Malina, 70 min.

Górnik 09 Mysłowice - GKS II Katowice 0:2 (0:0)
0:1 - Pietrzyk, 74 min.
0:2 - Gierach, 89 min.

AKS Mikołów - Niwy Brudzowice 4:0 (2:0)
1:0 - Paszek, 21 min.
2:0 - Paszek, 41 min.
3:0 - Augustyniak, 47 min.
4:0 - Paszek, 68 min.

CKS Czeladź - Zagłębie II Sosnowiec 0:5 (0:2)
0:1 - Terbalyan, 4 min.
0:2 - Popczyk, 40 min.
0:3 - Kaczmarek, 68 min.
0:4 - Popczyk, 76 min.
0:5 - Pawłowski, 79 min.

Tęcza Błędów - Grunwald Ruda Śląska 1:1 (0:0)
0:1 - Maciaszek, 68 min. (karny)
1:1 - Sawicki, 90 min. (karny)

1.  Zagłębie II Sosnowiec 12 31 42:8
2.  AKS Mikołów 12 31 37:5
3.  Sparta Katowice 12 31 46:10
4.  GKS II Katowice 12 25 31:13
5.  Cyklon Rogoźnik 12 24 26:10
6.  Górnik 09 Mysłowice 12 21 22:15
7.  CKS Czeladź 12 21 22:18
8.  Sarmacja Będzin 12 19 21:25
9.  Pogoń Imielin 12 18 22:24
10.  Niwy Brudzowice 12 18 19:18
11.  RKS Grodziec 12 16 21:25
12.  Górnik Wojkowice 12 16 15:21
 13.   Tęcza Błędów 12 11 16:26
14.  Slavia Ruda Śląska 12 10 15:27
15.  MK Górnik Katowice 12 9 17:45
16.  Grunwald Ruda Śląska 12 7 14:34
17.  Źródło Kromołów 12 4 17:42
18.  Ostoja Żelisławice 12 3 11:54

Tychy - Bielsko-Biała

Wyniki 12. kolejki:

MKS Lędziny - GTS Bojszowy 2:1 (0:0)
1:0 - Śliwa, 52 min. (karny)
2:0 - Kostrzewa, 54 min. (karny)
2:1 - Bereza, 60 min.

Piast Bieruń - LKS Studzienice 2:2 (1:1)
0:1 - Kumor, 23 min.
1:1 - Tracz, 42 min.
1;2 - Żemła, 74 min.
2:2 - Tracz, 88 min.

LKS Łąka - Ogrodnik Cielmice 1:0 (0:0)
1:0 - Klaja, 70 min.

Czarni Jaworze - ZET Tychy 1:1 (1:0)
1:0 - Pilch, 34 min.
1:1 - Lewicki, 72 min.

GLKS Wilkowice - BKS Stal Bielsko-Biała 6:1 (3:1)
1:0 - Kępys, 1 min.
2:0 - Kępys, 23 min.
2:1 - Tański, 30 min. (karny)
3:1 - Gala, 42 min. (karny)
4:1 - Bak, 54 min.
5:1 - Kępys, 63 min.
6:1 - Bąk, 66 min.

JUW-e Jaroszowice - Rekord II Bielsko-Biała 0:5 (0:0)
0:1 - Kasprzyk, 51 min.
0:2 - Szczurek, 59 min.
0:3 - Kasprzyk, 69 min.
0:4 - Kasprzyk, 75 min.
0:5 - Hutyra, 85 min.

LKS Wisła Wielka - Pasjonat Dankowice 3:2 (1:0)
1:0 - M. Ploch, 38 min.
2:0 - A. Ploch, 59 min.
3:0 - Gołek, 72 min.
3:1 - Cięciel, 73 min.
3:2 - Ogiegło, 88 min.

KS Bestwinka - Iskra Pszczyna 3:4 (2:2)
1:0 - Dawidek, 14 min.
2:0 - Skęczek, 26 min.
2:1 - Komraus, 39 min.
2:2 - Dawidek, 45 min. (samobójczy)
2:3 - Zieliński, 48 min.
3:3 - Hałas, 66 min.
3:4 - Rakowski, 90 min.

1.  GLKS Wilkowice 12 30 49:8
2.  MKS Lędziny 12 30 41:11
3.  Rekord II Bielsko-Biała 12 30 30:3
4.  ZET Tychy 12 26 32:13
5.  Czarni Jaworze 12 26 42:16
6.  LKS Łąka 12 17 20:20
7.  Pasjonat Dankowice 11 16 29:23
8.  Iskra Pszczyna 12 16 20:27
9.  LKS Studzienice 12 15 19:34
10.  LKS Wisła Wielka 12 15 24:24
11.  LJUW-e Jaroszowice 12 11 18:34
12.  GTS Bojszowy 12 10 17:31
 13.   Ogrodnik Cielmice 12 7 9:29
14.  KS Bestwinka 12 6 13:39
15.  BKS Stal Bielsko-Biała 11 5 16:30
16.  Piast Bieruń 12 4 13:50

.

Powrót na górę

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami