Klęska Concordii, Sparta podzieliła się punktami z AKS-em Mikołów - wyniki spotkań ZINA klasy okręgowej z 27 i 28 sierpnia

Klęska Concordii, Sparta podzieliła się punktami z AKS-em Mikołów - wyniki spotkań ZINA klasy okręgowej z 27 i 28 sierpnia

W pojedynku dwóch beniaminków Tempo Paniówki rozgromiło Concordię Knurów aż 6:0. W starciu drużyn rywalizujących w poprzednim sezonie o awans do IV ligi Sparta Katowice zremisowała z AKS-em Mikołów.

Bytom - Zabrze

Wyniki 4. kolejki:

Sośnica Gliwice - Odra Miasteczko Śląskie 1:0 (0:0)
1:0 - Bartuś, 76 min.

Start Sierakowice - Nitron Krupski Młyn 2:0 (1:0)
1:0 - Rosochacki, 2 min.
2:0 - Rosochacki, 61 min.

Orzeł Miedary - Gwiazda Chudów 3:0 (1:0)
1:0 - Kocot, 29 min.
2:0 - Popiel, 63 min.
3:0 - Kajda, 76 min.

Czarni Pyskowice - Jedność 32 Przyszowice 3:1 (1:0)
1:0 - Rapsiewicz, 7 min.
1:1 - Mandak, 52 min.
2:1 - Bladycz, 77 min.
3:0 - Nowak, 90 min. (samobójczy)

Olimpia Boruszowice - Silesia Miechowice 2:4 (1:2)
1:0 - Kabaciński, 22 min.
1:1 - Stich, 31 min.
1:2 - Stich, 43 min.
2:2 - Gondek, 53 min.
2:3 - Stich, 63 min.
2:4 - Dudziński, 90 min.

Burza Borowa Wieś - ŁTS Łabędy 1:2 (0:2)
0:1 - Góra, 21 min.
0:2 - Góa, 29 min.
1:2 - Cwajna, 78 min.

Tempo Paniówki - Concordia Knurów 6:0 (3:0)
1:0 - Mnochy, 31 min.
2:0 - Mnochy, 39 min.
3:0 - Stosiek, 44 min.
4:0 - Mnochy, 65 min.
5:0 - Konopka, 70 min.
6:0 - Jóźwik, 80 min.

6 września (wtorek)
godz. 17.00: LKS Żyglin - Przyszłość Ciochowice

1.  Orzeł Miedary 4 12 20-1
2.  Start Sierakowice 4 12 14-4
3.  Tempo Paniówki 3 9 13-1
4.  Czarni Pyskowice 4 9 11-6
5.  Jedność 32 Przyszowice 4 6 6-13
6.  Sośnica Gliwice 4 6 4-4
7.  ŁTS Łabędy 3 6 7-4
8.  Odra Miasteczko Śląskie 4 6 9-6
9.  LKS Żyglin 3 4 6-8
10.  Burza Borowa Wieś 4 4 9-9
11.  Silesia Miechowice 3 3 6-8
12.  Gwiazda Chudów 4 3 8-11
13.  Concordia Knurów 4 3 1-14
14.  Olimpia Boruszowice 3 3 10-8
15.  Przyszłość Ciochowice 3 0 2-12
16.  Nitron Krupski Młyn 4 0 2-19

Racibórz - Rybnik

Wyniki 4. kolejki:

Górnik Radlin - Czarni Gorzyce 1:2 (1:0)
1:0 - Adamczyk, 26 min.
1:1 - Waś, 71 min.
1:2 - Gać, 89 min.

Zameczek Czernica - GKS II Jastrzębie 3:3 (1:3)
0:1 - Passoni, 11 min.
1:1 - Sobczak, 30 min.
1:2 - Passoni, 36 min.
1:3 - Passoni, 40 min.
2:3 - Wróbel, 68 min.
3:3 - Sobczak, 90 min.

Gwiazda Skrzyszów - Jedność Jejkowice 1:1 (1:0)
1:0 - Gardawski, 37 min.
1:1 - Drozdowski, 63 min.

Pierwszy Chwałowice - LKS 1908 Nędza 1:2 (1:0)
1:0 - Morawa, 7 min.
1:1 - Frydryk, 67 min.
1:2 - Grzesik, 69 min.

Forteca Świerklany - Granica Ruptawa 3:2 (3:1)
1:0 - Polak, 10 min.
1:1 - Konopacki, 17 min.
2:1 - Stebelak, 28 min.
3:1 - Polak, 43 min.
3:2 - Konopacki, 65 min.

LKS Krzyżanowice - Naprzód Czyżowice 3:1 (2:1)
1:0 - Wodecki, 12 min.
2:0 - Wodecki, 39 min.
2:1 - Cichy, 31 min.
3:1 - Antończak, 85 min.

Płomień Połomia - LKS Tworków 4:1 (4:1)
1:0 - Imiela, 6 min.
2:0 - Pawela, 16 min.
2:1 - Kuczok, 19 min.
3:1 - Imiela, 20 min.
4:1 - Imiela, 42 min.

Dąb Gaszowice - LKS Raszczyce 1:2 (1:1)
0:1 - Obara, 11 min.
1:1 - Kowalczyk, 42 min. (samobójczy)
1:2 - Kowalczyk, 60 min.

1.  LKS 1908 Nędza 4 12 16-7
2.  Czarni Gorzyce 4 10 9-3
3.  Forteca Świerklany 4 10 6-3
4.  Górnik Radlin 4 7 8-4
5.  Gwiazda Skrzyszów 4 7 9-7
6.  Płomień Połomia 4 7 11-5
7.  LKS Krzyżanowice 4 6 9-5
8.  LKS Tworków 4 6 6-9
9.  LKS Raszczyce 4 6 4-7
10.  Zameczek Czernica 4 5 7-10
11.  Granica Ruptawa 4 4 6-8
12.  Jedność Jejkowice 4 4 5-7
13.  GKS II Jastrzębie 4 2 6-11
14.  Naprzód Czyżowice  4 1 6-10
15.  Pierwszy Chwałowice 4 1 4-9
16.  Dąb Gaszowice 4 1 5-12

Katowice - Sosnowiec

Wyniki 3. kolejki:

Ruch II Chorzów - Sarmacja Będzin 2:1 (1:0)
1:0 - Bąk, 4 min.
2:0 - Wojtek, 60 min.
2:1 - Zawadzki, 68 min.

Cyklon Rogoźnik - Górnik 09 Mysłowice 2:1 (1:0)
1:0 - Gałęziok, 15 min.
2:0 - Maciejewski, 68 min.
2:1 - Slobodian, 90 min.

Sparta Katowice - AKS Mikołów 1:1 (1:0)
1:0 - Mazurek, 5 min.
1:1 - Łoboda, 57 min.

GKS II Katowice - MK Górnik Katowice 5:0 (1:0)
1:0 - Mohale, 25 min.
2:0 - Pietrzyk, 56 min.
3:0 - Krawczyk, 59 min.
4:0 - Zając, 80 min.
5:0 - Kantyka, 90 min.

Górnik Wojkowice - Górnik Piaski 6:0 (2:0)
1:0 - Głośny, 8 min.
2:0 - Gierczuk, 13 min.
3:0 - Głośny, 62 min.
4:0 - Niewiedział, 78 min.
5:0 - Głośny, 86 min.
6:0 - Perlak, 90 min.

RKS Grodziec - Niwy Brudzowice 0:0

Siemianowiczanka - Slavia Ruda Śląska 2:2 (0:1)
0:1 - Tałądy, 43 min.
1:1 - Swakoń, 59 min.
2:1 - Tomczyk, 80 min.
2:2 - Lux, 90 min.

Pogoń Imielin - CKS Czeladź 1:3 (0:1)
0:1 - Szopa, 38 min.
0:2 - Szopa, 49 min.
1:2 - Szluzy, 55 min.
1:3 - Szopa, 69 min.

1.  Ruch II Chorzów 3 9 12-1
2.  Sparta Katowice 3 7 10-2
3.  Niwy Brudzowice 3 7 6-3
4.  CKS Czeladź 3 6 9-5
5.  GKS II Katowice 3 6 7-3
6.  Cyklon Rogoźnik 3 6 4-4
7.  Górnik Wojkowice 3 5 10-4
8.  AKS Mikołów 3 5 5-3
9.  Siemianowiczanka 3 4 7-4
10.  RKS Grodziec 3 4 2-4
11.  Górnik 09 Mysłowice 2 3 3-3
12.  Slavia Ruda Śląska 3 1 2-5
13.  Sarmacja Będzin 3 1 4-9
14.  Górnik Piaski 2 0 1-8
15.  Pogoń Imielin 3 0 1-10
16.  MK Górnik Katowice 3 0 1-16

Tychy - Bielsko-Biała

Wyniki 4. kolejki:

GTS Bojszowy - LKS II Goczałkowice-Zdrój 2:2 (1:0)
1:0 - Bula, 21 min.
1:1 - Benek, 54 min.
1:2 - Maślarz, 89 min.
2:2 - Wróbel, 90 min.

JUW-e Jaroszowice - KS Międzyrzecze 4:5 (2:4)
1:0 - Cibor, 3 min.
1:1 - Sikora, 14 min.
1:2 - Sobik, 24 min.
1:3 - Czernek, 26 min.
1:4 - Paleta, 36 min.
2:4 - Cibor, 41 min.
2:5 - Ogrocki, 47 min.
3:5 - Chrząścik, 48 min.
4:5 - Gurbisz, 73 min.

Rotuz Bronów - ZET Tychy 1:1 (0:1)
0:1 - Augustyniak, 45 min.
1:1 - Szczelina, 71 min.

Czarni Jaworze - LKS Łąka 1:0 (0:0)
1:0 - Sawicki, 90 min.

Pasjonat Dankowice - BKS Stal Bielsko-Biała 5:2 (2:1)
1:0 - Wróbel, 32 min.
2:0 - Pietrzyk, 33 min.
2:1 - Tański, 36 min.
3:1 - Pietrzyk, 48 min.
3:2 - Tański, 72 min.
4:2 - Kopeć, 90 min.
5:2 - Cięciel, 90 min.

Rekord II Bielsko-Biała - Iskra Pszczyna 1:0 (1:0)
1:0 - Profic, 11 min.

LKS Wisła Wielka - LKS Studzienice 2:0 (1:0)
1:0 - Gołek, 32 min.
2:0 - Skorupka, 50 min.

GLKS Wilkowice - LKS Bestwina 1:1 (0:0)
1:0 - Cybiński, 56 min.
1:1 - Kosmaty, 85 min.

1.  Rekord II Bielsko-Biała 4 12 14-5
2.  LKS II Goczałkowice-Zdrój 4 10 11-4
3.  Rotuz Bronów 4 10 7-3
4.  KS Międzyrzecze 3 9 15-5
5.  Pasjonat Dankowice 4 9 16-7
6.  Czarni Jaworze 3 6 8-6
7.  Iskra Pszczyna 4 4 10-4
8.  LKS Wisła Wielka 3 4 4-5
9.  JUW-e Jaroszowice 4 4 9-9
10.  LKS Bestwina 4 4 7-9
11.  GTS Bojszowy 4 3 7-8
12.  LKS Łąka 4 3 5-14
13.  ZET Tychy 4 2 5-11
14.  GLKS Wilkowice 4 2 4-10
15.  LKS Studzienna 4 1 3-17
16.  BKS Stal Bielsko-Biała 3 0 4-12

.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Powrót na górę

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami