Pojedynek beniaminków w Radlinie - zapowiedź spotkań ZINA klasy okręgowej na 10 i 11 września

Pojedynek beniaminków w Radlinie - zapowiedź spotkań ZINA klasy okręgowej na 10 i 11 września

Do bezpośredniego pojedynku dwóch dobrze spisujących się od początku sezonu beniaminków dojdzie w Radlinie. Miejscowy Górnik spotka się z Naprzodem Czyżowice, który w poprzedniej kolejce rozgromił ekipę Dębu Gaszowice.

Bytom - Zabrze

Zestaw par 6. kolejki:

10 września (sobota)
godz. 11.00: Sośnica Gliwice - Przyszłość Ciochowice
godz. 11.00: Czarni Pyskowice - Gwiazda Chudów
godz. 16.00: Olimpia Boruszowice - Jedność 32 Przyszowice
godz. 16.00: Burza Borowa Wieś - Concordia Knurów
godz. 16.00: Nitron Krupski Młyn - ŁTS Łabędy

11 września (niedziela)
godz. 15.00: Tempo Paniówki - Odra Miasteczko Śląskie
godz. 16.00: Start Sierakowice - Silesia Miechowice

21 września (środa)
godz. 16.30: LKS Żyglin - Orzeł Miedary

Racibórz - Rybnik

Zestaw par 6. kolejki:

10 września (sobota)
godz. 16.00: Zameczek Czernica - Gwiazda Skrzyszów
godz. 16.00: Pierwszy Chwałowice - GKS II Jastrzębie
godz. 16.00: Forteca Świerklany - Jedność Jejkowice
godz. 16.00: LKS Krzyżanowice - LKS 1908 Nędza
godz. 16.00: Dąb Gaszowice - Granica Ruptawa
godz. 16.00: Górnik Radlin - Naprzód Czyżowice
godz. 16.00: Płomień Połomia - LKS Raszczyce

11 września (niedziela)
godz. 15.00: LKS Tworków - Czarni Gorzyce

Katowice - Sosnowiec

Zestaw par 5. kolejki:

10 września (sobota)
godz. 11.00: Sparta Katowice - Cyklon Rogoźnik
godz. 11.00: Ruch II Chorzów - Górnik Piaski
godz. 11.00: Slavia Ruda Śląska - Niwy Brudzowice
godz. 16.00: Górnik Wojkowice - Górnik 09 Mysłowice
godz. 16.00: CKS Czeladź - AKS Mikołów
godz. 16.00: RKS Grodziec - Pogoń Imielin
godz. 16.00: Siemianowiczanka - MK Górnik Katowice

11 września (niedziela)
godz. 18.00: GKS II Katowice - Sarmacja Będzin

Tychy - Bielsko-Biała

Zestaw par 6. kolejki:

10 września (sobota)
godz. 15.00: Czarni Jaworze - Iskra Pszczyna
godz. 15.00: JUW-e Jaroszowice - LKS Łąka
godz. 16.00: LKS Bestwina - Rotuz Bronów
godz. 16.30: Pasjonat Dankowice - LKS Studzienice
godz. 16.30: GLKS Wilkowice - BKS Stal Bielsko-Biała
godz. 16.30: ZET Tychy - KS Międzyrzecze

11 września (niedziela)
godz. 15.00: GTS Bojszowy - LKS Wisła Wielka
godz. 15.30: Rekord II Bielsko-Biała - LKS II Goczałkowice-Zdrój

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Powrót na górę

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami