Wydrukuj tę stronę

Pięć karnych w Skrzyszowie. Start Sierakowice nie zwalnia tempa - wyniki spotkań ZINA klasy okręgowej z 17 i 18 września

Pięć karnych w Skrzyszowie. Start Sierakowice nie zwalnia tempa - wyniki spotkań ZINA klasy okręgowej z 17 i 18 września

Aż pięć rzutów karnych podyktowanych zostało w meczu Gwiazdy Skrzyszów z Pierwszym Chwałowice. I wszystkie zostały wykorzystane. Siódme zwycięstwo w siódmym meczu sezonu odniósł zespół Startu Sierakowice. Rozpędzony lider tym razem pewnie pokonał Concordię Knurów.

Bytom - Zabrze

Wyniki 7. kolejki:

Gwiazda Chudów - Tempo Paniówki 3:1 (1:0)
1:0 - Bałuszyński, 34 min.
2:0 - Woźniak, 52 min.
3:0 - Bałuszyński, 89 min.
3:1 - Hajok, 90 min.

Orzeł Miedary - Sośnica Gliwice 4:1 (1:1)
1:0 - Popiel, 7 min.
1:1 - Wiejski, 14 min.
2:1 - Wojdat, 56 min.
3:1 - Popiel, 65 min.
4:1 - Popiel, 81 min.

Concordia Knurów - Start Sierakowice 0:4 (0:2)
0:1 - Świetlicki, 5 min.
0:2 - Wawoczny, 45 min.
0:3 - Wawoczny, 78 min.
0:4 - Wawoczny, 85 min.

ŁTS Łabędy - LKS Żyglin 3:1 (2:1)
1:0 - Raczyński, 5 min.
2:0 - Raczyński, 15 min.
2:1 - Banaś, 32 min.
3:1 - Raczyński, 90 min.

Silesia Miechowice - Nitron Krupski Młyn 5:0 (2:0)
1:0 - Lewandowski, 8 min.
2:0 - Kwiędacz, 10 min.
3:0 - Kwiędacz, 50 min.
4:0 - Stich, 52 min.
5:0 - Kapica, 61 min.

Jedność 32 Przyszowice - Burza Borowa Wieś 1:3 (1:1)
0:1 - Blaszke, 26 min.
1:1 - Szołtysek, 30 min.
1:2 - Blaszke, 64 min.
1:3 - Blaszke, 90 min.

Odra Miasteczko Śląskie - Olimpia Boruszowice 1:0 (1:0)
1:0 - Kaciuba, 26 min.

Przyszłość Ciochowice - Czarni Pyskowice 0:0

1.  Start Sierakowice 7 21 25-8
2.  Orzeł Miedary 6 18 28-3
3.  Tempo Paniówki 6 15 18-5
4.  ŁTS Łabędy 7 12 17-12
5.  Odra Miasteczko Śląskie 7 12 13-9
6.  LKS Żyglin 6 10 17-12
7.  Burza Borowa Wieś 7 10 15-14
8.  Czarni Pyskowice 7 10 12-10
9.  Sośnica Gliwice 7 9 7-11
10.  Silesia Miechowice 6 9 17-14
11.  Olimpia Boruszowice 7 9 17-15
12.  Gwiazda Chudów 7 9 13-14
13.  Jedność 32 Przyszowice 7 6 8-21
14.  Concordia Knurów 7 6 5-21
15.  Przyszłość Ciochowice 7 4 7-24
16.  Nitron Krupski Młyn 7 0 4-30

Racibórz - Rybnik

Wyniki 7. kolejki:

GKS II Jastrzębie - Forteca Świerklany 3:3 (1:2)
1:0 - Kaczmarczyk, 3 min.
1:1 - Kulczyk, 37 min.
1:2 - Kulczyk, 44 min.
1:3 - Gorzała, 47 min.
2:3 - Kaczmarczyk, 62 min.
3:3 - Nagórka, 66 min. (karny)

LKS Raszczyce - LKS Tworków 2:1 (0:1)
0:1 - Cerkowniak, 17 min.
1:1 - Stachurski, 60 min.
2:1 - Kłoda, 74 min.

Naprzód Czyżowice - Płomień Połomia 0:1 (0:0)
0:1 - Hasior, 68 min,

Granica Ruptawa - Górnik Radlin 1:2 (1:2)
0:1 - Sadowski, 14 min. (samobójczy)
0:2 - Gojny, 35 min.
1:2 - Zbyl, 45 min.

LKS 1908 Nędza - Dąb Gaszowice 6:3 (2:3)
0:1 - Kuczera, 7 min.
0:2 - Suchiński, 8 min.
1:2 - Popow, 15 min.
1:3 - Kraśniewski, 18 min.
2:3 - Rudek, 45 min.
3:3 - Frydryk, 73 min.
4:3 - Grzesik, 85 min.
5:3 - Paskuda, 83 min.
6:3 - Rudek, 87 min.

Jedność Jejkowice - LKS Krzyżanowice 1:5 (1:4)
0:1 - Sikora, 3 min.
0:2 - Czech, 5 min.
0:3 - Sikora, 12 min.
1:3 - Drozdowski, 15 min.
1:4 - Wodecki, 33 min.
1:5 - Mańka, 89 min.

Gwiazda Skrzyszów - Pierwszy Chwałowice 4:2 (3:1)
0:1 - Plewka, 15 min.
1:1 - Rymer, 23 min. (karny)
2:1 - Rymer, 27 min. (karny)
3:1 - Rymer, 42 min. (karny)
3:2 - Węgryzk, 51 min. (karny)
4:2 - Gardawski, 85 min. (karny)

Czarni Gorzyce - Zameczek Czernica 4:1 (0:0)
1:0 - Bryła, 47 min.
2:0 - Bryła, 66 min.
3:0 - Waś, 67 min.
4:0 - Gać, 76 min.
4:1 - Kaizik, 84 min.

1.  LKS 1908 Nędza 7 19 27-14
2.  LKS Raszczyce 7 15 10-10
3.  Czarni Gorzyce 7 14 15-8
4.  Forteca Świerklany 7 14 12-9
5.  LKS Krzyżanowice 7 13 22-9
6.  LKS Tworków 7 12 11-12
7.  Płomień Połomia 7 11 14-8
8.  Gwiazda Skrzyszów 7 10 16-14
9.  Górnik Radlin 7 10 12-10
10.  GKS II Jastrzębie 7 9 14-16
11.  Zameczek Czernica 7 8 11-17
12.  Naprzód Czyżowice 7 7 14-12
13.  Granica Ruptawa 7 7 11-18
14.  Pierwszy Chwałowice 7 4 11-18
15.  Jedność Jejkowice 7 4 8-17
16.  Dąb Gaszowice 7 1 10-26

Katowice - Sosnowiec

Wyniki 6. kolejki:

MK Górnik Katowice - Slavia Ruda Śląska 1:1 (0:0)
0:1 - Tałady, 67 min.
1:1 - Dąbrowiecki, 86 min.

Pogoń Imielin - Siemianowiczanka 3:0 (1:0)
1:0 - Malik, 39 min.
2:0 - Malik, 62 min.
3:0 - Stachowicz, 69 min.

AKS Mikołów - GKS II Katowice 4:2 (2:1)
1:0 - Wujec, 9 min.
2:0 - Wujec, 14 min.
2:1 - Pietrzyk, 32 min.
3:1 - Wujec, 65 min.
4:1 - Furczyk, 66 min.
4:2 - Mahale, 67 min.

Górnik Piaski - CKS Czeladź 2:5 (0:3)
0:1 - Pach, 5 min.
0:2 - Gajda, 36 min.
0:3 - Szopa, 43 min.
0:4 - Szopa, 48 min.
1:4 - Zudin, 64 min.
2:4 - Zudin, 87 min.
2:5 - Szopa, 90 min.

Cyklon Rogoźnik - Ruch II Chorzów 1:3 (0:1)
0:1 - Sadlak, 30 min.
0:2 - Barański, 59 min.
0:3 - Wojtek, 78 min.
1:3 - Jaskuła, 90 min.

Górnik Wojkowice - Sparta Katowice 1:5 (1:2)
0:1 - Januszkiewicz, 14 min.
0:2 - Bętkowski, 32 min.
1:2 - Gierczuk, 45 min.
1:3 - Januszkiewicz, 61 min.
1:4 - Mazurek, 71 min.
1:5 - Łączek, 80 min.

Niwy Brudzowice - Górnik 09 Mysłowice 1:3 (1:2)
0:1 - Slobodian, 25 min.
1:1 - Kruk, 45 min.
1:2 - Laendro, 45 min.
1:3 - Slobodian, 70 min.

RKS Grodziec - Sarmacja Będzin 0:4 (0:3)
0:1 - Zawadzki, 3 min.
0:2 - Zawadzki, 14 min.
0:3 - Zawadzki, 45 min.
0:4 - Zawadzki, 90 min.

1.  Sparta Katowice 6 16 21-4
2.  Ruch II Chorzów 6 15 28-8
3.  Niwy Brudzowice 6 13 13-8
4.  CKS Czeladź 6 13 19-10
5.  GKS II Katowice 6 12 14-7
6.  AKS Mikołów 6 11 13-10
7.  Cyklon Rogoźnik 6 9 9-12
8.  Górnik Wojkowice 6 8 16-12
9.  Slavia Ruda Śląska 6 8 7-7
10.  RKS Grodziec 6 7 6-13
11.  Pogoń Imielin 6 6 8-12
12.  Sarmacja Będzin 6 5 9-13
13.  MK Górnik Katowice 6 4 6-23
14.  Siemianowiczanka 6 4 10-13
15.  Górnik 09 Mysłowice 5 3 4-11
16.  Górnik Piaski 5 0 7-27

Tychy - Bielsko-Biała

Wyniki 7. kolejki:

LKS II Goczałkowice-Zdrój - Pasjonat Dankowice 4:1 (3:0)
1:0 - Andrzej Maślarz, 11 min.
2:0 - Piesiur, 32 min.
3:0 - Adam Maślarz, 35 min.
3:1 - Herman, 57 min.
4:1 - Piesiur, 61 min.

Iskra Pszczyna - GLKS Wilkowice 1:0 (1:0)
1:0 - Mąka, 32 min.

KS Międzyrzecze - GTS Bojszowy 6:0 (0:0)
1:0 - Kuder, 49 min. (karny)
2:0 - Ogrocki, 51 min.
3:0 - Sobik, 68 min.
4:0 - Wajdzik, 75 min.
5:0 - Sobik, 79 min.
6:0 - Kuder, 87 min.

LKS Bestwina - ZET Tychy 0:2 (0:1)
0:1 - Augustyniak, 41 min.
0:2 - Zamojda, 55 min.

LKS Łąka - Rotuz Bronów 2:3 (1:2)
0:1 - Adamczyk, 7 min. (karny)
0:2 - Feruga, 32 min.
1:2 - Kraus, 42 min. (karny)
1:3 - Skęczek, 85 min.
2:3 - Czerwieński, 90 min.

BKS Stal Bielsko-Biała - JUW-e Jaroszowice 1:1 (1:1)
0:1 - Matysek, 25 min.
1:1 - Loranc, 32 min.

LKS Wisła Wielka - Rekord II Bielsko-Biała 0:8 (0:3)
0:1 - Camara, 26 min.
0:2 - Camara, 27 min.
0:3 - Świderski, 41 min. (karny)
0:4 - Świderski, 48 min.
0:5 - Kowalczyk, 54 min.
0:6 - Świderski, 73 min.
0:7 - Świderski, 74 min.
0:8 - Świderski, 86 min.

LKS Studzienice - Czarni Jaworze 1:2 (0:1)
0:1 - Habdas, 15 min.
1:1 - Jonasz, 84 min.
1:2 - Brudny, 86 min.

1.  Rekord II Bielsko-Biała 7 21 30-8
2.  KS Międzyrzecze 7 19 36-9
3.  Roztuz Bronów 7 17 15-8
4.  LKS II Goczałkowice-Zdrój 7 16 19-11
5.  Pasjonat Dankowice 7 13 22-15
6.  Czarni Jaworze 7 13 18-17
7.  GTS Bojszowy 7 9 12-17
8.  Iskra Pszczyna 7 8 14-8
9.  LKS Łąka 7 7 10-18
10.  JUW-e Jaroszowice 7 6 12-14
11.  GLKS Wilkowice 7 6 8-12
12.  ZET Tychy 7 5 9-18
13.  LKS Wisła Wielka 7 5 7-19
14.  LKS Bestwina 7 5 9-15
15.  LKS Studzienice 7 2 9-25
16.  BKS Stal Bielsko-Biała 7 2 6-22

.

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami

Pięć karnych w Skrzyszowie. Start Sierakowice nie zwalnia tempa - wyniki spotkań ZINA klasy okręgowej z 17 i 18 września - SportowaSilesia.pl - portal pozytywnych wrażeń sportowych
Logo
Wydrukuj tę stronę

Pięć karnych w Skrzyszowie. Start Sierakowice nie zwalnia tempa - wyniki spotkań ZINA klasy okręgowej z 17 i 18 września

Pięć karnych w Skrzyszowie. Start Sierakowice nie zwalnia tempa - wyniki spotkań ZINA klasy okręgowej z 17 i 18 września

Aż pięć rzutów karnych podyktowanych zostało w meczu Gwiazdy Skrzyszów z Pierwszym Chwałowice. I wszystkie zostały wykorzystane. Siódme zwycięstwo w siódmym meczu sezonu odniósł zespół Startu Sierakowice. Rozpędzony lider tym razem pewnie pokonał Concordię Knurów.

Bytom - Zabrze

Wyniki 7. kolejki:

Gwiazda Chudów - Tempo Paniówki 3:1 (1:0)
1:0 - Bałuszyński, 34 min.
2:0 - Woźniak, 52 min.
3:0 - Bałuszyński, 89 min.
3:1 - Hajok, 90 min.

Orzeł Miedary - Sośnica Gliwice 4:1 (1:1)
1:0 - Popiel, 7 min.
1:1 - Wiejski, 14 min.
2:1 - Wojdat, 56 min.
3:1 - Popiel, 65 min.
4:1 - Popiel, 81 min.

Concordia Knurów - Start Sierakowice 0:4 (0:2)
0:1 - Świetlicki, 5 min.
0:2 - Wawoczny, 45 min.
0:3 - Wawoczny, 78 min.
0:4 - Wawoczny, 85 min.

ŁTS Łabędy - LKS Żyglin 3:1 (2:1)
1:0 - Raczyński, 5 min.
2:0 - Raczyński, 15 min.
2:1 - Banaś, 32 min.
3:1 - Raczyński, 90 min.

Silesia Miechowice - Nitron Krupski Młyn 5:0 (2:0)
1:0 - Lewandowski, 8 min.
2:0 - Kwiędacz, 10 min.
3:0 - Kwiędacz, 50 min.
4:0 - Stich, 52 min.
5:0 - Kapica, 61 min.

Jedność 32 Przyszowice - Burza Borowa Wieś 1:3 (1:1)
0:1 - Blaszke, 26 min.
1:1 - Szołtysek, 30 min.
1:2 - Blaszke, 64 min.
1:3 - Blaszke, 90 min.

Odra Miasteczko Śląskie - Olimpia Boruszowice 1:0 (1:0)
1:0 - Kaciuba, 26 min.

Przyszłość Ciochowice - Czarni Pyskowice 0:0

1.  Start Sierakowice 7 21 25-8
2.  Orzeł Miedary 6 18 28-3
3.  Tempo Paniówki 6 15 18-5
4.  ŁTS Łabędy 7 12 17-12
5.  Odra Miasteczko Śląskie 7 12 13-9
6.  LKS Żyglin 6 10 17-12
7.  Burza Borowa Wieś 7 10 15-14
8.  Czarni Pyskowice 7 10 12-10
9.  Sośnica Gliwice 7 9 7-11
10.  Silesia Miechowice 6 9 17-14
11.  Olimpia Boruszowice 7 9 17-15
12.  Gwiazda Chudów 7 9 13-14
13.  Jedność 32 Przyszowice 7 6 8-21
14.  Concordia Knurów 7 6 5-21
15.  Przyszłość Ciochowice 7 4 7-24
16.  Nitron Krupski Młyn 7 0 4-30

Racibórz - Rybnik

Wyniki 7. kolejki:

GKS II Jastrzębie - Forteca Świerklany 3:3 (1:2)
1:0 - Kaczmarczyk, 3 min.
1:1 - Kulczyk, 37 min.
1:2 - Kulczyk, 44 min.
1:3 - Gorzała, 47 min.
2:3 - Kaczmarczyk, 62 min.
3:3 - Nagórka, 66 min. (karny)

LKS Raszczyce - LKS Tworków 2:1 (0:1)
0:1 - Cerkowniak, 17 min.
1:1 - Stachurski, 60 min.
2:1 - Kłoda, 74 min.

Naprzód Czyżowice - Płomień Połomia 0:1 (0:0)
0:1 - Hasior, 68 min,

Granica Ruptawa - Górnik Radlin 1:2 (1:2)
0:1 - Sadowski, 14 min. (samobójczy)
0:2 - Gojny, 35 min.
1:2 - Zbyl, 45 min.

LKS 1908 Nędza - Dąb Gaszowice 6:3 (2:3)
0:1 - Kuczera, 7 min.
0:2 - Suchiński, 8 min.
1:2 - Popow, 15 min.
1:3 - Kraśniewski, 18 min.
2:3 - Rudek, 45 min.
3:3 - Frydryk, 73 min.
4:3 - Grzesik, 85 min.
5:3 - Paskuda, 83 min.
6:3 - Rudek, 87 min.

Jedność Jejkowice - LKS Krzyżanowice 1:5 (1:4)
0:1 - Sikora, 3 min.
0:2 - Czech, 5 min.
0:3 - Sikora, 12 min.
1:3 - Drozdowski, 15 min.
1:4 - Wodecki, 33 min.
1:5 - Mańka, 89 min.

Gwiazda Skrzyszów - Pierwszy Chwałowice 4:2 (3:1)
0:1 - Plewka, 15 min.
1:1 - Rymer, 23 min. (karny)
2:1 - Rymer, 27 min. (karny)
3:1 - Rymer, 42 min. (karny)
3:2 - Węgryzk, 51 min. (karny)
4:2 - Gardawski, 85 min. (karny)

Czarni Gorzyce - Zameczek Czernica 4:1 (0:0)
1:0 - Bryła, 47 min.
2:0 - Bryła, 66 min.
3:0 - Waś, 67 min.
4:0 - Gać, 76 min.
4:1 - Kaizik, 84 min.

1.  LKS 1908 Nędza 7 19 27-14
2.  LKS Raszczyce 7 15 10-10
3.  Czarni Gorzyce 7 14 15-8
4.  Forteca Świerklany 7 14 12-9
5.  LKS Krzyżanowice 7 13 22-9
6.  LKS Tworków 7 12 11-12
7.  Płomień Połomia 7 11 14-8
8.  Gwiazda Skrzyszów 7 10 16-14
9.  Górnik Radlin 7 10 12-10
10.  GKS II Jastrzębie 7 9 14-16
11.  Zameczek Czernica 7 8 11-17
12.  Naprzód Czyżowice 7 7 14-12
13.  Granica Ruptawa 7 7 11-18
14.  Pierwszy Chwałowice 7 4 11-18
15.  Jedność Jejkowice 7 4 8-17
16.  Dąb Gaszowice 7 1 10-26

Katowice - Sosnowiec

Wyniki 6. kolejki:

MK Górnik Katowice - Slavia Ruda Śląska 1:1 (0:0)
0:1 - Tałady, 67 min.
1:1 - Dąbrowiecki, 86 min.

Pogoń Imielin - Siemianowiczanka 3:0 (1:0)
1:0 - Malik, 39 min.
2:0 - Malik, 62 min.
3:0 - Stachowicz, 69 min.

AKS Mikołów - GKS II Katowice 4:2 (2:1)
1:0 - Wujec, 9 min.
2:0 - Wujec, 14 min.
2:1 - Pietrzyk, 32 min.
3:1 - Wujec, 65 min.
4:1 - Furczyk, 66 min.
4:2 - Mahale, 67 min.

Górnik Piaski - CKS Czeladź 2:5 (0:3)
0:1 - Pach, 5 min.
0:2 - Gajda, 36 min.
0:3 - Szopa, 43 min.
0:4 - Szopa, 48 min.
1:4 - Zudin, 64 min.
2:4 - Zudin, 87 min.
2:5 - Szopa, 90 min.

Cyklon Rogoźnik - Ruch II Chorzów 1:3 (0:1)
0:1 - Sadlak, 30 min.
0:2 - Barański, 59 min.
0:3 - Wojtek, 78 min.
1:3 - Jaskuła, 90 min.

Górnik Wojkowice - Sparta Katowice 1:5 (1:2)
0:1 - Januszkiewicz, 14 min.
0:2 - Bętkowski, 32 min.
1:2 - Gierczuk, 45 min.
1:3 - Januszkiewicz, 61 min.
1:4 - Mazurek, 71 min.
1:5 - Łączek, 80 min.

Niwy Brudzowice - Górnik 09 Mysłowice 1:3 (1:2)
0:1 - Slobodian, 25 min.
1:1 - Kruk, 45 min.
1:2 - Laendro, 45 min.
1:3 - Slobodian, 70 min.

RKS Grodziec - Sarmacja Będzin 0:4 (0:3)
0:1 - Zawadzki, 3 min.
0:2 - Zawadzki, 14 min.
0:3 - Zawadzki, 45 min.
0:4 - Zawadzki, 90 min.

1.  Sparta Katowice 6 16 21-4
2.  Ruch II Chorzów 6 15 28-8
3.  Niwy Brudzowice 6 13 13-8
4.  CKS Czeladź 6 13 19-10
5.  GKS II Katowice 6 12 14-7
6.  AKS Mikołów 6 11 13-10
7.  Cyklon Rogoźnik 6 9 9-12
8.  Górnik Wojkowice 6 8 16-12
9.  Slavia Ruda Śląska 6 8 7-7
10.  RKS Grodziec 6 7 6-13
11.  Pogoń Imielin 6 6 8-12
12.  Sarmacja Będzin 6 5 9-13
13.  MK Górnik Katowice 6 4 6-23
14.  Siemianowiczanka 6 4 10-13
15.  Górnik 09 Mysłowice 5 3 4-11
16.  Górnik Piaski 5 0 7-27

Tychy - Bielsko-Biała

Wyniki 7. kolejki:

LKS II Goczałkowice-Zdrój - Pasjonat Dankowice 4:1 (3:0)
1:0 - Andrzej Maślarz, 11 min.
2:0 - Piesiur, 32 min.
3:0 - Adam Maślarz, 35 min.
3:1 - Herman, 57 min.
4:1 - Piesiur, 61 min.

Iskra Pszczyna - GLKS Wilkowice 1:0 (1:0)
1:0 - Mąka, 32 min.

KS Międzyrzecze - GTS Bojszowy 6:0 (0:0)
1:0 - Kuder, 49 min. (karny)
2:0 - Ogrocki, 51 min.
3:0 - Sobik, 68 min.
4:0 - Wajdzik, 75 min.
5:0 - Sobik, 79 min.
6:0 - Kuder, 87 min.

LKS Bestwina - ZET Tychy 0:2 (0:1)
0:1 - Augustyniak, 41 min.
0:2 - Zamojda, 55 min.

LKS Łąka - Rotuz Bronów 2:3 (1:2)
0:1 - Adamczyk, 7 min. (karny)
0:2 - Feruga, 32 min.
1:2 - Kraus, 42 min. (karny)
1:3 - Skęczek, 85 min.
2:3 - Czerwieński, 90 min.

BKS Stal Bielsko-Biała - JUW-e Jaroszowice 1:1 (1:1)
0:1 - Matysek, 25 min.
1:1 - Loranc, 32 min.

LKS Wisła Wielka - Rekord II Bielsko-Biała 0:8 (0:3)
0:1 - Camara, 26 min.
0:2 - Camara, 27 min.
0:3 - Świderski, 41 min. (karny)
0:4 - Świderski, 48 min.
0:5 - Kowalczyk, 54 min.
0:6 - Świderski, 73 min.
0:7 - Świderski, 74 min.
0:8 - Świderski, 86 min.

LKS Studzienice - Czarni Jaworze 1:2 (0:1)
0:1 - Habdas, 15 min.
1:1 - Jonasz, 84 min.
1:2 - Brudny, 86 min.

1.  Rekord II Bielsko-Biała 7 21 30-8
2.  KS Międzyrzecze 7 19 36-9
3.  Roztuz Bronów 7 17 15-8
4.  LKS II Goczałkowice-Zdrój 7 16 19-11
5.  Pasjonat Dankowice 7 13 22-15
6.  Czarni Jaworze 7 13 18-17
7.  GTS Bojszowy 7 9 12-17
8.  Iskra Pszczyna 7 8 14-8
9.  LKS Łąka 7 7 10-18
10.  JUW-e Jaroszowice 7 6 12-14
11.  GLKS Wilkowice 7 6 8-12
12.  ZET Tychy 7 5 9-18
13.  LKS Wisła Wielka 7 5 7-19
14.  LKS Bestwina 7 5 9-15
15.  LKS Studzienice 7 2 9-25
16.  BKS Stal Bielsko-Biała 7 2 6-22

.

Artykuły powiązane

Projekt i realizacja Strony i sklepy internetowe pozycjonowanie i serwis