Mecz na szczycie: Sparta Katowice kontra rezerwy Ruchu - zapowiedź spotkań ZINA klasy okręgowej na 1-2 października
- Napisał Arq
W grupie katowicko-sosnowieckiej w najbliższą niedzielę (2 października) dojdzie do starcia lidera z wiceliderem: Sparta Katowice podejmie rezerwy Ruchu Chorzów. I z pewnością to spotkanie jest wydarzeniem numer jeden zbliżającej się kolejki spotkań ZINA klasy okręgowej.
Bytom - Zabrze
Zestaw par 9. kolejki:
29 września (czwartek)
godz. 19.30: Sośnica Gliwice - Czarni Pyskowice
1 października (sobota)
godz. 15.00: Silesia Miechowice - LKS Żyglin
godz. 15.00: Concordia Knurów - ŁTS Łabędy
godz. 15.00: Jedność 32 Przyszowice - Nitron Krupski Młyn
godz. 15.00: Odra Miasteczko Śląskie - Start Sierakowice
godz. 15.00: Gwiazda Chudów - Burza Borowa Wieś
godz. 15.00: Przyszłość Ciochowice - Olimpia Boruszowice
godz. 15.00: Orzeł Miedary - Tempo Paniówki
Racibórz - Rybnik
Zestaw par 9. kolejki:
1 października (sobota)
godz. 11.00: GKS II Jastrzębie - Dąb Gaszowice
godz. 15.00: Naprzód Czyżowice - Czarni Gorzyce
godz. 15.00: Granica Ruptawa - LKS Tworków
godz. 15.00: LKS 1908 Nędza - Płomień Połomia
godz. 15.00: Jedność Jejkowice - Górnik Radlin
godz. 15.00: Gwiazda Skrzyszów - LKS Krzyżanowice
godz. 15.00: Pierwszy Chwałowice - Forteca Świerklany
2 października (niedziela)
godz. 15.00: LKS Raszczyce - Zameczek Czernica
Katowice - Sosnowiec
Zestaw par 8. kolejki:
1 października (sobota)
godz. 13.00: Sarmacja Będzin - Slavia Ruda Śląska
godz. 15.00: Górnik 09 Mysłowice - MK Górnik Katowice
godz. 15.00: Pogoń Imielin - Niwy Brudzowice
godz. 15.00: AKS Mikołów - Siemianowiczanka
godz. 15.00: Górnik Piaski - RKS Grodziec
godz. 15.00: Cyklon Rogoźnik - GKS II Katowice
godz. 15.00: Górnik Wojkowice - CKS Czeladź
2 października (niedziela)
godz. 11.00: Sparta Katowice - Ruch II Chorzów
Tychy - Bielsko-Biała
Zestaw par 9. kolejki:
1 października (sobota)
godz. 15.30: LKS Bestwina - GTS Bojszowy
godz. 15.30: LKS Łąka - KS Międzyrzecze
godz. 15.30: BKS Stal Bielsko-Biała - ZET Tychy
godz. 15.30: Iskra Pszczyna - Rotuz Bronów
godz. 15.30: LKS Studzienice - JUW-e Jaroszowice
2 października (niedziela)
godz. 11.00: LKS II Goczałkowice-Zdrój - GLKS Wilkowice
godz. 15.30: LKS Wisła Wielka - Czarni Jaworze
godz. 15.30: Rekord II Bielsko-Biała - Pasjonat Dankowice