Kadrowe zmiany w BKS Profit Credit Bielsko-Biała

Kadrowe zmiany w BKS Profit Credit Bielsko-Biała

Rozgrywki Orlen Ligi dobiegły końca. Ekipa BKS Profi Credit Bielsko-Biała ostatecznie uplasowała się na siódmej pozycji. Zakończenie rozgrywek ligowych to zarazem początek karuzeli transferowej.

Drużyny zbroją się, coraz częściej sięgają po gwiazdy światowego formatu a tymczasem z bielską ekipą pożegnały się już trzy siatkarki. Pojedynek bielszczanek z Giacomini Budowlanymi Toruń był szczególnym meczem . Po wielu latach na ligowych parkietach i świetnej postawy w reprezentacji Polski o zakończeniu kariery zadecydowała Joanna Staniucha- Szczurek. Popularną "Stasię" pożegnały siatkarki z drużyny ale także znane kibicom siatkówki zawodniczki: Krystyna Strasz, Anna Miros (znana pod panieńskim nazwiskiem Podolec), Eleonora Dziękiewicz, Agata Kaczmarzewska-Pura czy Małgorzata Lis.

Kilka dni temu na oficjalnej stronie klubowej pojawiła się informacja, że z zespołem żegna się Aleksandra Trojan, która barw bielskiego klubu broniła od 2013 roku. W zakończonym sezonie uplasowała się na piątym miejscu wśród najlepiej blokujących siatkarek Orlen Ligi. Ale to nie jedyna siatkarka, której w przyszłym sezonie nie zobaczymy na parkiecie w Bielsku Białej. O zmianie barw klubowych zadecydowała również 29-letnia przyjmująca Ewelina Brzeźińska, kibicom znana także pod nazwiskiem Sieczka.

Póki co, klub milczy na temat ewentualnych transferów. Wiadomo jedynie, że kontakt przedłużyła Emilia Micha. Zawodniczka miała aktualny kontrakt, jednakże zdecydowała się go przedłużyć o kolejne 12 miesięcy. Tym samym zobaczymy ją w barwach bielskiego zespołu przez kolejne dwa sezony.

źródło:informacja własna/bks.bielsko.pl

Powrót na górę

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami