Jastrzębski Węgiel nie obronił tytułu. ZAKSA nowym mistrzem

W czwartym meczu finałowym PlusLigi zespół Jastrzębskiego Węgla przegrał z Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3. Mecz ten zakończył finałową rywalizację. Tytuł mistrzowski powędrował do ekipy z Opolszczyzny. Pomarańczowi tym razem zostali wicemistrzami kraju.

Drugi mecz mecz finałowy PlusLigi też dla ZAKSY

Po niezwykle emocjonującym meczu siatkarze Jastrzębskiego Węgla przegrali drugi finałowy mecz PlusLigi z Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2:3. Ten wynik oznacza, że kędzierzynianom do zdobycia tytułu mistrza Polski brakuje już tylko jednego zwycięstwa.

Pierwszy mecz finałowy dla ZAKSY

Pierwszy mecz finałowy siatkarskiej PlusLigi wygrała ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Najlepsza drużyna Europy w poprzednim sezonie pokonała broniący mistrzowskiego tytułu zespół Jastrzębskiego Węgla.

Jastrzębski Węgiel w finale PlusLigi!

Zespół Jastrzębskiego Węgla w drugim meczu półfinałowym PlusLigi pewnie pokonał PGE Skrę Bełchatów i, jako pierwszy, zameldował się w finale. Pomarańczowi zademonstrowali formę z jaką z powodzeniem mogą myśleć o obronie mistrzowskiego tytułu.

Mistrz o krok od finału!

W pierwszym meczu półfinałowym PlusLigi zespół Jastrzębskiego Węgla pokonał PGE Skrę Bełchatów 3:0. Broniącym mistrzowskiego tytułu jastrzębianom do awansu do finału brakuje tylko jednego zwycięstwa.

GKS Katowice odpadł z walki o medale. ZAKSA wygrała w Spodku

Siatkarze GKS-u Katowice nie sprostali w ćwierćfinale play-off Plusligi najlepszej drużynie Europy poprzedniego sezonu ZAKSie Kędzierzyn-Koźle. W drugim meczu rozgranym w Spodku katowiczanie przegrali 1:3 i teraz czeka ich rywalizacja o miejsca od piątego do ósmego.

Pomarańczowi zostają w grze!

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla wygrali drugi ćwierćfinałowy mecz fazy play-off PlusLigi z Treflem Gdańsk i o tym, która z tych drużyn zagra w półfinale zadecyduje trzecie spotkanie.

Andrea Gardini nie jest już trenerem Jastrzębskiego Węgla!

Zarząd Jastrzębskiego Węgla poinformował, że odsunął od prowadzenia pierwszego zespołu trenera Andreę Gardiniego. Decyzja ta zapadła dzień po przegranym pierwszym meczu ćwierćfinałowym fazy play-off PlusLigi.

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami