PKO BP Ekstraklasa podsumowała sezon 2021/2022 - oficjalny raport

Ekstraklasa S.A. udostępniła „Raport Ekstraklasa 2021/2022”. To szczegółowe podsumowanie minionego sezonu PKO Bank Polski Ekstraklasy. Znajdziemy w nim wiele danych i pogłębionych statystyk dotyczących tego, co działo się na boiskach, ale i sprawozdanie z działań biznesowych, w tym opis ligowych finansów.

Przychody klubów Fortuna 1 ligi pod lupą ekspertów

Przychody klubów piłkarskich grających w Fortuna 1 lidze z roku na rok są coraz wyższe. W sezonie 2021/2022 całkowita suma wpływów finansowych tych zespołów wyniosła 153,56 mln zł, wynika z piątej edycji raportu firmy doradczej Deloitte 1 Liga Finansowa, przygotowanego we współpracy z Pierwszą Ligą Piłkarską oraz klubami Fortuna 1 Ligi.

Z wielkimi nadziejami - startuje sezon 2022/2023 siatkarskiej PlusLigi

Mecz Jastrzębski Węgiel - GKS Katowice zainauguruje nowy sezon rozgrywek siatkarskiej PlusLigi. W piątek (30 września) derby Górnego Śląska rozpoczną rywalizację o mistrzostwo Polski w sezonie 2022/2023. Dla naszych Czytelników mamy garść informacji o obu drużynach.

Rekordowe wpływy klubów PKO BP Ekstraklasy

Kluby Ekstraklasy zaksięgowały w sezonie 2021/22 ponad 321 mln zł wpływów z tytułu praw do transmisji z UEFA za grę w europejskich pucharach - wynika z 16. edycji raportu Piłkarska Liga Finansowa, przygotowanego przez firmę doradczą Deloitte we współpracy z klubami PKO Bank Polski Ekstraklasy oraz spółką Ekstraklasa SA.

Startuje nowy sezon Polskiej Hokej Ligi

W piątek (9 września) rozpoczną się rozgrywki sezonu 2022/2023 Polskiej Hokej Ligi. Tytułu mistrzowskiego w sezonie 2022/2023 będzie bronić GKS Katowice.

Rewolucja po spadku - mini Skarb Kibica eWinner II ligi

W eWinner II lidze nasz region w sezonie 2022/2023 reprezentował będzie tylko jeden klub - GKS Jastrzębie. Po spadku w jastrzębskiej drużynie doszło po raz kolejny do prawdziwej rewolucji kadrowej i trener Grzegorz Kurdziel musi zespół budować niemal od początku.

Trójka z aspiracjami - śląski mini Skarb Kibica Fortuna I ligi

Podobnie jak w poprzednim sezonie w rozgrywkach 2022/2023 Fortuna I ligi Górny Śląsk będzie miał trzech reprezentantów. Do GKS-u Katowice i GKS-u Tychy dołączył Ruch Chorzów, który "wymienił się" klasami rozgrywkowymi z GKS-em Jastrzębie.

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami