Pierwszy tom "Historii Ruchu Chorzów" sportową książką roku!

Pierwszy  tom "Historii Ruchu Chorzów" autorstwa Andrzeja Godoja, Piotra Kowalika i Damiana Sifczyka został wybrany przez czytelników Sportową Książką Roku. Publikacja o początkach Niebieskich wygrała głosowanie czytelników na najlepszą książkę o problematyce sportowej wydaną w 2020 roku.

Ruszyła 13. edycja "Złotych Buków"

Rozpoczęła się 13. edycja plebiscytu "Złote Buki", w którym wybierani są najlepsi sportowcy GKS-u Katowice ostatnich 12 miesięcy. W tym roku kibice katowickiego klubu mają trudny orzech do zgryzienia.

Czwórka z aspiracjami - podsumowanie rundy jesiennej w grupie I ZINA IV ligi

Drużyny zajmujące po rundzie jesiennej cztery czołowe pozycje w tabeli grupy I ZINA IV ligi nie kryją trzecioligowych ambicji. Wiosenna rywalizacja pomiędzy Unią Kosztowy, Wartą Zawiercie, Unią Dąbrowa Górnicza oraz rezerwami Rakowa Częstochowa o miejsce premiowane udziałem w barażach zapowiada się pasjonująco.

Szczęśliwego i Zdrowego Nowego Roku 2021!

Szczęśliwego Nowego Roku!

Wszystkim naszym Czytelnikom, Sportowcom i Działaczom życzymy, aby Wasze marzenia, plany i oczekiwania jak najszybciej się spełniły.

Niech ten Nowy Rok będzie przepełniony zdrowiem, radością i miłością oraz będzie dla Was źródłem inspiracji, a także wielu nowych pomysłów i wyzwań.

Niech 2021 rok przyniesie Wam mnóstwo, pozytywnych emocji sportowych i obyśmy się jak najszybciej, ponownie spotkali na stadionach, halach i obiektach sportowych!

Redakcja sportowaSilesia.pl

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami