Remis w meczu Orła Miedary z Dramą Zbrosławice. Sparta Katowice gromi - wyniki spotkań ZINA klasy okręgowej z 19 marca
W najciekawszym meczu pierwszej wiosennej kolejki ZINA klasy okręgowej Orzeł Miedary zremisował z Dramą Zbrosławice 1:1, a to oznacza, że sytuacja na czele tabeli grupy bytomsko-zabrskiej pozostaje bez zmian.
Bytom - Zabrze
Wyniki16. kolejki:
Sokół Orzech - ŁTS Łabędy 0:2 (0:0)
0:1 - Majerowski, 65 min.
0:2 - Wiśniewski, 90 min.
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie - Przyszłość Ciochowice 1:2 (0:1)
0:1 - Zubek, 26 min.
1:1 - Milewski, 55 min.
1:2 - Pyrka, 90 min.
Burza Borowa Wieś - Czarni Pyskowice 0:1 (0:1)
0:1 - Zalesiński, 28 min.
Gwiazda Chudów - LKS Żyglin 1:4 (0:0)
1:0 - Miczka, 51 min.
1:1 - Paczyna, 56 min.
1:2 - Miszok, 72 min.
1:3 - Cziba, 79 min.
1:4 - Banaś, 85 min.
Górnik Bobrowniki Śląskie - Odra Miasteczko Śląskie 2:3 (1:1)
1:0 - Kosak, 13 min.
1:1 - Małaczyński, 17 min.
2:1 - Żydek, 61 min.
2:2 - Stryakiewicz, 86 min.
2:3 - Małaczyński, 89 min.
Olimpia Boruszowice - Start Sierakowice 2:2 (1:0)
1:0 - Kabaciński, 9 min.
2:0 - Sobel, 56 min.
2:1 - Kamiński, 89 min.
2:2 - Sopel, 90 min.
Sośnica Gliwice - Silesia Miechowice 1:2 (1:2)
0:1 - Jankowski, 7 min.
0:2 - Lewandowski, 25 min.
1:2 - Sobek, 36 min.
Orzeł Miedary - Drama Zbrosławice 1:1 (0:0)
1:0 - Kajda, 49 min. (karny)
1:1 - Jonik, 90 min.
1. | Drama Zbrosławice | 16 | 43 | 68-15 |
2. | Orzeł Miedary | 16 | 40 | 69-20 |
3. | Odra Miasteczko Śląskie | 16 | 33 | 39-16 |
4. | Sośnica Gliwice | 16 | 28 | 31-23 |
5. | ŁTS Łabędy | 16 | 26 | 29-24 |
6. | Olimpia Boruszowice | 16 | 25 | 28-31 |
7. | Start Sierakowice | 16 | 24 | 25-34 |
8. | Gwiazda Chudów | 16 | 22 | 33-30 |
9. | Burza Borowa Wieś | 16 | 20 | 26-29 |
10. | Silesia Miechowice | 16 | 18 | 31-40 |
11. | Przyszłość Ciochowice | 16 | 15 | 25-43 |
12. | Sokół Orzech | 16 | 15 | 23-39 |
13. | Orzeł Biały Brzeziny Śląskie | 16 | 14 | 25-42 |
14. | LKS Żyglin | 16 | 13 | 25-37 |
15. | Czarni Pyskowice | 16 | 12 | 15-35 |
16. | Górnik Bobrowniki Śląskie | 16 | 12 | 20-54 |
Racibórz - Rybnik
Wyniki 19. kolejki:
Unia Racibórz - Naprzód Borucin 1:1 (1:1)
0:1 - Cerkowniak, 26 min.
1:1 - Ośliźlok, 29 min.
Silesia Lubomia - LKS Raszczyce 0:3 (0:0)
0:1 - Brzoska, 51 min.
0:2 - Kowalczyk, 68 min.
0:3 - Kocztorz, 75 min.
Zameczek Czernica - LKS Krzyżanowice 0:2 (0:0)
0:1 - Turkiewicz, 69 min.
0:2 - Turkiewicz, 76 min.
Rymer Rybnik - Gwiazda Skrzyszów 0:2 (0:1)
0:1 - Porwoł, 12 min.
0:2 - Łozowski, 47 min.
Jedność Jejkowice - Pierwszy Chwałowice 4:1 (0:0)
1:0 - Sikora, 56min.
2:0 - Mrozek, 62 min.
3:0 - Szopa, 69 min.
4:0 - Powiecko, 73 min.
4:1 - Dudek, 87 min.
Granica Ruptawa - Forteca Świerklany 0:3 (0:2)
0:1 - Stebelak, 11 min.
0:2 - Stebelak, 39 min.
0:3 - Ucher, 47 min.
KS 1905 Krzanowice - GKS II Jastrzębie 2:0 (1:0)
1:0 - Koliński, 17 min.
2:0 - Święty, 56 min.
LKS 1908 Nędza - LKS Tworków 3:1 (1:0)
1:0 - Frydryk, 22 min.
2:0 - wardęga, 67 min.
3:0 - Frydryk, 69 min.
3:1 - Kochan, 85 min.
Pauzował: Płomień Połomia
1. | Unia Racibórz | 18 | 38 | 61-31 |
2. | Forteca Świerklany | 17 | 34 | 47-24 |
3. | LKS Raszczyce | 18 | 33 | 49-33 |
4. | LKS Tworków | 18 | 33 | 40-27 |
5. | LKS Krzyżanowice | 18 | 33 | 36-22 |
6. | Naprzód Borucin | 18 | 31 | 41-29 |
7. | Pierwszy Chwałowice | 18 | 31 | 40-44 |
8. | Jedność Jejkowice | 18 | 30 | 34-22 |
9. | GKS II Jastrzębie | 17 | 29 | 52-33 |
10. | LKS 1908 Nędza | 17 | 26 | 39-32 |
11. | Płomień Połomia | 17 | 23 | 34-37 |
12. | Zameczek Czernica | 18 | 19 | 33-54 |
13. | Gwiazda Skrzyszów | 18 | 18 | 35-54 |
14. | Rymer Rybnik | 18 | 17 | 19-32 |
15. | Granica Ruptawa | 18 | 16 | 30-43 |
16. | KS 1905 Krzanowice | 18 | 12 | 28-62 |
17. | Silesia Lubomia | 18 | 7 | 19-58 |
Katowice - Sosnowiec
Wyniki 18. kolejki:
Źródło Kromołów - MK Górnik Katowice 0:3
Górnik Wojkowice - CKS Czeladź 1:2 (1:1)
0:1 - Muszalik, 2 min.
1:1 - Głośny, 33 min.
1:2 - Szopa, 83 min.
Ostoja Żelisławice - Sparta Katowice 1:8 (0:5)
0:1 - Markosyan, 8 min.
0:2 - Bętkowski, 26 min.
0:3 - Szal, 34 min.
0:4 - Gielza, 37 min.
0:5 - Krawczyk, 45 min.
0:6 - Weber, 54 min.
0:7 - Weber, 56 min.
0:8 - Hołota, 58 min.
1:8 - Bańka, 67 min.
Cyklon Rogoźnik - Zagłębie II Sosnowiec 1:3 (0:1)
0:1 - Frankowski, 9 min.
1:1 - Kraczyński, 54 min.
1:2 - Frankowski, 87 min.
1:3 - Janosz, 90 min.
RKS Grodziec - Tęcza Błędów 1:2 (1:0)
1:0 - Krakowski, 29 min.
1:1 - Skrzypek, 51 min.
1:2 - Sawicki, 90 min.
Pogoń Imielin - AKS Mikołów 0:2 (0:1)
0:1 - Tabiś, 19 min.
0:2 - Paszek, 77 min.
Górnik 09 Mysłowice - Sarmacja Będzin 1:0 (1:0)
1:0 - Pach, 30 min.
Niwy Brudzowice - Grunwald Ruda Śląska 2:0 (2:0)
1:0 - kruk, 14 min.
2:0 - Sadowski, 32 min.
GKS II Katowice - Slavia Ruda Śląska 9:0 (5:0)
1:0 - Sanocki, 3 min.
2:0 - Karbownik, 9 min.
3:0 - Kołodziejski, 14 min.
4:0 - Cholerzyński, 23 min.
5:0 - Szubert, 38 min. (samobójczy)
6:0 - Partyka, 55 min.
7:0 - Karbownik, 55 min.
8:0 - Prus, 74 min.
9:0 - Prus, 80 min.
1. | AKS Mikołów | 18 | 49 | 53-9 |
2. | Zagłębie II Sosnowiec | 18 | 47 | 61-13 |
3. | Sparta Katowice | 18 | 44 | 69-18 |
4. | GKS II Katowice | 18 | 40 | 54-19 |
5. | Cyklon Rogoźnik | 18 | 34 | 44-21 |
6. | CKS Czeladź | 18 | 33 | 46-28 |
7. | Górnik 09 Mysłowice | 18 | 28 | 28-23 |
8. | Sarmacja Będzin | 18 | 26 | 28-34 |
9. | Niwy Brudzowice | 18 | 25 | 25-26 |
10. | Pogoń Imielin | 18 | 23 | 27-34 |
11. | Tęcza Błędów | 18 | 23 | 28-38 |
12. | Górnik Wojkowice | 18 | 22 | 21-27 |
13. | MK Górnik Katowice | 18 | 21 | 31-58 |
14. | RKS Grodziec | 18 | 17 | 34-48 |
15. | Slavia Ruda Śląska | 18 | 15 | 20-43 |
16. | Grunwald Ruda Śląska | 18 | 9 | 21-59 |
17. | Źródło Kromołów | 18 | 7 | 22-55 |
18. | Ostoja Żelisławice | 18 | 7 | 20-79 |
Tychy - Bielsko-Biała
Wyniki 16. kolejki:
MKS Lędziny - BKS Stal Bielsko-Biała 5:0 (1:0)
1:0 - Rzepa, 31 min.
2:0 - Kostrzewa, 45 min.
3:0 - Todorski, 54 min.
4:0 - Todorski, 56 min.
5:0 - Kostrzewa, 77 min.
Piast Gol Bieruń - Czarni Jaworze 1:2 (1:2)
0:1 - Waliczek, 31 min.
0:2 - Jastrzębski, 33 min.
1:2 - Szmidt, 45 min. (karny)
LKS Łąka - GLKS Wilkowice 0:1 (0:0)
0:1 - Kępys, 58 min.
LKS Studzienice - LKS Wisła Wielka 3:1 (2:1)
1:0 - Janosz, 7 min.
1:1 - Skorupka, 26 min. (karny)
2:1 - Tomaszczyk, 35 min.
3:1 - Żemła, 90 min.
Ogrodnik Cielmice - JUW-e Jaroszowice 1:3 (0:1)
0:1 - Cibor, 44 min.
0:2 - Cibor, 64 min.
0:3 - Matysek, 78 min.
1:3 - Koczy, 84 min.
Pasjonat Dankowice - GTS Bojszowy 1:0 (0:0)
1:0 - Gołąb, 80 min.
KS Bestwinka - ZET Tychy 0:4 (0:1)
0:1 - Bernat, 41 min.
0:2 - Rośkowicz, 67 min.
0:3 - Ptak, 70 min.
0:4 - Zamojda, 78 min.
Rekord II Bielsko-Biała - Iskra Pszczyna 4:1 (2:1)
1:0 - Szczurek, 4 min.
1:1 - Leszczyński, 8 min.
2:1 - Kasprzyk, 18 min. (karny)
3:1 - Profic, 50 min.
4:1 - Kasprzyk, 59 min.
1. | GLKS Wilkowice | 16 | 42 | 62-11 |
2. | MKS Lędziny | 16 | 42 | 58-11 |
3. | Rekord II Bielsko-Biała | 16 | 39 | 42-8 |
4. | Czarni Jaworze | 16 | 38 | 55-21 |
5. | ZET Tychy | 16 | 33 | 42-19 |
6. | LKS Łąka | 16 | 23 | 27-31 |
7. | Pasjonat Dankowice | 16 | 22 | 34-33 |
8. | LKS Wisła Wielka | 16 | 19 | 30-32 |
9. | Iskra Pszczyna | 16 | 19 | 29-42 |
10. | LKS Studzienice | 16 | 18 | 24-41 |
11. | JUW-e Jaroszowice | 16 | 18 | 24-40 |
12. | GTS Bojszowy | 16 | 16 | 26-38 |
13. | Ogrodnik Cielmice | 16 | 10 | 17-43 |
14. | BKS Stal Bielsko-Biała | 16 | 9 | 21-41 |
15. | KS Bestwinka | 16 | 9 | 15-47 |
16. | Piast Gol Bieruń | 16 | 4 | 19-67 |
.
Artykuły powiązane
- Rezerwy Ruchu liderem na półmetku - wyniki spotkań ZINA klasy okręgowej z 18 i 19 listopada
- Derby Gliwic czyli Sośnica podejmuje ŁTS Łabędy - zapowiedź spotkań ZINA klasy okręgowej na 11-13 listopada
- Slavia zatrzymała Spartę, a Granica zastopowała Nędzę - wyniki spotkań ZINA klasy okręgowej z 5 i 6 listopada
- Concordia Knurów podejmuje Gwiazdę Chudów. Lokalne derby w Połomi - zapowiedź spotkań ZINA klasy okręgowej na 5 i 6 listopada
- Beniaminek z Czyżowic zatrzymał Nędzę. Sparta znów liderem - wyniki spotkań ZINA klasy okręgowej z 29 i 30 października