Siatkówka

Pomarańczowi krok od podium

Po świetnym meczu zespół Jastrzębskiego Węgla po konał Asseco Resovię Rzeszów 3:1 i zrobił duży krok, by zakończyć sezon na najniższym stopniu podium. Rewanż w niedzielę w Rzeszowie.

Jastrzębski Węgiel gra o trzecie miejsce

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla rozegrają ostatni w tym sezonie mecz przed własną publicznością. Stawką pojedynku z Assseco Resovią Rzeszów jest trzecie miejsce w Polsce.

Mistrz lepszy w pierwszym półfinale

Znacznie zmalały szanse drużyny Jastrzębskiego Węgla na udział w finale rozgrywek siatkarskiej PlusLigi. Pomarańczowi przegrali pierwszy mecz półfinałowy z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle 0:3.

Pomarańczowi rozpoczynają bój o finał PlusLigi

Broniąca mistrzowskiego tytułu ZAKSA Kędzierzyn-Koźle będzie rywalem zespołu Jastrzębskiego Węgla w półfinale rozgrywek siatkarskiej PlusLigi. W piątek (7 kwietnia) dojdzie do pierwszego starcia.

Jastrzębski Węgiel zagra w półfinale PlusLigi!

W meczu ostatniej kolejki fazy zasadniczej PlusLigi siatkarze Jastrzębskiego Węgla pewnie pokonali Łuczniczkę Bydgoszcz. Zapewnili sobie tym samym prawo gry w półfinale play-off.

Pomarańczowi wygrali w Spodku [video]

W wypełnionej ponad pięcioma tysiącami kibiców hali siatkarze GKS-u Katowice przegrali z Jastrzębskim Węglem 2:3. Pomarańczowi zrobili tym samy duży krok w kierunku półfinału.

Subskrybuj to źródło RSS

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami