Kto dołączy do Dramy? MKS Lędziny kontra rezerwy Rekordu - zapowiedź spotkań ZINA klasy okręgowej na 11 i 12 czerwca
Jeżeli Unia Racibórz pokona na wyjeździe Zameczek Czernica będzie kolejnym zespołem, który zapewni sobie awans do ZINA IV ligi. Niezwykle ważny mecz w rywalizacji o prawo gry w gronie czwartoligowców odbędzie się w niedzielę (12 czerwca): rezerwy Rekordu Bielsko-Biała zmierzą się z MKS-em Lędziny.
Bytom - Zabrze
Zestaw par 29. kolejki:
11 czerwca (sobota)
godz. 11.00: Gwiazda Chudów - ŁTS Łabędy
godz. 11.00: Sośnica Gliwice - Odra Miasteczko Śląskie
godz. 11.30: Sokół Orzech - Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
godz. 12.30: Drama Zbrosławice - Silesia Miechowice
godz. 17.00: Burza Borowa Wieś - Przyszłość Ciochowice
godz. 17.00: Górnik Bobrowniki Śląskie - Czarni Pyskowice
godz. 17.00: Olimpia Boruszowice - LKS Żyglin
godz. 17.00: Orzeł Miedary - Start Sierakowice
Racibórz - Rybnik
Zestaw par 32. kolejki:
11 czerwca (sobota)
godz. 11.00: Granica Ruptawa - Silesia Lubomia
godz. 15.00: Jedność Jejkowice - Naprzód Borucin
godz. 15.00: GKS II Jastrzębie - Pierwszy Chwałowice
godz. 17.00: Zameczek Czernica - Unia Racibórz
godz. 17.00: Rymer Rybnik - Płomień Połomia
godz. 17.00: LKS 1908 Nędza - LKS Krzyżanowice
godz. 17.00: KS 1905 Krzanowice - Gwiazda Skrzyszów
godz. 17.00: LKS Tworków - Forteca Świerklany
Pauzuje: LKS Raszczyce
Katowice - Sosnowiec
Zestaw par 31. kolejki:
10 czerwca (piątek)
godz. 18.00: Zagłębie Sosnowiec - Tęcza Błędów
11 czerwca (sobota)
godz. 11.00: Sparta Katowice - Grunwald Ruda Śląska
godz. 13.00: RKS Grodziec - MK Górnik Katowice
godz. 17.00: Górnik 09 Mysłowice - Pogoń Imielin
godz. 17.00: Górnik Wojkowice - Źródło Kromołów
godz. 17.00: Niwy Brudzowice - Sarmacja Będzin
godz. 17.00: Ostoja Żelisławice - CKS Czeladź
godz. 17.00: Cyklon Rogoźnik - Slavia Ruda Śląska
12 czerwca (niedziela)
godz. 18.00: GKS II Katowice - AKS Mikołów
Tychy - Bielsko-Biała
Zestaw par 29. kolejki:
11 czerwca (sobota)
godz. 16.00: Ogrodnik Cielmice - GLKS Wilkowice
godz. 17.00: LKS Łąka - Piast Gol Bieruń
godz. 17.00: LKS Studzienice - Czarni Jaworze
godz. 17.00: ZET Tychy - LKS Wisła Wielka
godz. 17.00: BKS Stal Bielsko-Biała - JUW-e Jaroszowice
godz. 17.00: Pasjonat Dankowice - KS Bestwinka
godz. 17.00: Iskra Pszczyna - GTS Bojszowy
12 czerwca (niedziela)
godz. 13.00: Rekord II Bielsko-Biała - MKS Lędziny