Awans MKS-u Lędziny i rezerw Zagłębia Sosnowiec - wyniki spotkań ZINA klasy okręgowej z 15-19 czerwca
W ZINA klasie okręgowej już wszystko jasne. Do grona drużyn, które wywalczyły awans do grona czwartoligowców dołączyły rezerwy Zagłębia Sosnowiec i MKS-u Lędziny.
Bytom - Zabrze
Wyniki 30. kolejki:
Start Sierakowice - Sośnica Gliwice 2:6 (1:2)
0:1 - Kiełpiński, 25 min.
0:2 - Mizera, 30 min.
1:2 - Borys, 39 min.
1:3 - Barański, 50 min.
1:4 - Górka, 67 min.
1:5 - Górka, 78 min.
2:5 - Piewko, 84 min.
2:6 - Barański, 89 min.
Odra Miasteczko Śląskie - Olimpia Boruszowice 3:0 (0:0)
1:0 - Chwolik, 47 min.
2:0 - Małaczyński, 51 min.
3:0 - Thiel, 75 min.
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie - Drama Zbrosławice 0:8 (0:5)
0:1 - Lachowski, 20 min.
0:2 - Lachowski, 29 min.'
0:3 - Lachowski, 31 min.
0:4 - Chwastek, 38 min.
0:5 - Lachowski, 45 min.
0:6 - Ptak, 47 min.
0:7 - Lachowski, 59 min.
0:8 - Kotalczyk, 89 min.
Silesia Miechowice - Orzeł Miedary 5:5 (2:3)
1:0 - Rożek, 27 min.
1:1 - Kocot, 33 min.
2:1 - Lewandowski, 48 min.
2:2 - Kajda, 45 min.
2:3 - Kajda, 45 min.
3:3 - Lewandowski, 48 min.
3:4 - Bednorz, 65 min.
4:4 - Lewandowski, 67 min.
4:5 - Urbański, 75 min.
5:5 - Franielczyk, 87 min.
ŁTS Łabędy - Burza Borowa Wieś 0:3 (0:1)
0:1 - Cwajna, 3 min.
0:2 - Podlacha, 83 min.
0:3 - Niemira, 90 min.
LKS Żyglin - Górnik Bobrowniki Śląskie 8:1 (4:0)
1:0 - Banaś, 13 min.
2:0 - Banaś, 21 min.
3:0 - Wyżgoł, 24 min.
4:0 - Cziba, 42 min.
5:0 - Banaś, 52 min.
6:0 - Banaś, 59 min.
7:0 - Wszelaki, 70 min.
7:1 - Brzezina, 72 min.
8:1 - Kocek, 86 min.
Czarni Pyskowice - Gwiazda Chudów 5:0 (2:0)
1:0 - Dobrzyński, 7 min.
2:0 - Chwistek, 22 min.
3:0 - Rapsiewicz, 50 min.
4:0 - Kołsut, 63 min.
5:0 - Lis, 90 min.
Przyszłość Ciochowice - Sokół Orzech 3:2 (3:1)
1:0 - Janik, 1 min.
2:0 - Lemieszko, 26 min.
3:0 - Burliga, 35 min.
3:1 - Pilarski, 42 min.
3:2 - Deptała, 75 min.
Tabela końcowa:
1. | Drama Zbrosławice | 30 | 80 | 145-26 |
2. | Orzeł Miedary | 30 | 69 | 107-40 |
3. | Odra Miasteczko Śląskie | 30 | 59 | 63-34 |
4. | Sośnica Gliwice | 30 | 50 | 59-47 |
5. | Silesia Miechowice | 30 | 48 | 75-61 |
6. | Burza Borowa Wieś | 30 | 44 | 57-49 |
7. | Gwiazda Chudów | 30 | 42 | 77-69 |
8. | Olimpia Boruszowice | 30 | 39 | 51-69 |
9. | LKS Żyglin | 30 | 38 | 62-68 |
10. | Start Sierakowice | 30 | 37 | 52-78 |
11. | Przyszłość Ciochowice | 30 | 36 | 50-72 |
12. | ŁTS Łabędy | 30 | 34 | 46-59 |
13. | Czarni Pyskowice | 30 | 28 | 43-73 |
14. | Orzeł Biały Brzeziny Śląskie | 30 | 27 | 49-83 |
15. | Sokół Orzech | 30 | 24 | 41-79 |
16. | Górnik Bobrowniki Śląskie | 30 | 20 | 48-118 |
Awans do IV ligi: Drama Zbrosławice
Spadek do klasy A: Orzeł Biały Brzeziny Śląskie, Sokół Orzech i Górnik Bobrowniki Śląskie
Racibórz - Rybnik
Awansem z 34. kolejki:
Jedność Jejkowice - LKS Krzyżanowice 0:6 (0:3)
0:1 - Zynek, 8 min. (samobójczy)
0:2 - Białas, 37 min.
0:3 - Musioł, 42 min.
0:4 - Wodecki, 49 min.
0:5 - Wodecki, 66 min.
0:6 - Wodecki, 75 min.
GKS II Jastrzębie - LKS Tworków 0:5 (0:3)
0:1 - Grud, 6 min.
0:2 - Złoty, 37 min.
0:3 - Sikorski, 39 min.
0:4 - Ostrzołek, 55 min.
0:5 - Koczor, 57 min.
Wyniki 33. kolejki:
Unia Racibórz - LKS Raszczyce 6:0 (3:0)
1:0 - Duda, 2 min.
2:0 - Kaczor, 6 min.
3:0 - Ośliźlok, 20 min.
4:0 - Łagosz, 47 min.
5:0 - Migus, 64 min.
6:0 - Kuczera, 86 min.
Forteca Świerklany - GKS II Jastrzębie 4:0 (3:0)
1:0 - Gorzała, 11 min.
2:0 - Getler, 41 min.
3:0 - Stebelak, 45 min.
4:0 - Kasprzak, 59 min.
Gwiazda Skrzyszów - LKS 1908 Nędza 1:1 (0:0)
0:1 - Porwoł, 49 min.
1:1 - Popow, 65 min.
Naprzód Borucin - Rymer Rybnik 2:2 (1:1)
0:1 - Odon, 26 min.
1:1 - Krueger, 42 min.
2:1 - Cerkowniak, 67 min.
2:2 - Szydłowski, 90 min.
Płomień Połomia - Zameczek Czernica 2:0 (1:0)
1:0 - Cieślak, 8 min.
2:0 - Kąkol, 83 min.
Pierwszy Chwałowice - KS 1905 Krzanowice 8:0 (4:0)
1:0 - Łaciok, 17 min.
2:0 - Łaciok, 21 min.
3:0 - Dudek, 24 min.
4:0 - Pyszny, 39 min.
5:0 - Węgryzk, 50 min.
6:0 - Dudek, 51 min.
7:0 - Greiner, 80 min.
8:0 - Łaciok, 87 min.
LKS Krzyżanowice - Granica Ruptawa 0:1 (0:0)
0:1 - Płatkiewicz, 74 min.
Silesia Lubomia - Jedność Jejkowice 2:1 (0:0)
1:0 - Kampka, 81 min.
1:1 - Mrozek, 90 min.
2:1 - Lenart, 90 min.
Pauzował: LKS Tworków
1. | Unia Racibórz | 32 | 71 | 116-48 |
2. | LKS Tworków | 32 | 64 | 85-44 |
3. | LKS Raszczyce | 31 | 58 | 87-64 |
4. | Forteca Świerklany | 31 | 55 | 78-39 |
5. | LKS Krzyżanowice | 32 | 54 | 71-48 |
6. | Pierwszy Chwałowice | 32 | 54 | 80-69 |
7. | Naprzód Borucin | 31 | 50 | 67-52 |
8. | GKS II Jastrzębie | 32 | 48 | 83-70 |
9. | LKS 1908 Nędza | 32 | 45 | 69-60 |
10. | Płomień Połomia | 31 | 40 | 58-69 |
11. | Gwiazda Skrzyszów | 31 | 39 | 61-85 |
12. | Jedność Jejkowice | 32 | 37 | 54-67 |
13. | Granica Ruptawa | 31 | 36 | 47-67 |
14. | Zameczek Czernica | 31 | 36 | 57-96 |
15. | KS 1905 Krzanowice | 31 | 31 | 56-100 |
16. | Rymer Rybnik | 31 | 25 | 30-67 |
17. | Silesia Lubomia | 31 | 15 | 36-90 |
Katowice - Sosnowiec
Wyniki 32. kolejki:
Pogoń Imielin - Sparta Katowice 1:4 (1:2)
1:0 - Nocoń, 6 min.
1:1 - Gielza, 23 min.
1:2 - Hołota, 32 min.
1:3 - Gielza, 66 min.
1:4 - Keler, 90 min.
Grunwald Ruda Śląska - Zagłębie II Sosnowiec 1:10 (0:5)
0:1 - Terbalyan, 5 min.
0:2 - Terbalyan, 16 min.
0:3 - Janus, 36 min.
0:4 - Popczyk, 44 min.
0:5 - Hałatek, 45 min.
1:5 - Skorupa, 52 min.
1:6 - Uthke-Nowak, 56 min.
1:7 - Kaczmarek, 60 min.
1:8 - Uchnast, 61 min. (karny)
1:9 - Popczyk, 71 min.
1:10 - Popczyk, 85 min.
Tęcza Błędów - Cyklon Rogoźnik 1:2 (1:1)
1:0 - Sawicki, 11 min.
1:1 - Barchan, 32 min.
1:2 - Wojsyk, 83 min.
Slavia Ruda Śląska - Ostoja Żelisławice 2:3 (0:1)
0:1 - Machura, 29 min.
1:1 - Witor, 61 min.
1:2 - Stefański, 64 min.
1:3 - Majchrowski, 85 min.
2:3 - Maciaszczyk, 90 min.
CKS Czeladź - Niwy Brudzowice 6:3 (4:1)
0:1 - Szydłowski, 12 min.
1:1 - Kawecki, 19 min.
2:1 - Madejczyk, 22 min.
3:1 - Szopa, 29 min.
4:1 - Szopa, 37 min.
4:2 - Szydłowska, 49 min.
5:2 - Muszalik, 65 min.
5:3 - Wilk, 78 min.
6:3 - Kawecki, 86 min.
Sarmacja Będzin - RKS Grodziec 5:0 (1:0)
1:0 - Kocot, 20 min.
2:0 - Samborski, 58 min.
3:0 - Dudała, 67 min.
4:0 - Samborski, 76 min.
5:0 - Samborski, 90 min.
AKS Mikołów - Górnik Wojkowice 1:0 (0:0)
1:0 - Paszek, 70 min.
MK Górnik Katowice - GKS II Katowice 1:3 (1:3)
0:1 - Pietrzyk, 7 min.
0:2 - Pietrzyk, 23 min.
0:3 - Ślusarczyk, 30 min.
1:3 - Dąbrowiecki, 33 min.
Mecz Źródło Kromołów - Górnik 09 Mysłowice - nie odbył się (goście nie dojechali): wynik zweryfikowany na walkower 3:0
Wyniki 33. kolejki:
GKS II Katowice - Sarmacja Będzin 0:1 (0:0)
0:1 - Góral, 85 min.
Zagłębie II Sosnowiec - Sparta Katowice 4:0 (2:0)
1:0 - Popczyk, 3 min. (karny)
2:0 - Popczyk, 33 min. (karny)
3:0 - Troć, 52 min.
4:0 - Kopeć, 88 min.
RKS Grodziec - CKS Czeladź 0:5 (0:4)
0:1 - Kawecki, 4 min.
0:2 - Śmiałkowski, 7 min.
0:3 - Kawecki, 42 min.
0:4 - Szopa, 45 min.
0:5 - Gajda, 89 min.
Górnik Wojkowice - MK Górnik Katowice 2:0 (2:0)
1:0 - Dyrda, 40 min.
2:0 - Głośny, 42 min.
Źródło Kromołów - Pogoń Imielin 1:0 (1:0)
1:0 -0 Mikoda, 26 min.
Górnik 09 Mysłowice - AKS Mikołów 0:6 (0:2)
0:1 - Marijani, 23 min.
0:2 - Wujec, 42 min.
0:3 - Ściętek, 65 min.
0:4 - Wasiak, 69 min.
0:5 - Gancarczyk, 76 min.
0:6 - Ściętek, 84 min.
Niwy Brudzowice - Slavia Ruda Śląska 0:1 (0:0)
0:1 - Rejmanowski, 67 min. (karny)
Ostoja Żelisławice - Tęcza Błędów 2:2 (1:1)
1:0 - Majchrowski, 44 min.
1:1 - Skrzypek, 45 min.
2:1 - Majchrowski, 48 min.
2:2 - Skrzypek, 58 min.
Cyklon Rogoźnik - Grunwald Ruda Śląska 5:0 (5:0)
1:0 - Wojsyk, 4 min.
2:0 - Wolniewicz, 9 min.
3:0 - Gałęziok, 18 min.
4:0 - Barchan, 22 min.
5:0 - Markowski, 23 min.
1. | Zagłębie II Sosnowiec | 33 | 89 | 146-22 |
2. | AKS Mikołów | 33 | 86 | 99-29 |
3. | Sparta Katowice | 34 | 86 | 123-35 |
4. | Cyklon Rogoźnik | 34 | 74 | 92-33 |
5. | GKS II Katowice | 33 | 64 | 87-42 |
6. | CKS Czeladź | 33 | 58 | 81-55 |
7. | Sarmacja Będzin | 33 | 53 | 67-60 |
8. | Górnik 09 Mysłowice | 33 | 44 | 45-55 |
9. | Pogoń Imielin | 33 | 44 | 59-54 |
10. | Górnik Wojkowice | 33 | 41 | 40-51 |
11. | Niwy Brudzowice | 33 | 34 | 42-65 |
12. | MK Górnik Katowice | 33 | 34 | 56-105 |
13. | Tęcza Błędów | 33 | 32 | 44-77 |
14. | Slavia Ruda Śląska | 33 | 30 | 35-77 |
15. | RKS Grodziec | 33 | 26 | 50-95 |
16. | Źródło Kromołów | 33 | 26 | 41-86 |
17. | Grunwald Ruda Śląska | 33 | 21 | 42-127 |
18. | Ostoja Żelisławice | 33 | 20 | 45-126 |
Tychy - Bielsko-Biała
Wyniki 30. kolejki:
Czarni Jaworze - LKS Łąka 3:1 (2:0)
1:0 - Wajdzik, 9 min.
2:0 - Wajdzik, 45 min.
2:1 - Setlak, 58 min.
3:1 - Waliczek, 65 min.
GTS Bojszowy - Rekord II Bielsko-Biała 0:7 (0:1)
0:1 - Ligocki, 42 min.
0:2 - Tomiczek, 50 min.
0:3 - Bogunia, 55 min.
0:4 - Tomiczek, 72 min.
0:5 - Tomiczek, 78 min.
0:6 - Pater, 81 min.
0:7 - Kawulok, 84 min.
Piast Gol Bieruń - Iskra Pszczyna 0:1 (0:1)
0:1 - Mąka, 38 min.
MKS Lędziny - Pasjonat Dankowice 1:0 (0:0)
1:0 - Wójcik, 70 min.
KS Bestwinka - BKS Stal Bielsko-Biała 2:3 (0:0)
1:0 - Adamowicz, 47 min.
2:0 - Adamowicz, 60 min.
2:1 - Skrobisz, 72 min.
2:2 - Skrobisz, 79 min.
2:3 - Skrobisz, 80 min.
JUW-e Jaroszowice - ZET Tychy 1:1 (0:1)
0:1 - Bernat, 34 min.
1:1 - Frąckowiak, 55 min.
LKS Wisła Wielka - Ogrodnik Cielmice 3:3 (2:1)
1:0 - Kotas, 8 min.
2:0 - Gołek, 13 min.
2:1 - Wala, 42 min.
2:2 - Wilk, 80 min.
3:2 - Ploch, 85 min.
3:3 - Wilk, 89 min.
GLKS Wilkowice - LKS Studzienice 7:0 (4:0)
1:0 - Marzec, 18 min.
2:0 - Marzec, 26 min.
3:0 - Caputa, 35 min.
4:0 - Kubica, 44 min.
5:0 - Wojtyła, 68 min.
6:0 - Kubica, 83 min.
7:0 - Gala, 89 min.
Tabela końcowa:
1. | MKS Lędziny | 30 | 79 | 108-24 |
2. | GLKS Wilkowice | 30 | 78 | 103-24 |
3. | Rekord II Bielsko-Biała | 30 | 77 | 103-19 |
4. | ZET Tychy | 30 | 58 | 79-42 |
5. | Czarni Jaworze | 30 | 57 | 86-43 |
6. | Pasjonat Dankowice | 30 | 41 | 61-55 |
7. | JUW-e Jaroszowice | 30 | 39 | 53-72 |
8. | LKS Wisła Wielka | 30 | 38 | 60-70 |
9. | Iskra Pszczyna | 30 | 38 | 58-66 |
10. | LKS Łąka | 30 | 37 | 46-65 |
11. | BKS Stal Bielsko-Biała | 30 | 32 | 44-70 |
12. | GTS Bojszowy | 30 | 31 | 44-71 |
13. | LKS Studzienice | 30 | 26 | 40-84 |
14. | Ogrodnik Cielmice | 30 | 23 | 43-93 |
15. | Piast Gol Bieruń | 30 | 16 | 39-107 |
16. | KS Bestwinka | 30 | 16 | 29-91 |
Awans do IV ligi: MKS Lędziny
Spadek do klasy A: Ogrodnik Cielmice, Piast Gol Bieruń i KS Bestwinka.