Odra Centrum w ostatniej akcji meczu uratowała remis - sobotnie mecze w "okręgówkach"

W ostatniej sekundzie meczu na szczycie grupy III ZINA klasy okręgowej MKP Odra Centrum Wodzisław uratowała remis w Rogowie. Gola na wagę remisu dającego Odrze pozycję lidera na półmetku rozgrywek zdobył Tomasz Zieliński.

Gospodarze wydarzenia kolejki mogą sobie pluć w brodę. Po dwóch trafieniach Kamila Kucharskiego prowadzili już 2:0. Zespół trenera Bartłomieja Sochy grał jednak do końca. Najpierw w 62. minucie gry kontaktowego gola zdobył Marcin Lukoszek. Później kilkoma świetnymi interwencjami popisał się Tomasz Huzarewicz, który okazał się ojcem remisu.

W czwartej minucie doliczonego czasu gry bramkarz Odry pomknął na pole karne gospodarzy. Wodzisławianie wykonywali bowiem rzut rożny. W ogromnym zamieszaniu na polu karnym Przyszłości najprzytomniej zachował się Zieliński. Pomocnik gości z bliska trafił do bramki, a chwilę potem sędzia zakończył mecz. Na szczegółową relację z tego spotkania zapraszamy na łamy Sportowej Silesii.