Stal rozbiła Pniówek

Trener Jan Woś musiał przełknąć gorycz porażki Trener Jan Woś musiał przełknąć gorycz porażki Koko

Wysokiej porażki doznali piłkarze Pniówka Pawłowice w pierwszym tego lata meczu sparingowym. W Wilamowicach przegrali oni ze Stalą Bielsko-Biała aż 0:4.

Już w szóstej minucie gry bielszczanie wyszli na prowadzenie po trafieniu jednego z testowanych zawodników. Dziesięć minut później było już 2:0, a na listę strzelców wpisał się Juraj Dancik. Po kolejnych 16 minutach było już 3:0. Tym razem gola zdobył Seweryn Caputa. Po kwadransie gry w drugiej połowie Stal przeprowadziła świetną akcję. Piłka jak po sznurku toczyła się od nogi do nogi piłkarzy bialskiej drużyny aż dotarła na prawe skrzydło do niepilnowanego Ariela Dzionski, który mocnym strzałem od poprzeczki zdobył czwartego gola.

BKS Stal Bielsko-Biała – Pniówek Pawłowice 4:0 (3:0)
1:0 testowany, 6 min.
2:0 Dancik, 16 min.
3:0 Caputa, 33 min.
4:0 Dzionsko, 60 min.
Pniówek: Szelong - Adamek, Goik, Nowak, Glenc, Szczyrba, Ciuberek i testowani. W drugiej połowie grali: Babisz, Kukla, Lalko, Przybyła, Semeniuk, Kostecki, Sobczak.