Zrobił się tłok w czołówce - wyniki 21. kolejki Haiz IV ligi
Na dziewięć kolejek przed końcem sezonu niezwykle ciekawa sytuacja wytworzyła się w czołówce grupy II Haiz IV ligi. Pomiędzy liderem, którym pozostaje Kuźnia Ustroń, a zajmującym aktualnie czwartą lokatę Decorem Bełk są tylko dwa punkty różnicy.
Za to bez przeszkód do mety zmierza bytomska Polonia, która na stadionie Szombierek bez problemu odprawiła na Święta Polonię Poraj. Podopieczni Marcina Domagały mają już 9 punktów przewagi nad Wartą Zawiercie, która w tej kolejce przegrała w Dąbrowie Górniczej. "Niebiesko-czerwoni" mogą już więc powoli przygotowywać się do meczów barażowych.
Wyniki 21. kolejki:
Grupa I
Górnik Piaski - Raków II Częstochowa 1:0 (1:0)
1:0 - Bernaś, 25 min.
Unia Dąbrowa Górnicza - Warta Zawiercie 2:1 (1:0)
1:0 - Misztal, 4 min.
2:0 - Dyrda, 55 min.
2:1 - Bartusiak, 56 min.
Sarmacja Będzin - Slavia Ruda Śląska 4:0 (0:0)
1:0 - Zawadzki, 53 min.
2:0 - Majka, 62 min.
3:0 - Maj, 70 min.
4:0 - Pielichowski, 76 min.
RKS Grodziec - Szombierki Bytom 0:0
Polonia Bytom - Polonia Poraj 3:0 (2:0)
1:0 - Lachowski, 9 min.
2:0 - Bębenek, 35 min.
3:0 - Makowski, 84 min.
Zieloni Żarki - MKS Myszków 1:0 (0:0)
1:0 - Gładysz, 90 min.
Gwarek Ornontowice - Unia Kosztowy 2:1 (0:1)
0:1 - Wolny, 43 min.(karny)
1:1 - Sewerin, 78 min.
2:1 - Długosz, 90 min.
Śląsk Świętochłowice - Przemsza Siewierz 1:0 (1:0)
1:0 - Nawrocki, 38 min.
1. | Polonia Bytom | 21 | 53 | 17 | 2 | 2 | 54:15 |
2. | Warta Zawiercie | 21 | 44 | 14 | 3 | 4 | 42:18 |
3. | Śląsk Świętochłowice | 21 | 40 | 12 | 4 | 5 | 38:28 |
4. | Polonia Poraj | 21 | 37 | 11 | 4 | 6 | 34:25 |
5. | RKS Grodziec | 21 | 37 | 10 | 7 | 4 | 37:25 |
6. | Unia Dąbrowa Górnicza | 21 | 32 | 9 | 5 | 7 | 31:33 |
7. | Szombierki Bytom | 21 | 31 | 9 | 4 | 8 | 34:31 |
8. | Przemsza Siewierz | 21 | 30 | 9 | 3 | 9 | 31:26 |
9. | Gwarek Ornontowice | 21 | 28 | 8 | 4 | 9 | 35:34 |
10. | Sarmacja Będzin | 21 | 27 | 7 | 6 | 8 | 29:28 |
11. | Unia Kosztowy | 21 | 26 | 7 | 5 | 9 | 24:34 |
12. | Raków II Częstochowa | 21 | 23 | 7 | 2 | 12 | 39:38 |
13. | MKS Myszków | 21 | 18 | 5 | 3 | 13 | 14:34 |
14. | Górnik Piaski | 21 | 17 | 5 | 2 | 14 | 17:43 |
15. | Zieloni Żarki | 21 | 15 | 4 | 3 | 14 | 21:47 |
16. | Slavia Ruda Śląska | 21 | 12 | 1 | 9 | 11 | 17:38 |
Grupa II
Drzewiarz Jasienica - Polonia Łaziska Górne 2:1 (1:1)
0:1 - Fabisiak, 15 min. (karny)
1:1 - Sekuła, 41 min.
2:1 - Gajda, 46 min.
Decor Bełk - Unia Racibórz 3:0 (2:0)
1:0 - Olczak, 18 min.
2:0 - Lach, 22 min.
3:0 - Olczak, 74 min.
MKP Odra Centrum Wodzisław - MRKS Czechowice-Dziedzice 1:3 (1:1)
0:1 - Matuszczyk, 15 min.
1:1 - Okraszewski, 31 min.
1:2 - Szczęsny, 56 min.
1:3 - Matuszczyk, 74 min.
LKS Goczałkowice-Zdrój - Wilki Wilcza 5:1 (1:1)
0:1 - Wawoczny, 12 min.
1:1 - Plizga, 23 min.
2:1 - Baron, 50 min.
3:1 - Furczyk, 58 min.
4:1 - Piesiur, 75 min.
5:1 - Grygier, 82 min.
Kuźnia Ustroń - GKS II Tychy 1:1 (0:0)
1:0 - Iskrzycki, 77 min.
1:1 - Szumilas, 78 min.
Spójnia Landek - LKS Czaniec 2:2 (0:1)
0:1 - Nazdryn-Platninski, 26 min.
0:2 - Karcz, 63 min.
1:2 - Mykhailo, 67 min.
2:2 - Małyjurek, 77 min.
Płomień Połomia - GKS Radziechowy-Wieprz 1:2 (1:2)
0:1 - Janik, 5 min.
0:2 - Janik, 8 min.
1:2 - Lubszczyk, 12 min.
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Dąb Gaszowice 1:0 (0:0)
1:0 - Stranclik, 89 min. (karny)
1. | Kuźnia Ustroń | 21 | 42 | 12 | 6 | 3 | 44:20 |
2. | LKS Czaniec | 21 | 41 | 12 | 5 | 4 | 35:14 |
3. | Drzewiarz Jasienica | 21 | 40 | 11 | 7 | 3 | 36:20 |
4. | Decor Bełk | 21 | 40 | 12 | 4 | 5 | 42:28 |
5. | GKS II Tychy | 21 | 38 | 10 | 8 | 3 | 36:26 |
6. | Polonia Łaziska Górne | 21 | 33 | 9 | 6 | 6 | 29:21 |
7. | MRKS Czechowice-Dziedzice | 21 | 31 | 8 | 7 | 6 | 35:25 |
8. | Wilki Wilcza | 21 | 27 | 7 | 3 | 10 | 32:37 |
9. | GKS Radziechowy-Wieprz | 21 | 26 | 6 | 9 | 6 | 25:22 |
10. | Podbeskidzie II Bielsko-Biała | 21 | 25 | 4 | 7 | 10 | 26:35 |
11. | LKS Goczałkowice-Zdrój | 21 | 24 | 6 | 6 | 9 | 25:28 |
12. | Unia Racibórz | 21 | 22 | 5 | 7 | 9 | 21:39 |
13. | Spójnia Landek | 21 | 22 | 5 | 7 | 9 | 21:30 |
14. | MKP Odra Centrum Wodzisław | 21 | 22 | 5 | 7 | 9 | 31:29 |
15. | Dąb Gaszowice | 21 | 19 | 5 | 4 | 12 | 22:48 |
16. | Płomień Połomia | 21 | 7 | 2 | 1 | 18 | 18:65 |
Źródło: własne/90minut.pl
Artykuły powiązane
- Łukasz Bereta nie jest już trenerem Szombierek Bytom
- Polonia włączyła się do walki o awans - wyniki 28. kolejki 2. ligi
- Wpadka GKS-u Jastrzębie, Szalony mecz w Bytomiu - wyniki 27. kolejki 2. ligi
- GKS Jastrzębie pokonał Kotwicę. Polonia też zwycięska - wyniki 26. kolejki 2. ligi
- Jak po grudzie - wyniki 24. kolejki 2. ligi