W Radziechowach nie zagrali. Pozostałe mecze IV ligi zgodnie z planem

Z powodu fatalnego stanu boiska nie doszedł do skutku mecz na szczycie grupy II śląskiej IV ligi. GKS Radziechowy-Wieprz z Decorem Bełk zagra w innym terminie.

Pierwsze zwycięstwo w rundzie wiosennej odniósł lider grupy I. Gwarek Tarnowskie Góry wygrał w Myszkowie. Jednak wydarzeniem sobotnich spotkań w tej grupie było wysokie zwycięstwo Slavii Ruda Śląska nad Górnikiem Piaski. Podopieczni trenera Jarosława Zajdela zaaplikowali rywalom aż siedem goli, a bohaterem meczu został Kamil Moritz. 27-letni pomocnik Slavii zdobył w tym meczu cztery gole.

Jeszcze większą skutecznością popisali się piłkarze Concordii Knurów. Drużyna trenera Zbigniewa Matuszka rozbili Krupińskiego Suszec strzelając aż osiem goli. Ciekawie też było w Łaziskach Górnych. Polonia już do przerwy prowadziła z Iskrą Pszczyna 3:0. W drugiej połowie goście po trafieniach Marcina Sobczaka i Kamila Gorzały częściowo odrobili straty. Ostatnie słowo należało jednak do polonistów, którzy w doliczonym czasie gry przypieczętowali wygraną.