Wpadka Bytomskiego Sportu - wyniki niedzielnych spotkań

Wpadka Bytomskiego Sportu - wyniki niedzielnych spotkań

Mimo, że zespół Decora Bełk musiał zagrać w roli gospodarza na boisku rywala, pokonał Bytomski Sport i ruszył w pogoń za czołówką grupy II Haiz IV ligi.

Klub z Bełku poinformowany został, że ze względów bezpieczeństwa nie może rozegrać ligowego meczu z drużyną z Bytomia na swoim kameralnym stadionie. W ostatniej chwili zapadła decyzja, że Decor wystąpi w Bytomiu w roli gospodarza. Nie zniechęciło to podopiecznych trenera Jarosława Kupisa, którzy pewnie pokonali bytomian 2:0.

Wyniki niedzielnych spotkań:

IV liga

Grupa 1
Warta Zawiercie - Śląsk Świętochłowice 1:1 (1:0)
1:0 - Strjek, 16 min.
1:1 - P. Lesik, 88 min.
Warta: Sitko - Białkowski, Kubik, Żemła, Marek, Mąka (86. Smoliński), Adamiecki (76. Radosz), Zachara (88. Stasiewski), Bartusiak (63. Bajor), Skórski, Strojek.
Śląsk: Krupa - Koniarek, wagner, wawrzyniak, Wernika (65. Ściętek), Jaskiernia, P. Lesik, A. Lesik, Kaiser, Hewlik (76. Szubert), M. Czapla (76. Kaciuba)

Grupa II
Decor Bełk - Bytomski Sport 2:0 (1:0)
1:0 - Grzech, 26 min.
2:0 - Olczak, 72 min.
Decor: Łobaczewski - Semeniuk, Grabiec, Wybierek, Groborz (21. Stryczek), Jasiczek (50. Dymowski), Grzech (86. Niewiedział), Olczak, Brożyński (90. Paryła), Żyrkowski (65. Rasek), Bysiec.
Bytomski Sport: Harkawy - Szyndrowski, Markowski, Radkiewicz, Mróz, Ignacek, Szal, Pośpiech (56. Czypionka), Czernysz (46. Skrzypiński), Chrabąszcz, Kowalczyk (85. Stich).

MKP Centrum Odra Wodzisław - MKS Lędziny 4:2 (2:2)
1:0 - Panic, 15 min.
1;1 - Mateja, 22 min.
1:2 - Śliwa, 35 min. (karny)
2:2 - Sitnik, 41 min.
3:2 - Ośliźlok, 88 min.
4:2 - Sikorski, 90 min. (karny)
Odra: Kuhn - Stachurski (65. Zieliński), Krupiński, Malinowski, Lukoszek, Cichy, Cerkowniak (46. Oślizlok) Sitnik, Sikorski, Reinhard, Panic.
MKS: Kwiatkowski – Mateja, Bednarek (68. Worek), M.Roszak, Kut, G. Kostrzewa (46. Ingram), Malik, Śliwa, Szczurek (88. Sobczak), Czupryna, Turczyński (87. Adamus).

Podbeskidzie II Bielsko-Biała - LKS Goczałkowice-Zdrój 3:1 (1:0)
1:0 - Gibas, 23 min.
2:0 - Jaworski, 68 min. (karny)
2:1 - Kiełbasa, 71 min.
3:1 - Kręcichwost, 86 min.
Podbeskidzie II: Kraus - Walkiewicz, Gibas, Kujawa, Smolarz, Jaworski, Matuszczyk (67. Machalica), Gach, Szymański, Królak (70. Kręcichwost), Oczko.
LKS: Mrzyk - Słupioł, J. Kordoń, Maroszek, Maśka, Baron (69. Benek), Rączka, Dragon (58. Złotek), Grygier (82. Piesiur), Furczyk, Kiełbasa.

Klasa okręgowa
Grupa II
Unia Książenice - Orzeł Mokre 4:2

Grupa III
Polonia Marklowice - Granica Ruptawa 0:1
LKS Krzyżanowice - Naprzód Borucin 3:1

Grupa IV
Orzeł Nakło Śląskie - Orzeł Miedary 2:2

Powrót na górę

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami