Hokej

Hokeiści GKS-u Tychy ponownie mistrzami Polski!

GKS Tychy obronił tytuł mistrza Polski w hokeju na lodzie wywalczony w poprzednim sezonie. W szóstym meczu finałowym Polskiej Hokej Ligi sezonu 2018/2019 tyszanie pokonali w Krakowie ekipę Cracovii i wygrali rywalizację 4:2.

GKS Tychy o krok od obrony tytułu

Tylko jednej wygranej brakuje hokeistom GKS-u Tychy, by obronić tytuł mistrzów Polski. W piątym meczu finałowym po raz trzeci pokonali Comarch Cracovią i objęli prowadzenie w rywalizacji o mistrzowską koronę 3:2.

Tyszanom zabrakło skuteczności. Trzeci mecz finałowy dla Cracovii

Hokeiści GKS-u Tychy nie wykorzystali atutu własnego lodowiska. W trzecim meczu finałowym Polskiej Hokej Ligi trójkolorowi przegrali na własnym lodzie z Comarch Cracovią 3:5. Pasy w rywalizacji do czterech zwycięstw objęły prowadzenie 2:1.

Tauron KH GKS Katowice z brązowymi medalami

Sezon 2018/19 obfitował dla Tauronu KH GKS-u Katowice w dwa brązowe medale. Hokeiści ze stolicy Górnego Śląska w lutym sięgnęli po 3. miejsce w rozgrywkach Pucharu Kontynentalnego, co było ogromnym sukcesem i odbiło szerokim echem w hokejowym światku. Na tej samej pozycji podopieczni Toma Coolena zakończyli zmagania o Mistrzostwa Polski, pokonując w walce o brąz TatrySki Podhale Nowy Targ.

Cracovia wyrównała stan finałowej rywalizacji

W drugim meczu finałowym Polskiej Hokej Ligi górą Comarch Cracovia. Pasy szybko zdobyli pierwszego gola, co ustawiło przebieg spotkania. Podopieczni trenera Rudolfa Rohacka wygrali 3:1 i wyrównali stan finałowej rywalizacji.

Subskrybuj to źródło RSS

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami