Hokej

GKS Tychy hokejowym mistrzem Polski!

GKS Tychy po raz czwarty pokonał zespół Tauronu KH GKS-u Katowice i sięgnął po tytuł mistrza Polski w hokeju na lodzie! Tyszanie na mistrzowskim tronie zasiedli po raz trzeci w historii.

Katowiczanie jeszcze walczą. Śląski finał trwa

Koronacja odroczona! W czwartym meczu finałowym Polskiej Hokej Ligi zespół Tauronu KH GKS Katowice przełamał swoją niemoc i w końcu pokonał GKS Tychy. A to oznacza, że walka o mistrzowską koronę trwa dalej.

Tyszanie o krok od złota

W trzecim meczu finału Polskiej Hokej Ligi Tauron KH GKS Katowice przegrał po zaciętym spotkaniu z GKS-em Tychy. Tyszanie prowadzą w rywalizacji o złoto 3:0.

Drugi mecz finałowy też dla tyszan

Drugie wysokie zwycięstwo odnieśli hokeiści GKS-u Tychy w finale Polskiej Hokej Ligi nad Tauronem KH GKS Katowice. Tym razem tyszanie wygrali 6:0.

Pierwszy finał dla tyszan

Pierwszy finał Polskiej Hokej Ligi zakończył się wysokim zwycięstwem GKS-u Tychy. Zespół trenera Andrieja Gusewa pokonał Tauron KH GKS Katowice 5:0.

Będzie śląski finał! GKS Katowice lepszy od Cracovii

Hokeiści GKS-u Katowice zagrają w finale Polskiej Hokej Ligi! Katowiczanie w półfinale wyeliminowali broniącą mistrzowskiego tytułu Comarch Cracovię, a to oznacza, że tytuł w tym roku na pewno trafi na Śląsk.

Subskrybuj to źródło RSS

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami