Hokej

Tauron Hokej Liga: Unia Oświęcim mistrzem Polski. GieKSa ze srebrem Wyróżniony

W siódmym meczu finałowym Tauron Hokej Ligi drużyna Re-Plast Unia Oświęcim pokonała w Satelicie w dogrywce  GKS Katowice 1:0, wygrała w serii do czterech zwycięstw 4-3 i sięgnęła po złote medale. Decydującego gola strzelił Mark Kaleinikovas.

Będzie siódmy mecz finałowy w Tauron Hokej Lidze

Re-Plast Unia Oświęcim pewnie pokonała GKS Katowice 5:0. W serii do czterech zwycięstw jest 3:3. O tym, kto zostanie mistrzem Polski, rozstrzygnie niedzielny mecz w katowickiej Satelicie. Spotkanie rozpocznie się o godz. 20:30. 

Hokeiści GKS-u Katowice o krok od obrony tytułu

W piątym meczu finałowym Tauron Hokej Ligi po twardej i zaciętej walce GKS Katowice pokonał Re-Plast Unię Oświęcim 3:2 po dogrywce i prowadzi w serii do czterech zwycięstw też 3:2.

Brązowe medale Tauron Hokej Ligi dla GKS-u Tychy

GKS Tychy w drugim meczu o trzecie miejsce w Tauron Hokej Lidze pokonał JKH GKS Jastrzębie 2:1. Tyszanie tym samym zwyciężyli w serii do dwóch zwycięstw 2:0 i to im prezes Polskiego Związku Hokeja na Lodzie Mirosław Minkina wręczył brązowe medale.

Hokeiści GieKSy doprowadzili do remisu

W drugim meczu finałowym Tauron Hokej Ligi broniący tytułu GKS Katowice pewnie pokonał Re-Plast Unię Oświęcim 3:0. W rywalizacji do czterech zwycięstw jest 1:1. Kolejne dwa mecze odbędą się na lodowisku w Oświęcimiu w sobotę i niedzielę (6 i 7 kwietnia).

Pierwszy mecz finałowy dla Re-Plast Unii Oświęcim

W pierwszym meczu finałowym Tauron Hokej Ligi broniąca mistrzowskiego tytułu drużyna GKS-u Katowice przegrała w Satelicie z Re-Plast Unią Oświęcim 2:3. W spotkaniu o brązowy medal GKS Tychy pewnie pokonał JKH GKS Jastrzębie.

Koniec sezonu zasadniczego Tauron Hokej Ligi

Po 40. rozegranych kolejach zakończył się sezon zasadniczy Tauron Hokej Ligi, a już w piątek (1 marca) rozpoczyna się faza play-off. Zwycięzcą tego iście morderczego maratonu został obrońca mistrzowskiego tytułu czyli GKS Katowice. Zespół trenera Jacka Płachty do najważniejszej fazy sezonu przystąpi z pozycji lidera.

Hokeiści GKS-u Tychy zdobyli Puchar Polski!

Hokeiści GKS-u Tychy po raz dziesiąty w historii zdobyli Puchar Polski. W meczu finałowym tyszanie po dogrywce pokonali JKH GKS Jastrzębie. Decydującego o losach trofeum gola strzelił Filip Komorski.

Subskrybuj to źródło RSS

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami