Hokej

Hokeiści GKS-u Tychy zdobyli Puchar Polski

Na lodowisku w Oświęcimiu GKS Tychy w meczu finałowym rozgrywek o Puchar Polski pokonał Tauron Re-Plast Unię Oświęcim 3:1. Tyszanie zdobyli to trofeum po raz dziewiąty w historii.

Hokeiści GKS-u Tychy w finale Pucharu Polski

W pierwszym meczu półfinałowym turnieju Pucharu Polski GKS Tychy po bardzo wyrównanym spotkaniu pokonał GKS Katowice 2:0. Tyszanie w finale spotkają się ze z Tauron Re-Plast Unia Oświęcim, która pokonała 4:1 Comarch Cracovię.

Śląski półfinał w Oświęcimiu

W dniach 28-30 grudnia na lodowisku w Oświęcimiu odbędzie się turniej finałowy Pucharu Polski. O cenne trofeum walczyć będą GKS Katowice, Tauron Re-Plast Unia Oświęcim, Comarch Cracovia i GKS Tychy.

Hokeiści GKS-u Katowice zdobyli Superpuchar Polski

Po raz pierwszy w historii GKS Katowice wywalczył Superpuchar Polski. Drużyna trenera Jacka Płachty w meczu rozegranym na lodowisku Satelita pokonała Comarch Cracovię aż 7:1.

Tylko osiem zespołów zagra w Polskiej Hokej Lidze

Zaledwie osiem drużyn zagra w sezonie 2022/2023 w Polskiej Hokej Lidze. Z rywalizacji wycofała się ekipa Ciarko STS Sanok. Ostatecznie do gry w polskiej lidze nie przystąpi też ukraiński Sokił Kijów.

Hokeiści GKS-u Katowice poznali rywali w Lidze Mistrzów

25 maja w fińskim Tampere odbyło się losowanie ośmiu grup sezonu 2022/23 Hokejowej Ligi Mistrzów (CHL). Mistrz Polski GKS Katowice znalazł się w grupie D, a jego rywalami będą zespoły z Węgier, Szwajcarii i Szwecji.

JKH GKS Jastrzębie z brązowymi medalami

W spotkaniu decydującym o losach trzeciego miejsca w rozgrywkach Polskiej Hokej Ligi sezonu 2021/2022 zespół JKH GKS Jastrzębie pokonał GKS Tychy 3:1 i wywalczył brązowe medale.

GKS Katowice mistrzem Polski!

GKS Katowice w wielkim stylu zwyciężył w rozgrywkach Polskiej Hokej Ligi w sezonie 2021/22. W finałach wygrała wszystkie cztery spotkania z Re-Plast Unią Oświęcim. Katowiczanie na mistrzowski tytuł czekali ponad pół wieku.

Subskrybuj to źródło RSS

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami