Hokej

Hokejowa GieKSa poznała pucharowych rywali

GKS Katowice poznał rywali w fazie grupowej Pucharu Kontynentalnego 2023/2024. Rywalami GieKSy będą duński zespół Herning Blue Fox, włoski klub SGC Hafro Cortina oraz zwycięzca grupy D z drugiej rundy Pucharu.

Hokeiści GKS-u Katowice obronili tytuł mistrzów Polski

Hokeiści GKS-u Katowice w znakomitym stylu obronili tytuł mistrzowski. Podopieczni Jacka Płachty, podobnie jak przed rokiem, wygrali w serii do czterech zwycięstw 4:0. Tym razem w finałowej batalii ich wyższość musiała uznać ekipa GKS-u Tychy.

GKS Katowice w finale prowadzi już 2:0 z GKS-em Tychy

W drugim meczu finałowym Polskiej Hokej Ligi GKS Katowice pokonał GKS Tychy 2:1 i w serii do czterech zwycięstw prowadzi 2:0. W środę i czwartek czekają nas mecze w katowickiej Satelicie. 

GieKSa wygrała pierwszy mecz finałowy

W pierwszym meczu finałowym Polskiej Hokej Ligi rozegranym na Stadionie Zimowym w Tychach gospodarze przegrali z GKS Katowice 1:3. W serii do czterech zwycięstw GieKSa prowadzi 1:0. W niedzielę w Tychach mecz numer dwa. 

Finałowe starcie: GKS Katowice kontra GKS Tychy

GKS Tychy i GKS Katowice rozpoczynają rywalizację o tytuł mistrza Polski. Obie drużyny mają za sobą mordercze siedmiomeczowe starcia w półfinałach. Pierwsze dwie batalie finałowe odbędą się w sobotę i niedzielę (25 i 26 marca) na Stadionie Zimowym w Tychach. Rywalizacja toczy się do czterech wygranych. 

GKS Katowice w finale Polskiej Hokej Ligi!

To były niesamowicie emocjonujące i dramatyczne mecze półfinałowe. Jako pierwsza zakończyła się rywalizacja w parze GKS Katowice – Comarch Cracovia. Obrońcy tytułu mistrzowskiego pokonali pod Wawelem gospodarzy 4:0 i wygrali w serii 4:3. GieKSa czeka teraz na rywala.

GKS Katowice uzupełnił stawkę półfinalistów Polskiej Hokej Ligi

Siódmy mecz zadecydował o rozstrzygnięciu ćwierćfinałowej rywalizacji pomiędzy GKS Katowice a JKH GKS Jastrzębie. Obrońcy tytułu mistrzowskiego pokonali gości aż 6:2, zwyciężyli w serii 4:3 i awansowali do półfinału, gdzie zmierzą się z Comarch Cracovią

Subskrybuj to źródło RSS

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami