Hokej

Hokejowa reprezentacja Polski zagra na Jantorze

W dniach 18-24 kwietnia na katowickim lodowisku Jantor hokejowa reprezentacja Polski zmierzy się kolejno z Estonią, Chorwacją, Litwą i kadrą Łotwy do lat 23 w ramach turnieju o Puchar Trójmorza. 

JKH GKS Jastrzębie mistrzem Polski!

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie po raz pierwszy w historii zostali mistrzami Polski. Zespół trenera Roberta Kalabera w tym sezonie zdobył wszystko co było do zdobycie: Superpuchar, Puchar Polski i mistrzostwo kraju!

JKH GKS Jastrzębie o krok od tytułu

Tylko jednego zwycięstwa brakuje hokeistom JKH GKS Jastrzębie do wywalczenia pierwszego w historii klubu tytułu mistrzów Polski. W czwartym meczu finałowym jastrzębianie pokonali po dogrywce Comarch Cracovię 2:1.

Tyszanie z brązowymi medalami Polskiej Hokej Ligi

W trzecim spotkaniu o brązowy medal Polskiej Hokej Ligi zespół GKS-u Tychy wygrał z GKS Katowice 4:1. W „małym finale” gra toczyła się do trzech zwycięstw. Trójkolorowi wygrali wszystkie i w pierwszym możliwym terminie zakończyli rywalizację.

Pierwszy mecz finałowy dla JKH GKS Jastrzębie

JKH GKS Jastrzębie znakomicie rozpoczął walkę w finale Polskiej Hokej Ligi. W piątkowy wieczór podopieczni trenera Roberta Kalabera pewnie i zasłużenie pokonali w pierwszym spotkaniu o złoto Comarch Cracovię 3:0.

Subskrybuj to źródło RSS

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami