III Liga

Gwarek rozbity do przerwy - wyniki 3. kolejki III ligi Wyróżniony

Długo będą pamiętać wyjazd do Polkowic piłkarze Gwarka Tarnowskie Góry. W pierwszej połowie stracili aż pięć goli. Zryw po przerwie pozwolił jedynie uratować honor. Powody do zadowolenia mają kibice w Radzionkowie. Ruch odniósł drugie zwycięstwo w sezonie.

Ruch podejmie spadkowicza - zapowiedź 3. kolejki III ligi

W trzeciej serii spotkań III ligi na boisku w Orzechu beniaminek Ruch Radzionków podejmie spadkowicza z drugoligowego frontu MKS Kluczbork. Będzie to jedyne spotkanie, które odbędzie się w tej kolejce na Górnym Śląsku.

Pniówek pierwszym liderem - wyniki 1. kolejki III ligi

Od zwycięstwa rozpoczęli występy na trzecioligowym szczeblu piłkarze Ruchu Radzionków. Cidry, nie bez problemów, pokonały rezerwy Miedzi Legnica. Wyjazdowe zwycięstwa odniosły drużyny Gwarka Tarnowskie Góry i Pniówka Pawłowice.

Ruch Radzionków ma grać w Orzechu

Wszystko wskazuje na to, że Ruch Radzionków swoje mecze w roli gospodarza rozgrywać będzie na boisku w Orzechu. Wiosną „Cidry” przeniosą się na przygotowywane boisko Szkoły Mistrzostwa Sportowego.

Pniówek rozegra sześć sparingów

9 lipca rozpoczną przygotowania do sezonu 2018/2019 piłkarze trzecioligowego Pniówka Pawłowice. Wszystko wskazuje na to, że drużynę nadal prowadzić będzie trener Grzegorz Łukasik.

Subskrybuj to źródło RSS

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami