III Liga

Pniówek pokonał MKS Kluczbork. Unia już spokojna - wyniki 31. kolejki 3. ligi Wyróżniony

Drużyna Pniówka Pawłowice pokonała MKS Kluczbork pozbawiając gości szans na awans do 2. ligi. Gwarek Tarnowskie Góry tylko zremisował ze Stilonem Gorzów Wielkopolski i nadal pozostaje w strefie spadkowej. Unia Turza po wygranej w Starowicach Dolnych jest już bliska utrzymania.

Postraszyli czołówkę - wyniki 30. kolejki 3. ligi

Zespoły z naszego regionu w 30. kolejce trzecioligowych rozgrywek napędziły stracha ekipom walczącym o awans do 2. ligi. Unia Turza zremisowała z MKS-em Kluczbork, a Pniówek Pawłowice podzielił się punktami z rezerwami Śląska Wrocław. Pechowej porażki w Zielonej Górze doznał Gwarek Tarnowskie Góry i spadł na przedostatnie miejsce w tabeli.

Gwarek w coraz trudniejszej sytuacji - wyniki 29. kolejki 3. ligi

W coraz trudniejszej sytuacji znajduje się drużyna Gwarka Tarnowskie Góry. W 29. kolejce zespół trenera Bartłomieja Cymerysa przegrał z rezerwami Rakowa Częstochowa i wciąż pozostaje w strefie spadkowej. Szansy na ucieczkę z dolnych rejonów tabeli nie wykorzystała Unia Turza, która prowadziła ze Ślęza Wrocław 2:0, ale musiała zadowolić się tylko remisem.

Unia pokonała lidera. Gwarek w strefie spadkowej - wyniki 27. kolejki 3. ligi

Sporego kalibru niespodziankę sprawiła broniąca się przed spadkiem drużyna Unii Turza. Beniaminek pokonał dotychczasowego lidera trzecioligowych rozgrywek ekipę Rekordu Bielsko-Biała. W derbowym pojedynku też dość zaskakująco rezerwy Górnika Zabrze uległy Pniówkowi Pawłowice.

Tylko Pniówek z kompletem punktów - wyniki 26. kolejki 3. ligi

Tylko drużyna Pniówka Pawłowice spośród górnośląskich trzecioligowców w 26. serii spotkań zdobyła komplet punktów. Zespół trenera Kamila Rakoczego pokonał Wartę Gorzów Wielkopolski. Rewelacyjnie spisujące się w tym sezonie rezerwy Górnika Zabrze przegrały z liderem.

Gwarek i Unia w niebezpiecznej strefie - wyniki 25. kolejki 3. ligi

Komplikuje się sytuacja Unii Turza i Gwarka Tarnowskie Góry. Obie drużyny po porażkach w 25. kolejce mają tyle samo punktów co znajdująca się w strefie spadkowej Carina Gubin. Zaskakuje zespół rezerw Górnika Zabrze, który wiosną odniósł już pięć zwycięstw.

Subskrybuj to źródło RSS

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami