III Liga

Terminarz III ligi, grupy III na sezon 2020/21!

Opolski ZPN ustalił terminarz III ligi na sezon 2020/21. Runda jesienna rozpocznie się 1 sierpnia, a zakończy dopiero 29 listopada. Harmonogram gier uwzględnia jeden zespół który będzie pauzował co kolejkę, chyba że dokooptowany zostanie do tej grupy ewentualny spadkowicz z II ligi.

Ruch Chorzów rozpoczął przygotowanie do nowego sezonu

Piłkarze Ruchu Chorzów spotkali się na pierwszym treningu przed kolejnym sezonem rozgrywek III ligi. W zespole trenera Łukasza Berety doszło do kilku zmian. Z drużyną pożegnało się pięciu zawodników.

Polonia mówi "pas", czyli Ruch bliżej II ligi?

Nie milkną echa awantury związanej z awansem z grupy czwartej III ligi najpierw Motoru Lublin, a później Hutnika Kraków. Czy na tym zamieszaniu skorzystają także "Niebiescy"? 

III liga też nie dokończy sezonu. Awans wywalczył Śląsk II Wrocław

Stało się to czego najbardziej obawiali się kibice Ruchu Chorzów i Polonii Bytom. Zarząd Śląskiego Związku Piłki Nożnej w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo zawodników, trenerów i sędziów, podjął uchwałę w sprawie zakończenia wszystkich rozgrywek piłkarskich w sezonie 2019/2020.

O losach trzecioligowych rozgrywek zadecyduje zarząd ŚlZPN

O tym czy sezon w piłkarskiej III lidze zostanie dokończony zadecyduje w najbliższy czwartek (14 maja) zarząd Śląskiego Związku Piłki Nożnej. Wówczas też dowiemy się kiedy zostanie rozegrany baraż pomiędzy zwycięzcami grup IV ligi.

Subskrybuj to źródło RSS

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami