III Liga

Plan sparingów Pniówka Pawłowice

Piłkarze 5. siły III ligi przygotowania do rundy wiosennej rozpoczną 8 stycznia. W planach mają zgrupowanie w Szaflarach oraz 9 meczów kontrolnych.

Plan sparingów radzionkowskich Cidrów

Śląski beniaminek III ligi zakończył rundę jesienną na 11. lokacie, z zapasem 8 punktów nad strefą spadkową. Podopieczni Kamila Rakoczego poznali już plan zimowych sparingów.

Plan sparingów Rekordu Bielsko-Biała

Zespół Rekordu B-B udanie zakończył rundę jesienną w III lidze. Podopieczni Piotra Jaroszka poznali już plan zimowych sparingpartnerów.

Plan sparingów Gwarka Tarnowskie Góry

Piłkarze Gwarka Tarnowskie Góry zakończyli tegoroczne granie w sobotę (08.12), bezbramkowym sparingiem z I-ligowym GKS-em 1962 Jastrzębie

Remis w derbach, Cidry żegnają się z Orzechem, wpadka Gwarka w Gorzowie Wlkp. - wyniki 16. kolejki III ligi [tabela III ligi]

W 16. serii gier w III lidze, remisem zakończyły się derby w Zabrzu na Sparcie, pomiędzy rezerwami Górnika, a Pniówkiem Pawłowice. Niespodziewanej porażki z beniaminkiem w Gorzowie Wlkp. doznali piłkarze Gwarka TG. Radzionkowskie Cidry remisem żegnają się ze stadionem w Orzechu. Efektownie w Cygańskim Lesie pokazali się bielscy Rekordziści, którzy rozgromili Stilon Gorzów.

Subskrybuj to źródło RSS

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami