III Liga

Skra zagra w II lidze. Spadek rezerw Górnika

Zespół Skry Częstochowa nie zmarnował szansy. W meczu ostatniej kolejki pokonał na własnym boisku BKS Stal Bielsko-Biała 3:1 i zapewnił sobie awans do II ligi. Z trzecioligowym szczeblem pożegnał się zespół rezerw Górnika Zabrze.

Skra? Ślęza? A może Gwarek? - zapowiedź 34. kolejki III ligi

Ostatnia kolejka trzecioligowych rozgrywek wyłoni drużynę, która świętować będzie awans do II ligi. Obecnie największe szanse ma Skra Częstochowa. Na jej ewentualne potknięcie liczą piłkarze Ślęzy Wrocław i Gwarka Tarnowskie Góry.

Turzanie żegnają się z trzecioligowym szczeblem - wyniki 33. kolejki III ligi

Po dwóch latach gry na trzecioligowym poziomie zdegradowana została drużyna Unii Turza. W przedostatniej kolejce przegrała ona z rezerwami Miedzi Legnica 1:2 tracąc decydującego gola w doliczonym czasie gry. Nadal niepewni utrzymania są piłkarze Pniówka Pawłowice i rezerw Górnika Zabrze.

Cień niedziei Unii Turza - zapowiedź 33. kolejki III ligi

Tylko cud może uratować zespół Unii Turza przed degradacją z III ligi. Drużyna prowadzona od niedawna przez trenera Jacka Gorczycę musiałaby zdobyć w dwóch ostatnich kolejkach komplet punków i liczyć na to, że Pniówek Pawłowice lub Górnik II Zabrze nie uciułają choćby jednego.

Subskrybuj to źródło RSS

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami