Siatkówka

Jastrzębski Węgiel nie obronił tytułu. ZAKSA nowym mistrzem

W czwartym meczu finałowym PlusLigi zespół Jastrzębskiego Węgla przegrał z Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3. Mecz ten zakończył finałową rywalizację. Tytuł mistrzowski powędrował do ekipy z Opolszczyzny. Pomarańczowi tym razem zostali wicemistrzami kraju.

Drugi mecz mecz finałowy PlusLigi też dla ZAKSY

Po niezwykle emocjonującym meczu siatkarze Jastrzębskiego Węgla przegrali drugi finałowy mecz PlusLigi z Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2:3. Ten wynik oznacza, że kędzierzynianom do zdobycia tytułu mistrza Polski brakuje już tylko jednego zwycięstwa.

Pierwszy mecz finałowy dla ZAKSY

Pierwszy mecz finałowy siatkarskiej PlusLigi wygrała ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Najlepsza drużyna Europy w poprzednim sezonie pokonała broniący mistrzowskiego tytułu zespół Jastrzębskiego Węgla.

Jastrzębski Węgiel w finale PlusLigi!

Zespół Jastrzębskiego Węgla w drugim meczu półfinałowym PlusLigi pewnie pokonał PGE Skrę Bełchatów i, jako pierwszy, zameldował się w finale. Pomarańczowi zademonstrowali formę z jaką z powodzeniem mogą myśleć o obronie mistrzowskiego tytułu.

Mistrz o krok od finału!

W pierwszym meczu półfinałowym PlusLigi zespół Jastrzębskiego Węgla pokonał PGE Skrę Bełchatów 3:0. Broniącym mistrzowskiego tytułu jastrzębianom do awansu do finału brakuje tylko jednego zwycięstwa.

GKS Katowice odpadł z walki o medale. ZAKSA wygrała w Spodku

Siatkarze GKS-u Katowice nie sprostali w ćwierćfinale play-off Plusligi najlepszej drużynie Europy poprzedniego sezonu ZAKSie Kędzierzyn-Koźle. W drugim meczu rozgranym w Spodku katowiczanie przegrali 1:3 i teraz czeka ich rywalizacja o miejsca od piątego do ósmego.

Subskrybuj to źródło RSS

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami