Siatkówka

Pomarańczowi przegrali finał siatkarskiej Ligi Mistrzów

Drużyna Jastrzębskiego Węgla przegrała w tureckiej Antalyi finałowy mecz siatkarskiej Ligi Mistrzów z Itas Trentino. Jastrzębianie po raz drugi z rzędu ponieśli porażkę w finałowym starciu tych prestiżowych rozgrywek. Trentino wygrało CEV Champions League po raz czwarty w historii.

Kolejne mistrzostwo Polski na wyciągnięcie ręki!

Jastrzębski Węgiel pewnie pokonał Aluron CMC Wartę Zawiercie 3:0 w pierwszym wyjazdowym meczu finału siatkarskiej PlusLigi. Od obrony mistrzowskiego tytułu Pomarańczowych dzieli już tylko jedno zwycięstwo.

Jastrzębski Węgiel w półfinale PlusLigi

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla awansowali do półfinału PlusLigi. W rewanżowym meczu ćwierćfinałowym ponownie wygrał z Indykpolem AZS Olsztyn. Tym razem Pomarańczowi pokonali Akademików 3:1

Pomarańczowy walec przejechał AZS Olsztyn

Indykpol AZS Olsztyn przegrał z Jastrzębskim Węglem 0:3 w pierwszym meczu ćwierćfinału PlusLigi. Mistrzowie Polski i triumfatorzy fazy zasadniczej obecnego sezonu pewnie wygrali w Hali Urania i wypracowali sobie solidną zaliczkę przed rewanżem.

Jastrzębski Węgiel najlepszy w sezonie zasadniczym PlusLigi

Pokonując Grupę Azoty ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle 3:1 zespół Jastrzębskiego Węgla zapewnił sobie triumf w sezonie zasadniczym PlusLigi. Pomarańczowi sprawili przy okazji, że w fazie play-off zabraknie najlepszej klubowej drużyny w Europie ostatnich trzech lat.

Pomarańczowi wrócili na fotel lidera

Jastrzębski Węgiel wygrał z PGE GiEK Skrą Bełchatów 3:0 w meczu 29. kolejki PlusLigi. Dzięki temu zwycięstwu mistrzowie Polski do ostatniej ligowej kolejki przystąpią w roli lidera tabeli z dwoma punktami przewagi nad Aluron CMC Wartą Zawiercie.

Subskrybuj to źródło RSS

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami