Siatkówka

Fin uzupełnił skład Jastrzębskiego Węgla

To ostatni transfer Pomarańczowych przed sezonem 2019/2020. Jastrzębski Węgiel podpisał roczny kontrakt z fińskim rozgrywającym Eemim Tervaporttim. Ma on o miejsce w szóstce rywalizować z Lukasem Kampą.

Łukasz Wiśniewski zawodnikiem Jastrzębskiego Węgla

Jastrzębski Węgiel ogłosił kolejny transfer: nowym zawodnikiem Pomarańczowych został Łukasz Wiśniewski. 31-letni zawodnik należy do czołówki w kraju na pozycji środkowego bloku. Większość swojej klubowej kariery spędził z ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle, z którą w ciągu ośmiu lat zdobył trzy tytuły mistrzowskie.

Trybuny znikają z "Kurnika"

Wielkie mecze, gwiazdy światowej siatkówki i masa niezapomnianych sportowych emocji. To wszystko łączy się w jedno, gdy mowa o hali sportowej w dzielnicy Szeroka w Jastrzębiu-Zdroju. Właśnie rozpoczyna się wyburzanie trybuny głównej legendarnego obiektu zwanego przez kibiców "Kurnikiem".

Rafał Szymura podpisał kontrakt z Jastrzębskim Węglem

Rafał Szymura został zawodnikiem Jastrzębskiego Węgla. Niespełna 25-letni przyjmujący to jeden z najzdolniejszych siatkarzy młodego pokolenia, który może się pochwalić niemałym doświadczeniem w klubach PlusLigi.

Subskrybuj to źródło RSS

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami