Siatkówka

Jastrzębski Węgiel z Superpucharem Polski!

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla po raz pierwszy w historii zdobyli Superpuchar Polski! Mistrzowie kraju w meczu rozegranym w Lublinie pokonali zdobywców Pucharu Polki ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle 3:0.

Porywający mecz w stolicy. Mistrzowie pokonani

Po niesamowicie emocjonującym i stojącym na bardzo wysokim poziomie widowisku zespół Jastrzębskiego Węgla przegrał w stolicy z Projektem Warszawa 2:3. Dla mistrzów Polski była to pierwsza porażka w sezonie.

Jastrzębski Węgiel bez problemów pokonał Stal Nysę

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla nie mieli większych problemów z odniesieniem zwycięstwa nad drużyną Stali Nysa. Zespół trenera Andrei Gardiniego na wygranie drugiego meczu w sezonie potrzebował zaledwie 89 minut.

Jastrzębski Węgiel pokonał beniaminka na inaugurację PlusLigi

Od zwycięstwa nad beniaminkiem z Lublina rozpoczęli rozgrywki PlusLigi siatkarze Jastrzębskiego Węgla. Zespół trenera Andrei Gardiniego przyspał tylko w trzecim secie, ale w pozostałych zdecydowanie górował nad gospodarzami.

Mistrzowie Polski rozpoczynają przygotowania do sezonu

9 sierpnia po piętnastu tygodniach przerwy od zakończenia poprzednich rozgrywek siatkarze Jastrzębskiego Węgla powrócą do treningów. Drużyna oraz sztab szkoleniowy pod wodzą trenera Andrei Gardiniego spotkają się w jastrzębskiej hali widowiskowo-sportowej.

Słoweniec się rozmyślił. Tine Urnaut nie będzie grał w Jastrzębskim Węglu

Słoweński siatkarz Tine Urnaut, mimo że podpisał kontrakt, nie będzie grał w drużynie Jastrzębskiego Węgla. Zawodnik zwrócił się do klubu z prośbą o rozwiązanie – na zasadzie porozumienia stron – umowy. Wybrał bowiem bardziej intratną pod względem finansowym ofertę rosyjskiego Zenita Sankt Petersburg.

Subskrybuj to źródło RSS

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami