IV Liga

Epicki pojedynek Polonii z Odrą - wyniki 26. kolejki śląskiej 4. ligi

Ogromnych emocji dostarczył mecz Polonii Łaziska Górne z Odrą Wodzisław. Goście trzykrotnie obejmowali prowadzenie, ale za każdym razem gospodarzom udawało się doprowadzić do remisu. W doliczonym czasie gry padły trzy gole. To było spotkanie sezonu!

Derby Katowic dla Podlesianki - wyniki 25. kolejki śląskiej 4. ligi

W ciekawie zapowiadającym się derbowym pojedynku dwóch katowickich drużyn Podlesianka pokonała Rozwój. Tym samym zespół z południowej dzielnicy stolicy województwa śląskiego zrobił kolejny duży krok w kierunku udziału w barażach o awans do III ligi.

Zmiana trenera w Orle Miedary

Sebastian Foszmańczyk nie jest już trenerem czwartoligowego Orła Miedary. Zarząd klubu, który w bieżącym sezonie zadebiutował na tym szczeblu rozgrywek, postanowił rozstać się z dotychczasowym szkoleniowcem.

Zadyszka liderów - wyniki 22. kolejki śląskiej 4. ligi

Lider grupy I Podlesianka Katowice tylko zremisował z Victorią Częstochowa. Mimo to zwiększył przewagę nad wiceliderem czyli Dramą Zbrosławice, który niespodziewanie uległ Zniczowi Kłobuck. W grupie II status qu0: rezerwy Podbeskidzia Bielsko-Biała utrzymują cztery punkty przewagi nad Polonią Łaziska Górne.

Łukasz Bereta nie jest już trenerem Szombierek Bytom

Przegrany mecz z MKS-em Myszków był ostatnim dla Łukasza Berety w roli szkoleniowca Szombierek Bytom. Kontrakt z trenerem został rozwiązany za porozumieniem stron. Nowym opiekunem zespołu Zielonych został Sebastian Gawełczyk.

Subskrybuj to źródło RSS

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami