IV Liga

Gwarek Ornontowice znalazł nowego trenera Wyróżniony

Nowym trenerem Gwarka Ornontowice został Maciej Wojnar. Zastąpił on na tym stanowisku Marcina Domagałę, który skorzystał z oferty Polonii Bytom i będzie szkoleniowcem dwukrotnego mistrza Polski.

Terminarz rundy jesiennej grupy II Haiz IV ligi Wyróżniony

Gotowy jest już terminarz grupy II Haiz IV ligi. Nadal jednak nie jest znany ostateczny skład tej grupy. O jedno wolne miejsca w barażach, które rozegrane zostaną 1 i 5 sierpnia zagrają Kuźnia Ustroń i Szczakowianka Jaworzno.

Terminarz rundy jesiennej grupy I Haiz IV ligi Wyróżniony

W siedzibie Śląskiego Związku Piłki Nożnej w Katowicach w środę (18 lipca) odbyło się przedsezonowe spotkanie działaczy klubów Haiz IV ligi. W trakcie obrad dokonano losowania i ustalono terminarz rozgrywek rundy jesiennej sezonu 2018/2019.

Domagała za Trzeciaka w BS Polonii Bytom

Drużynę BS Polonii Bytom prowadzić będzie nowy szkoleniowiec, którym został Marcin Domagała. Z zespołem żegna się jego dotychczasowy trener Jacek Trzeciak.

Pięć sparingów Gwarka

Pięć spotkań sparingowych rozegra zespół czwartoligowego Gwarka Ornontowice w ramach przygotowań do sezonu 2018/2019. Drużyna trenera Marcina Domagały do zajęć wróci 9 lipca.

Cidry w III lidze! Ruch Radzionków wygrał baraże

W drugim meczu barażowym Ruch Radzionków wygrał 2:1 z zespołem Bytomskiego Sportu, co wobec remisu 1:1 dało mu promocję do wyższej klasy rozgrywkowej! Cidry zagrają w III lidze.

Subskrybuj to źródło RSS

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami