IV Liga

Michał Chmielowski nie jest już trenerem Sparty Katowice Wyróżniony

Zwycięski mecz z Unią Rędziny okazał się być ostatnim dla Michała Chmielowskiego w roli trenera Sparty Katowice. Umowa zzkolenioca, który wprowadził katowicką drużynę do 4. ligi została rozwiązana za porozumieniem stron.

Pierwsza porażka Odry Wodzisław - wyniki 7. kolejki 4. ligi Wyróżniony

W siódmej kolejce dobiegła końca dobra passa drużyny Odry Wodzisław. Dotychczasowy lider grupy II przegrał z Orłem Łękawica i stracił przodownictwo w tabeli na rzecz ekipy rezerw Podbeskidzia Bielsko-Biała. Na uwagę zasługuje wysoka wygrana Podlesianki Katowice w wyjazdowym meczu z Victorią Częstochowa.

Podlesianka pokonała lidera. Zatrzymana Odra - wyniki 6. kolejki 4. ligi

Podlesianka Katowice pokonała dotychczasowe lidera grupy I Unię Dąbrowa Górnicza. Na pierwsze miejsce w tabeli wskoczyła Drama Zbrosławice, która odniosła efektowne zwycięstwo nad Victorią Częstochowa. Liderująca w grupie II Odra Wodzisław tylko remisowała z MRKS Czechowice-Dziedzice.

Pierwszy walkower w 4. lidze

Komisja do spraw Rozgrywek Śląskiego Związku Piłki Nożnej zweryfikowała mecz 4. kolejki śląskiej IV ligi grupy I pomiędzy Przemszą Siewierz a Podlesianką Katowice na walkower dla zespołu gospodarzy.

Gwarek nie miał litości, Klęska ROW-u - wyniki 2. kolejki 4. ligi

Gwarek Ornontowice rozgromił MKS Lędziny 9:0 i usadowił się na fotelu lidera grupy II śląskiej 4. ligi. W grupie I po dwóch kolejkach komplet punktów mają na swoich kontach Unia Dąbrowa Górnicza, Drama Zbrosławice i Victoria Częstochowa. ROW 1964 Rybnik został rozbity przez zespół rezerw GKS-u Tychy.

Subskrybuj to źródło RSS

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami