IV Liga

Trudny test Ruchu Radzionków - zapowiedź 26. kolejki Haiz IV ligi Wyróżniony

W najciekawiej zapowiadającym się meczu 26. serii spotkań Haiz IV ligi piłkarze Ruchu Radzionków będą chcieli odbudować się po niespodziewanej porażce ze Szczakowianką Jaworzno. Czeka ich jednak trudne zadanie, bo Sarmacja Będzin jest wymagającym przeciwnikiem.

Niespodzianka w Radzionkowie - wyniki 25. kolejki Haiz IV ligi

Niespodziewanej porażki doznał lider grupy I Haiz IV ligi. Ruch Radzionków sensacyjnie przegrał na własnym boisku z Szczakowianką Jaworzno. Jego potknięcia nie wykorzystała Przemsza Siewierz, która tylko zremisowała w Ornontowicach.

Zastopowana czołówka - wyniki 24. kolejki Haiz IV ligi

Trzy czołowe drużyny grupy I Haiz IV ligi nie zdobyły w 24. serii spotkań gola. Ich defensywy też nie dały się zaskoczyć i mecze Ruchu Radzionków, Szombierek Bytom i Przemszy Siewierz zakończyły się bezbramkowymi remisami.

Mecze zamiast pochodów - zapowiedź 23. kolejki Haiz IV ligi

Czwartoligowe rozgrywki nabierają zawrotnego tempa. 1 maja rozegrana zostanie 23. seria spotkań. Liderzy obu grup swoje mecze rozegrają na własnych boiskach i mają szansę umocnić się na pierwszych miejscach.

Trwa ucieczka liderów - wyniki 22. kolejki Haiz IV ligi

Na siedem kolejek przed końcem sezonu wszystko wskazuje na to, że w barażach o awans do III ligi zagrają dwie uznane firmy. Ruch Radzionków i Bytomski Sport mają już wyraźne przewagi nad pozostałymi rywalami.

Subskrybuj to źródło RSS

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami