IV Liga

Dawid Jóźwiak nowym trenerem ROW-u 1964 Rybnik

W rundzie wiosennej sezonu 22/23 trenerem występującej na szczeblu IV ligi drużyny ROW-u 1964 Rybnik będzie Dawid Jóźwiak. Z klubem pożegnał się dotychczasowy szkoleniowiec rybniczan Oleksandr Szeweluchin.

Terminarz grupy I śląskiej IV ligi na rundę wiosenną sezonu 2022/2023

Komisja do spraw rozgrywek Śląskiego Związku Piłki Nożnej opublikował terminarze wiosennej rundy nadzorowanych przez siebie rozgrywek. Piłkarze rywalizujący na szczeblu IV ligi rozpoczną rundę 11 marca. Jej zakończenie zaplanowano na 11 czerwca.

Rozwój Katowice będzie grał na nowym boisku przy ulicy Asnyka

Sparingowy mecz z Gwarkiem Ornontowice był pierwszym meczem rozegranym przez drużynę Rozwoju Katowice na nowym boisku przy ul. Asnyka. Historyczny obiekt Kolejarza 24 Katowice został przebudowany kosztem ponad 40 milionów złotych.

Szombierki Bytom przygotowania rozpoczęły już w listopadzie

Drużyna Szombierek Bytom przygotowania do wiosennej rundy rozgrywek rozpoczęła już... w listopadzie. Zanim piłkarze udali się na urlopy rozegrali jeszcze trzy sparingi, które pozwoliły sztabowi szkoleniowemu przyjrzeć się kilku zawodnikom aspirującym do gry w bytomskim klubie.

Plan zimowych przygotowań Ruchu Radzionków

10 stycznia wrócą do treningów piłkarze czwartoligowego Ruchu Radzionków. Trener Michal Farkas planuje rozegranie w trakcie okresu przygotowawczego do rundy wiosennej siedmiu spotkań kontrolnych.

Subskrybuj to źródło RSS

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami