IV Liga

Unia Książenice na krawędzi upadku. Dramatyczny apel działaczy Wyróżniony

Jeżeli Unia Książenice nie znajdzie sponsora strategicznego jej drużyna nie przystąpi do wiosennej rundy rozgrywek ZINA IV ligi. Działacze klubu za pośrednictwem mediów społecznościowych zwrócili się z dramatycznym apelem o pomoc w ratowaniu drużyny.

Plan przygotowań Odry Wodzisław

Boisko w Nieboczowach będzie obiektem, na którym większą część zimowych sparingów rozegra lider grupy I ZINA IV ligi - Odra Wodzisław. Tylko dwa mecze kontrolne podopieczni trenera Adam Burka rozegrają na wyjazdach.

Plan przygotowań Szombierek Bytom

Wszystkie zimowe mecze sparingowe zaplanowane przez sztab szkoleniowy Szombierek Bytom na okres przygotowawczy przed rozpoczęciem wiosennej rundy rozgrywek ZINA IV ligi bytomianie rozegrają na własnych obiektach.

Plan przygotowań AKS-u Mikołów

W trakcie przygotowań do wiosennej rundy rozgrywek ZINA IV ligi zespół AKS-u Mikołów rozegra sześć spotkań kontrolnych. Jego przeciwnikami będą czwartoligowcy i drużyny z "okręgówki".

Plan przygotowań Unii Książenice

Po bardzo udanej rundzie jesiennej piłkarze wicelidera grupy II ZINA IV ligi Unii Książenice chcą jak najlepiej przygotować się do wiosennej batalii, w której będą musieli odrobić cztery punkty straty do Odry Wodzisław.

Plan przygotowań Rozwoju Katowice

Osiem sparingów rozegrać ma drużyna Rozwoju Katowice w ramach przygotowań do wiosennej rundy rozgrywek ZINA IV ligi. Na razie udało się znaleźć sześciu przeciwników. Trwają poszukiwania kolejnych dwóch.

Subskrybuj to źródło RSS

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami