Żużel

Grigorij Łaguta spotka się z kibicami ROW-u Rybnik Wyróżniony

Na tym spotkaniu na pewno będzie gorąco. Z kibicami żużlowego ROW-u Rybnik spotka się Grigorij Łaguta - zawodnik, który przez swoją dopingową wpadkę sprawił, że rybniczanie stracili punkty i spadli z PGE Ekstraligi.

ROW Rybnik praktycznie zamknął kadrę

Anglik Craig Cook i Ukrainiec Andriej Karpow uzupełnili kadrę żużlowego ROW-u Rybnik na sezon 2018. Nie znamy jeszcze nazwiska trenera rybnickiej drużyny.

ROW walczy o życie – zapowiedź ostatniej kolejki PGE Ekstraligi

W ostatnim spotkaniu rundy zasadniczej żużlowej PGE Ekstraligi ROW Rybnik czeka arcytrudne zadanie. Rybniczanie, aby zapewnić sobie utrzymanie w najlepszej żużlowej lidze świata muszą co najmniej zremisować z Fogo Unią Leszno lub liczyć na porażkę Get Well Toruń z GKM Grudziądz.

Rory Schlein podpisał kontrakt z ROW-em Rybnik

Australijczyk Rory Schlein dołączył do ekipy rybnickich żużlowców. Został on wypożyczony z Orła Łódź. Ma wypełnić lukę w składzie po zawieszeniu Grigorija Łaguty.

Łaguta złożył odwołanie. ROW w trudnej sytuacji

Grigorij Łaguta odwołał się od decyzji Głównej Komisji Sportu Żużlowego i wniósł o przebadanie próbki B. W Rybniku zdają sobie jednak sprawę z tego, że to może nic nie dać i już szukają jego zastępcy.

Grigorij Łaguta podejrzany o stosowanie dopingu!

Grigorij Łaguta, lider ROW-u Rybnik, został przyłapany na dopingu! Niedozwolona substancja w jego organizmie została odkryta po meczu z Włókniarzem Częstochowa wygranym przez rybniczan 49:41.

Subskrybuj to źródło RSS

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami