II Liga

Zagrają po raz ostatni. Skra szybciej i u siebie, GKS Katowice na końcu i bardzo daleko na północy - zapowiedź 20. kolejki II ligi

Również II-ligowcy w weekend 30.11-01.12 wybiegną po raz ostatni w tym roku na piłkarskie murawy. Częstochowskie "Skrzaki" już o 13:00 staną na Lorecie w szranki  z rezerwami "Kolejorza". Natomiast katowicką "GieKSę" czeka długa, zimowa wyprawa na północ - aż do pomorskiego Bytowa, gdzie w niedzielę zmierzy się z Bytovią.

Czy "GieKSa" wróci do równowagi, a "Skrzaki" unikną garbowania skóry pod Wawelem? - zapowiedź 19. kolejki II ligi

Przed GKS-em Katowice szansa na szybką rehabilitację po niespodziewanej wpadce w Pruszkowie. Tym razem zadanie wydaje się łatwe, gdyż na Bukową zawita ligowy autsajder - Gryf Wejherowo, ale historia piłki nożnej zna już nie takie sensacje. Na przeciwległym biegunie Skra Częstochowa, która z Krakowa będzie się starała przywieźć punkty ze starcia z "Garbarzami", aby poprawić sobie nieco humory przed nadchodzącą przerwą zimową.

Z nieba do piekła. Polubownie w rzeszowskim hicie "GieKSy". "Skrzaki" kończą jesień w strefie spadkowej - wyniki 17. kolejki II ligi [aktualizacja]

Piłkarze GKS-u Katowice w meczu na szczycie II-ligowej tabeli, już byli w ogródku i witali się z gąską (czytaj pozycją lidera), ale dwa rzuty karne, w tym ten w 7. minucie doliczonego czasu gry sprowadziły ich na ziemię. Z innym przedstawicielem rzeszowskiego futbolu punkty u siebie straciły "Skrzaki" i coraz bardziej osiadają na mieliźnie - czyli w strefie spadkowej.

Subskrybuj to źródło RSS

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami