II Liga

Czas na przełamanie - zapowiedź 34. kolejki eWinner II ligi

W ostatniej kolejce drużynę Ruchu Chorzów czeka jasno sprecyzowane zadanie: pokonać zdegradowanego już Hutnika Kraków i zachować trzecie miejsce w tabeli eWinner II ligi. Z jednej strony wydaje się ono łatwe, ale biorąc pod uwagę formę Niebieskich na finiszu sezonu kibicom trudno o optymizm.

Zadanie dla Ruchu: obronić trzecie miejsce - zapowiedź 33. kolejki eWinner II ligi

Na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu zespół Ruchu Chorzów zajmuje trzecie miejsce w tabeli eWinner II ligi i ma tylko punkt przewagi nad czwartym Motorem Lublin. Jeśli chorzowianie chcą przystąpić do baraży z najlepszej pozycji nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów w starciu z rezerwami Śląska Wrocław.

Niemoc Ruchu trwa - wyniki 32. kolejki eWinner II ligi

Trwa niemoc drużyny Ruchu Chorzów. Bezbramkowy remis z Olimpią Elbląg jest dla Niebieskich czwartym kolejnym meczem bez wygranej i bez zdobytego gola. Kryzys dopadł zespół trenera Jarosława Skrobacza w najważniejszym momencie sezonu.

Myślami przy barażach - zapowiedź 32. kolejki eWinner II ligi

W 32. kolejce eWinner II ligi drużynę Ruchu Chorzów czeka wyjazdowy mecz z Olimpią Elbląg. Niebiescy chcąc myśleć o przystąpieniu do spotkań barażowych z trzeciego miejsca (co daje możliwość rozegrania obu spotkań na własnym boisku) muszą przerwać serię spotkań bez wygranej.

Subskrybuj to źródło RSS

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami