II Liga

Nowy zarząd w GKS-ie Jastrzębie

Duże zmiany we władzach GKS-u Jastrzębie: odwołany został dotychczasowy zarząd. Adrian Brachaczek nie jest już prezesem, a Tomasz Kocerba wiceprezesem klubu. Rada nadzorcza powołała nowy zarząd, który na razie jeszcze nie ukonstytuował się.

Blamaż w Polkowicach - wyniki 19. kolejki eWinner II ligi

W fatalnym stylu zakończyli jesienną rundę rozgrywek eWinner II ligi piłkarze GKS-u Jastrzębie. Porażka 0:4 z Górnikiem Polkowice byłą czwartą z rzędu. Zima będzie w jastrzębskim klubie gorąca. 

GKS Jastrzębie: przerwać złą serię - zapowiedź 19. kolejki eWinner II ligi

Przed ostatnią w tym roku serią spotkań eWinner II ligi kibice GKS-u Jastrzębie liczą, że ich drużynie uda się przerwać fatalną serię, jaką notuje od kilkunastu dni. Trzy poprzednie mecze jastrzębianie przegrali do zera. Teraz czeka ich wyjazd na mecz z Górnikiem Polkowice, z którym latem przegrali na własnym boisku 0:2.

Rozpoczynają rundę rewanżową - zapowiedź 18. kolejki eWinner II ligi

W meczu rozpoczynającym rundę rewanżową rozgrywek eWinner II ligi drużyna GKS-u Jastrzębie podejmie Wisłę Puławy. Gospodarze liczą na to, że uda im się po raz drugi pokonać rywali. W pierwszym spotkaniu tych ekip rozegranym w Puławach jastrzębianie wygrali po golu Bartosza Borunia.

Subskrybuj to źródło RSS

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami