II Liga

Z nieba do piekła. Polubownie w rzeszowskim hicie "GieKSy". "Skrzaki" kończą jesień w strefie spadkowej - wyniki 17. kolejki II ligi Wyróżniony

Piłkarze GKS-u Katowice w meczu na szczycie II-ligowej tabeli, już byli w ogródku i witali się z gąską (czytaj pozycją lidera), ale dwa rzuty karne, w tym ten w 7. minucie doliczonego czasu gry sprowadziły ich na ziemię. Z innym przedstawicielem rzeszowskiego futbolu punkty u siebie straciły "Skrzaki" i coraz bardziej osiadają na mieliźnie - czyli w strefie spadkowej.

Udany rewanż "GieKSy" na "Stalówce" i zasłużona lokata wicelidera. Skra przegrała mecz o "6 punktów" - wyniki 16. kolejki II ligi

"GieKSa" wygrała po raz 6. na Bukowej i zarazem zrewanżowała się "Stalówce" za środową porażkę i odpadnięcie po rzutach karnych z PP. Niestety "Skrzaki" w samej końcówce poległy w Siedlcach z miejscową Pogonią i osunęły się ponownie do strefy spadkowej. W meczu na samym szczycie i decydującym o fotelu lidera, niespodziewanie łódzki Widzew w doliczonym czasie gry przegrał z Resovią.

Przeciwległe bieguny: "GieKSa" na pudle, "Skrzaki" w czerwonej strefie - wyniki 13. kolejki II ligi [aktualizacja]

W spotkaniu ze swoją byłą drużyną Rafał Górak poprowadził GKS Katowice do kolejnego triumfu. Po zwycięstwie "GieKSa" jest tuż za plecami prowadzącego duetu Resovia-Widzew. Na tarczy ze Stargardu na Pomorzu Zachodnim wraca niestety Skra Częstochowa. Podopieczni Pawła Ściebury przegrali wysoko i bezdyskusyjnie i po 13 serii gier znaleźli się w strefie spadkowej. Na uwagę zasługuje "hokejowa" strzelanina w meczu łódzkiego Widzewa z Pogonią Strzelce.

Subskrybuj to źródło RSS

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami