Piłka nożna

Najlepsi strzelcy ZINA IV ligi w sezonie 2021/2022 Wyróżniony

Patryk Gembicki z Rozwoju Katowice okazał się najlepszym strzelcem grupy I ZINA IV ligi w sezonie 2021/2022. W grupie II najskuteczniejszym zawodnikiem zakończonych niedawno rozgrywek okazał się Sławomir Musiolik z Unii Turza.

Decor Bełk: Marcin Domagała zastąpił Marka Piotrowicza Wyróżniony

Po zakończeniu sezonu 2021/2022 zarząd Decora Bełk podjął decyzję o zmianie trenera drużyny występującej na szczeblu ZINA IV ligi. Marka Piotrowicza zastąpił na tym stanowisku Marcin Domagała.

Podział grup ZINA IV ligi na sezon 2022/2023 Wyróżniony

Zarząd Śląskiego Związku Piłki Nożnej zatwierdził składy grup ZINA IV ligi na sezon 2022/2023. Niewiele się one różnią od tych, które obowiązywały w zakończonych niedawno rozgrywkach.

Kamil Zielieźnik nowym szkoleniowcem Szombierek Bytom

Po zakończeniu sezonu 2021/2022 zarząd Szombierek Bytom postanowił po raz kolejny dokonać zmiany na stanowisku trenera czwartoligowej drużyny. Nowym szkoleniowcem Zielonych został Kamil Zieleźnik

Gwarek Ornontowice stracił i zyskał trenera

Dotychczasowy szkoleniowiec czwartoligowego Gwarka Ornontowice Łukasz Biliński został asystentem Dominika Nowaka nowego szkoleniowca GKS-u Tychy. Działacze Gwarka szybko znaleźli nowego opiekuna drużyny. Jest nim Marcin Wroński.

Subskrybuj to źródło RSS

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami