Piłka nożna

GKS 1962 Jastrzębie bez prezesa Wyróżniony

Dariusz Stanaszek został odwołany ze stanowiska prezesa GKS 1962 Jastrzębie. Rada nadzorcza klubu nie podała przyczyn swojej decyzji. Stanaszek kierował jastrzębskim klubem przez ostatnich sześć lat.

Jarosław Skrobacz nowym trenerem Ruchu Chorzów Wyróżniony

Nowym trenerem drużyny Ruchu Chorzów został Jarosław Skrobacz. Doświadczony szkoleniowiec związał się z chorzowskim klubem roczną umową. Funkcję asystenta trenera będzie pełnił były piłkarz Niebieskich Jan Woś.

Odra Wodzisław w III lidze! Wyróżniony

Piłkarze Odry Wodzisław wywalczyli awans do III ligi! W drugim meczu barażowym zwycięzców czwartoligowych grup wodzisławianie po raz drugi pokonali drużynę rezerw Rakowa Częstochowa.

Podlesianka Katowice, Czarni Gorzyce i rezerwy Piasta Gliwice w IV lidze - wyniki spotkań ZINA klasy okręgowej z 19 i 20 czerwca (aktualizacja)

Poznaliśmy trzech beniaminków IV ligi. Od soboty awans świętują piłkarze Podlesianki Katowice, Czarnych Gorzyce i rezerw Piasta Gliwice. Katowiczanie wychodząc na boisko w Imielinie już mogli być pewni promocji. Gliwiczanie wywalczyli je pewnie pokonując Odrę Miasteczko Śląskie. Czarni, którzy po raz pierwszy w historii zagrają wyżej niż w "okręgówce", cieszyli się po remisie z Unią Racibórz.

Subskrybuj to źródło RSS

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami