Piłka nożna

Pucharowe derby 9 lutego Wyróżniony

Departament Rozgrywek Krajowych Polskiego Związku Piłki Nożnej poinformował, że zaległy mecz 1/8 Fortuna Puchar Polski między Piastem Gliwice a Górnikiem Zabrze odbędzie się w środę 9 lutego 2022 roku.

Transferowy hit Sparty Katowice! Wyróżniony

Do walczącej o awans do ZINA IV ligi drużyny Sparty Katowice dołączył Tomasz Hołota. Niespełna 31-letni zawodnik był swego czasu powoływany do reprezentacji Polski przez trenera Adama Nawałkę.

Zimowe okienko transferowe - sezon 2021/2022 Wyróżniony

Rozpoczął się rok 2022, więc tradycyjnie zapraszamy śląskich kibiców do śledzenia na bieżąco tego, co dzieje się w klubach z naszego regionu w zestawieniu transferów od Ekstraklasy aż po IV ligę!

Piotr Mrozek wraca do Polonii Łaziska Górne

W rundzie wiosennej drużynę czwartoligowej Polonii Łaziska Górne znów poprowadzi trener Piotr Mrozek. Szkoleniowiec ten wraca do klubu po dziesięciu latach przerwy.

Zimowe przygotowania piłkarzy Górnika Zabrze i Piasta Gliwice

7 stycznia po krótkiej świąteczno-noworocznej przerwie do treningów wrócą zawodnicy dwóch górnośląskich klubów występujących w PKO BP Ekstraklasie. Drużyny Górnika Zabrze i Piasta Gliwice formę szlifować będą m. in. na zgrupowaniach w Turcji.

Plan przygotowań Rozwoju Katowice

Osiem sparingów w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej rozgrywek ZINA IV ligi czeka piłkarzy Rozwoju Katowice. Podopieczni trenera Tomasza Wróbla do treningów wracają 5 stycznia.

Subskrybuj to źródło RSS

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami