Piłka nożna

Trzy niedzielne mecze w IV lidze i "okręgówce" Wyróżniony

Jeden mecz w Haiz IV lidze oraz dwa spotkania w ZINA klasie okręgowej odbyły się w niedzielę (18 marca). Inaugurację wiosennej rundy w rozgrywkach prowadzonych na szczeblu Śląskiego Związku Piłki Nożnej storpedował mróz i śnieg.

Niebiescy polegli w konfrontacji z Podbeskidziem Wyróżniony

Zimny prysznic spotkał kibiców Ruchu Chorzów. W drugim "wiosennym" meczu chorzowianie przegrali na własnym boisku z Podbeskidziem Bielsko-Biała i nadal okupują ostatnie miejsce w tabeli Nice I ligi.

Rozegrali tylko dwa mecze - wyniki 19. kolejki III ligi Wyróżniony

Tylko dwa z dziewięciu spotkań 19. kolejki III lig udało się rozegrać w mroźną sobotę (17 marca). Pozostałe mecze w powodu nieprzychylnych warunków atmosferycznych zostały przeniesione na inne terminy.

Kolejka odwołana. Zagrają tylko na sztucznych nawierzchniach

Wydział Gier Śląskiego Związku Piłki Nożnej informuje, że odwołał kolejkę zaplanowaną na 17/18 marca na naturalnych boiskach. W przypadku sztucznych nawierzchni o meczu decyduje gospodarz informując rywala i ŚlZPN drogą mailową.


Wydział Gier Śląskiego ZPN informuje, że odwołał kolejkę zaplanowaną na 17-18 marca. W przypadku sztucznych nawierzchni o meczu decyduje gospodarz informując rywala i Śląski ZPN drogą mailową.

Gdyby warunki w dniu meczu diametralnie się zmieniły, to gospodarz informuje Wydział Gier Śląskiego ZPN i przeciwnika o odwołaniu meczu.

Subskrybuj to źródło RSS

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami