Piłka nożna

Porażka ROW-u na inaugurację sezonu Wyróżniony

Blado wypadła inauguracja sezonu w wykonaniu piłkarzy ROW-u 1964 Rybnik. W premierowej kolejce II ligi rybniczanie przegrali na własnym boisku ze Stalą Stalowa Wola 0:1.

Gwarek Ornontowice znalazł nowego trenera Wyróżniony

Nowym trenerem Gwarka Ornontowice został Maciej Wojnar. Zastąpił on na tym stanowisku Marcina Domagałę, który skorzystał z oferty Polonii Bytom i będzie szkoleniowcem dwukrotnego mistrza Polski.

Terminarz rundy jesiennej grupy II Haiz IV ligi Wyróżniony

Gotowy jest już terminarz grupy II Haiz IV ligi. Nadal jednak nie jest znany ostateczny skład tej grupy. O jedno wolne miejsca w barażach, które rozegrane zostaną 1 i 5 sierpnia zagrają Kuźnia Ustroń i Szczakowianka Jaworzno.

Terminarz rundy jesiennej grupy I Haiz IV ligi Wyróżniony

W siedzibie Śląskiego Związku Piłki Nożnej w Katowicach w środę (18 lipca) odbyło się przedsezonowe spotkanie działaczy klubów Haiz IV ligi. W trakcie obrad dokonano losowania i ustalono terminarz rozgrywek rundy jesiennej sezonu 2018/2019.

Dariusz Siekliński oficjalnym trenerem ROW-u 1964 Rybnik Wyróżniony

W sezonie 2018/19 w II lidze drużynę ROW-u 1964 Rybnik będzie prowadził duet trenerski Dariusz Siekliński i Roland Buchała. Siekliński na stanowisku pierwszego trenera zastąpił Marka Koniarka.

Subskrybuj to źródło RSS

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami