Ekstraklasa

Górnik bezradny w Szczecinie. Nieudany start zabrzan Wyróżniony

Pogoń Szczecin zasłużenie pokonała drużynę Górnika Zabrze w premierowej kolejce rozgrywek PKO BP Ekstraklasy. W kadrze zespołu trenera Jana Urbana zabrakło Lukasa Podolskiego, który nie jest jeszcze gotowy do gry.

Falstart Piasta. Świetny mecz w Gliwicach Wyróżniony

Świetne widowisko zobaczyli kibice na stadionie Piasta Gliwice na inaugurację rozgrywek PKO BP Ekstraklasy. Gospodarze nie wykorzystali rzutu karnego, a później stracili dwa gole i musieli uznać wyższość Rakowa Częstochowa.

Wicemistrz w Gliwicach - zapowiedź 1. kolejki PKO BP Ekstraklasy

Od trudnych zadań rozpoczną sezon górnośląskie drużyny występujące w PKO BP Ekstraklasy. Ich rywalami są medaliści ostatnich rozgrywek. Piast Gliwice podejmie wicemistrza - Raków Częstochowa, a Górnik Zabrze wyjeżdża do brązowego medalisty - Pogoń Szczecin.

Śląski Skarb Kibica PKO BP Ekstraklasy na sezon 2021/2022

Rusza nowy sezon rozgrywek piłkarskiej PKO BP Ekstraklasy. Ponownie Górny Śląsk na najwyższym szczeblu rozgrywkowym reprezentować będą dwa zespoły: Górnik Zabrze i Piast Gliwice. Nasze klubu były latem bardzo aktywne na rynku transferowym.

Lukas Podolski w Górniku Zabrze! (aktualizacja)

Górnik Zabrze na oficjalnym profilu na Facebooku potwierdził, że jego nowym piłkarze zostanie Lukas Podolski. Mistrz świata z 2014 roku ma podpisać roczny kontrakt z klubem z Zabrza.

Podsumowanie sezonu w wykonaniu Piasta Gliwice i Górnika Zabrze

Górnik Zabrze i Piast Gliwice to jedyni przedstawiciele śląskiej piłki na poziomie Ekstraklasy. Oba zespoły utrzymały się w najwyższej klasie rozgrywkowej, jednak nie spełniły pokładanych przed sezonem nadziei. Zapraszamy na podsumowanie sezonu w wykonaniu obu tych drużyn.

Subskrybuj to źródło RSS

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami