Strefa konesera

Czas nadziei - Skarb Kibica PKO BP Ekstraklasy na rundę wiosenną sezonu 2023/2024

Wracamy do gry! Po niespełna dwóch miesiącach przerwy do rywalizacji przystępują piłkarze PKO BP Ekstraklasy. Na Górnym Śląsku w 20. kolejce czekają nas nie lada emocje. Najpierw Ruch Chorzów na Stadionie Śląskim podejmie Legię Warszawa, a dzień później derbowy pojedynek Górnika Zabrze z Piastem Gliwice. Mamy dla Was tradycyjny Skarb Kibica naszych drużyn.

Ruszyło głosowanie w plebiscycie "Złote Buki"

Rozpoczęła się 16. edycja plebiscytu “Złote Buki”. Kibice GKS- Katowice wybierają najlepszych sportowców, którzy w 2023 roku najlepiej reprezentowali barwy tego klubu. To już 16. edycja tej zabawy.

Wesołych świąt!

Zdrowych, pogodnych i rodzinnych świąt Bożego Narodzenia życzy SportowaSilesia.pl

Wydawca zamyka dziennik "Sport"

Gremi Media zdecydowała o zamknięciu z końcem listopada 2023 roku regionalnego dziennika „Sport”. Spółka poinformowała, że „decyzja ta jest wynikiem dokładnych analiz rentowności i oceny kierunku rozwoju”. Z rynku znika tytuł ukazujący się nieprzerwanie od 78 lat.

Czas na PlusLigę, czyli mistrzowskie emocje

Rozpoczynają się rozgrywki PlusLigi, najlepszej siatkarskiej ligi w Europie. W 16 zespołach występują najlepsi siatkarze na świecie, medaliści najważniejszych imprez. A kandydatów do tytułu jest więcej niż rok temu. W tym gonie wystąpią: broniący mistrzowskiego tytułu Jastrzębski Węgiel i nieobliczalny GKS Katowice.

Startuje Tauron Hokej Liga

Tauron Hokej Liga - pod takim szyldem rusza batalia o hokejowe mistrzostwo Polski w sezonie 2023/2024. Rozgrywki zyskały potężnego sponsora tytularnego. Tytułu bprni GKS Katowice, a my liczymy, że znów górnośląskie drużyny będą liczyły się w walce o medalowe pozycje.

Dwie zagadki - mini Skarb Kibica 2. ligi na rundę jesienną sezonu 2023/2024

GKS Jastrzębie i powracająca na szczebel centralny Polonia Bytom będą reprezentować Górny Śląsk w rozgrywkach 2. ligi piłkarskiej w sezonie 2023/2024. Kibice obu drużyn chyba nie mają wątpliwości, że głównym celem obu ekip będzie pozostanie na tym poziomie rozgrywek na dłużej.

Subskrybuj to źródło RSS

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami