Strefa konesera

Najlepsi strzelcy "okręgówki" po rundzie jesiennej

Łukasz Bałuszyński z Gwiazdy Chudów, Artur Gać z Czarnych Gorzyce, Igor Szopa z CKS-u Czeladź oraz Konrad Kuder z KS-u Międzyrzecze przewodzą stawkom najlepszych strzelców klasy okręgowej w czterech grupach, którymi zajmuje się nasz portal.

Wesołych świąt!

Zdrowych, pogodnych i radosnych świąt Bożego Narodzenia życzy SportowaSilesia.pl!

Mistrzostwa Europy w szachach szybkich i błyskawicznych w Katowicach

Ponad tysiąc uczestników powalczy w mistrzostwach Europy w szachach szybkich i błyskawicznych, które już od piątku 16 grudnia rozgrywane będą w stolicy Górnego Śląska. Po raz kolejny Katowice stają się europejską stolicą szachów, a katowicki Spodek zamieni się w największą szachową arenę!

Dlaczego Górnik 09 Mysłowice rozegrał jesienią tylko pięć spotkań w "okręgówce"?

Aż dziewięć z 15 spotkań rundy jesiennej z udziałem drużyny Górnika 09 Mysłowice w klasie okręgowej zostało odwołanych. Klubowi odebrana została licencji na grę w grupie katowicko-sosnowieckiej "okręgówki". Kibice śledzący rywalizację w tej grupie z zdziwieniem przyglądają się sytuacji mysłowickiej ekipy.

Dorobek niezły. Fatalny finisz - podsumowanie rundy jesiennej eWinner II ligi

Prawdziwą huśtawkę nastrojów przeżyli kibice GKS-u Jastrzębie w trakcie zakończonej niedawno rundy jesiennej eWinner II ligi. W pewnym momencie zespół trenera Grzegorza Kurdziela walczył o miejsce na podium. Słaba końcówka pierwszej części sezonu sprawiła, że po 19. kolejkach jest mu jednak bliżej strefy spadkowej.

Subskrybuj to źródło RSS

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami