Strefa konesera

Z wielkimi nadziejami - startuje sezon 2022/2023 siatkarskiej PlusLigi

Mecz Jastrzębski Węgiel - GKS Katowice zainauguruje nowy sezon rozgrywek siatkarskiej PlusLigi. W piątek (30 września) derby Górnego Śląska rozpoczną rywalizację o mistrzostwo Polski w sezonie 2022/2023. Dla naszych Czytelników mamy garść informacji o obu drużynach.

Rekordowe wpływy klubów PKO BP Ekstraklasy

Kluby Ekstraklasy zaksięgowały w sezonie 2021/22 ponad 321 mln zł wpływów z tytułu praw do transmisji z UEFA za grę w europejskich pucharach - wynika z 16. edycji raportu Piłkarska Liga Finansowa, przygotowanego przez firmę doradczą Deloitte we współpracy z klubami PKO Bank Polski Ekstraklasy oraz spółką Ekstraklasa SA.

Startuje nowy sezon Polskiej Hokej Ligi

W piątek (9 września) rozpoczną się rozgrywki sezonu 2022/2023 Polskiej Hokej Ligi. Tytułu mistrzowskiego w sezonie 2022/2023 będzie bronić GKS Katowice.

Rewolucja po spadku - mini Skarb Kibica eWinner II ligi

W eWinner II lidze nasz region w sezonie 2022/2023 reprezentował będzie tylko jeden klub - GKS Jastrzębie. Po spadku w jastrzębskiej drużynie doszło po raz kolejny do prawdziwej rewolucji kadrowej i trener Grzegorz Kurdziel musi zespół budować niemal od początku.

Trójka z aspiracjami - śląski mini Skarb Kibica Fortuna I ligi

Podobnie jak w poprzednim sezonie w rozgrywkach 2022/2023 Fortuna I ligi Górny Śląsk będzie miał trzech reprezentantów. Do GKS-u Katowice i GKS-u Tychy dołączył Ruch Chorzów, który "wymienił się" klasami rozgrywkowymi z GKS-em Jastrzębie.

Oby było lepiej - śląski mini Skarb Kibica PKO BP Ekstraklasy

W piątek (15 lipca) ruszają rozgrywki PKO BP Ekstraklasy sezonu 2022/2023. Górny Śląsk na najwyższym w kraju szczeblu nadal reprezentują tylko dwa kluby: Górnik Zabrze i Piast Gliwice. Obu życzymy, by ten nadchodzący sezon był dla nich lepszy niż ten zakończony raptem dwa miesiące temu.

240 mln zł do podziału dla klubów PKO BP Ekstraklasy

Ekstraklasa, spółka zarządzająca rozgrywkami i pozyskująca przychody dla ligi, wypłaciła klubom PKO Bank Polski Ekstraklasy w sezonie 2021/22 łącznie 240 mln zł. To o blisko 10 mln zł więcej niż w poprzednim sezonie.

Gala PKO BP Ekstraklasy zakończyła sezon 2021/2022

Uroczysta gala zakończyła pełen emocji sezon 2021/22 w PKO Bank Polski Ekstraklasie. Podczas uroczystości, która wróciła po dwóch latach przerwy, wyróżniono najlepszych piłkarzy ligi oraz trenera.

Subskrybuj to źródło RSS

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami