Strefa konesera

Startuje Tauron Hokej Liga

Tauron Hokej Liga - pod takim szyldem rusza batalia o hokejowe mistrzostwo Polski w sezonie 2023/2024. Rozgrywki zyskały potężnego sponsora tytularnego. Tytułu bprni GKS Katowice, a my liczymy, że znów górnośląskie drużyny będą liczyły się w walce o medalowe pozycje.

Dwie zagadki - mini Skarb Kibica 2. ligi na rundę jesienną sezonu 2023/2024

GKS Jastrzębie i powracająca na szczebel centralny Polonia Bytom będą reprezentować Górny Śląsk w rozgrywkach 2. ligi piłkarskiej w sezonie 2023/2024. Kibice obu drużyn chyba nie mają wątpliwości, że głównym celem obu ekip będzie pozostanie na tym poziomie rozgrywek na dłużej.

Elitarny tercet - mini Skarb Kibica PKO BP Ekstraklasy na rundę jesienną sezonu 2023/2024

Trzy górnośląskie drużyny zagrają w sezonie 2023/2024 w PKO BP Ekstraklasie. Do Górnika Zabrze i Piasta Gliwice dołączył Ruch Chorzów. W Zabrzu i Gliwicach liczą, że uda się poprawić wynik z poprzednich rozgrywek. W Chorzowie celem jest utrzymanie się w elicie. U nas macie u progu sezonu, tradycyjnie, mini Skarb Kibica.

Reforma gotowa. Czas na zmiany w rozgrywkach na Górnym Śląsku

W najbliższy piątek (30 czerwca) delegaci na walne zebranie Śląskiego Związku Piłki Nożnej podejmą uchwałę w sprawie projektu schematu rozgrywek seniorskich od IV ligi w dół od sezonu 2024/2025. Znamy jej projekt przygotowany przez zarząd związku.

Kamil Grosicki najlepszym piłkarzem PKO BP Ekstraklasy w sezonie 2022/2023

Najlepsi piłkarze oraz trener zostali nagrodzeni na uroczystej Gali Ekstraklasy kończącej sezon 2022/23. Najcenniejszą statuetkę z rąk prezesa PZPN Cezarego Kuleszy otrzymał Kamil Grosicki zostając tym samym pierwszym od 2015 roku Polakiem uhonorowanym tytułem Piłkarza Sezonu w PKO Bank Polski Ekstraklasie.

Subskrybuj to źródło RSS

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami