Artykuły Sponsorowane

Ronaldo, Messi czy Neymar? Specjalna linia korków piłkarskich

Cristiano Ronaldo, Lionel Messi, Neymar to piłkarze, których nie trzeba przedstawiać kibicom piłki nożnej. Swoją fantastyczną grą już teraz zapisali się złotymi zgłoskami w historii światowego futbolu, a warto dodać, że nadal grają i zdobywają kolejne bramki oraz trofea.

Dodatkowe informacje

  • WP

Biznes przy śniadaniu

Już niebawem drugie śniadanie biznesowe Biznes Klubu GKS Jastrzębie.

Sagot Gym - jedyna taka siłownia i klub fitness na mapie Katowic

SAGOT GYM to nowoczesne i wspaniałe miejsce na idealny trening. Poznasz tu pozytywnie zakręconych ludzi, profesjonalnych instruktorów, a przy tym spędzisz czas  w super atmosferze! Siłownia, fitness, sztuki walki, zajęcia samoobrony, Zumba jak i fit mama to tylko niektóre z zajęć prowadzonych w SAGOT GYM.

Dodatkowe informacje

  • WP

Jak rozwija się Rynek Bukmacherski w Polsce?

Regulacje prawne dotyczące zakładów bukmacherskich w Polsce uległy znaczącym zmianom, przede wszystkim za sprawą nowelizacji ustawy przeprowadzonej w 2017 roku. Zmiany te okazały się bardzo skuteczne i przyniosły wiele pozytywnych efektów dla budżetu Państwa, a także legalnie działających firm bukmacherskich oraz samych graczy.

Dodatkowe informacje

  • WP

Działanie spalaczy tłuszczu

Spalacze tłuszczu są suplementami skierowanymi do tych osób, które od dłuższego czasu zmagają się ze zbędnymi kilogramami. Podczas procesu redukcji, po szybkiej stracie kilku kilogramów, bardzo często ma miejsce spowolnienie tempa spadku tkanki tłuszczowej. Zaimplementowanie spalacza do diety może stać się doskonałym bodźcem do ponownego pobudzenia organizmu do intensywnego działania. Jeżeli umiejętnie połączymy jego zastosowanie z odpowiednio zmodyfikowaną dietą, efekty mogą okazać się satysfakcjonujące w stosunkowo krótkim czasie.

Nowa koszulka reprezentacji Polski – Mundial 2018

Przed każdym wydarzeniem sportowym jedną z najbardziej oczekiwanych prezentacji jest przedstawienie projektu strojów naszych sportowców. Nie inaczej było tym razem – koszulka reprezentacji Polski, w której nasi piłkarze zaprezentują się na mundialu w Rosji, była przez niektórych bardziej wyczekiwana niż najnowsza kolekcja Prady.

Dodatkowe informacje

  • WP

Rozliczenie roczne PIT sportowca

Zarobki niektórych polskich sportowców stały się już legendą. Krążą plotki na temat ich wysokości. Agnieszka Radwańska, Robert Lewandowski, Marcin Gortat, Adam Małysz, Kamil Stoch to tylko kilku z czołówki najlepiej zarabiających polskich sportowców. 

Dodatkowe informacje

  • WP
Subskrybuj to źródło RSS

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami