Artykuły Reklamowe

Podolski nowym ambasadorem bukmachera Totolotek

Zatrudnianie rozpoznawalnych przedstawicieli świata sportu w roli tzw. ambasadorów marki to jedna z najpopularniejszych strategii reklamowych bukmacherów nie tylko w naszym kraju. W styczniu 2020 roku Totolotek poinformował o nawiązaniu współpracy w tym zakresie z piłkarzem Łukaszem Podolskim.

Pierwsze kroki w przygodzie z budowaniem masy

Budowanie i rzeźba mięśni to długotrwały proces. Wiele zależy od naturalnych, genetycznych predyspozycji danego organizmu. Zdrowe tempo budowania masy mięśniowej to maksymalnie 3 kg na miesiąc. Bywa jednak, że ten wskaźnik będzie wynosił tylko 1 kg na miesiąc. Warto więc uzbroić się w cierpliwość.

Dodatkowe informacje

  • WP

Sprawdzony bukmacher? Wybierz pośrednika i zgarniaj bonusy

Bukmacher musi dbać o swoją reputację i wiarygodność, bo właśnie tym przy wyborze kieruje się większość początkujących graczy. Rozpoczynając przygodę z obstawianiem zakładów, każdemu zależy przede wszystkim na tym, by jego pieniądze nie przepadły przez oszustwa, nieuczciwe naliczanie bonusów czy błędy na stronach.

Jak wybrać odpowiednie buty piłkarskie?

Buty piłkarskie powinny być dobrej jakości i idealnie dopasowane. Dzięki temu umożliwią nie tylko wygodne bieganie po boisku i zdobywanie kolejnych piłkarskich trofeów, ale przede wszystkim odpowiednio zabezpieczą stopę przed ewentualnymi uszkodzeniami. Dlatego odwiedzając sklep piłkarski w celu nabycia butów, wcześniej warto wiedzieć, jakie elementy wziąć pod uwagę przy zakupie.

Ronaldo, Messi czy Neymar? Specjalna linia korków piłkarskich

Cristiano Ronaldo, Lionel Messi, Neymar to piłkarze, których nie trzeba przedstawiać kibicom piłki nożnej. Swoją fantastyczną grą już teraz zapisali się złotymi zgłoskami w historii światowego futbolu, a warto dodać, że nadal grają i zdobywają kolejne bramki oraz trofea.

Dodatkowe informacje

  • WP
Subskrybuj to źródło RSS

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami