Artykuły Sponsorowane

W Cieszynie odbędą się mistrzostwa Polski w armwrestlingu

Tym razem najważniejsza krajowa impreza w siłowaniu XVIII Mistrzostwa Polski w Armwrestlingu na ręce odbędzie się w dniach 17-18 marca w Cieszynie. Po raz pierwszy w tym pięknym zakątku Polski. Organizują je wspólnie Federacja Armwrestling Polska oraz miasto Cieszyn.

Podsumowanie programu Szkolny Klub Sportowy

Szkolny Klub Sportowy to projekt Ministerstwa Sportu i Turystyki nawiązujący do dawnej formuły sportowych zajęć pozalekcyjnych dla uczniów szkół podstawowych i  ponadpodstawowych. Pierwsza edycja programu była rekordowa pod wieloma względami - odbyło się  855 tys. zajęć przeprowadzonych przez ponad 13 tys. nauczycieli, w których w sumie uczestniczyło ponad 280 tys. dzieci i  młodzieży.

Rozliczenie roczne PIT sportowca

Zarobki niektórych polskich sportowców stały się już legendą. Krążą plotki na temat ich wysokości. Agnieszka Radwańska, Robert Lewandowski, Marcin Gortat, Adam Małysz, Kamil Stoch to tylko kilku z czołówki najlepiej zarabiających polskich sportowców. 

Dodatkowe informacje

  • WP

Berrator – profesjonalny suplement diety na odchudzanie

Mimo że jak wskazują badania, większość Polaków co najmniej raz w życiu była na diecie odchudzającej, tylko niewielki procent może pochwalić się rezultatem w postaci wyśnionej sylwetki. Przyczyny takiej sytuacji są takie, że z reguły jeżeli tylko uda nam się zrzucić zbędne kilogramy, zaraz wracamy do starych nawyków żywieniowych, błyskawicznie przybierając na wadze. Jeżeli chcemy uniknąć efektu jo-jo i w końcu schudnąć raz na zawsze, potrzebujemy profesjonalnego preparatu, który nie tylko wesprze nas w procesie odchudzania, ale także ułatwi zachowanie niższej wagi.

Szybkie i trwałe odchudzanie z Red Burn

Piękna, seksowna sylwetka to marzenia każdego z nas, niezależnie od płci. Nadmiar kilogramów wywołuje kompleksy, niechęć do wychodzenia z domu i zakupów modowych. Odchudzanie kojarzy nam się z ogromem wyrzeczeń, wyczerpujących treningów i skazaniem na niesmaczne potrawy. Na szczęście taki obraz redukowania wagi powoli odchodzi w zapomnienie. Wszystko dzięki nauce. Dziś można odchudzać się skutecznie i przyjemnie – kluczem do sukcesu jest właściwa suplementacja.

Subskrybuj to źródło RSS

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami