Puchar Polski

Górnik wygrał w Rybniku i gra dalej w Pucharze Polski

Nie było niespodzianki w meczu pierwszej rundy rozgrywek o Puchar Polski. Drugoligowy ROW 1964 Rybnik musiał uznać wyższość Górnika Zabrze. Zespół trenera Marcina Brosza wygrał 2:0 i awansował do następnej rundy.

Śląskie drużyny poznały rywali w Pucharze Polski

Na Stadionie PGE Narodowym odbyło się losowanie drabinki rozgrywek o Puchar Polski. W drugiej rundzie, która zaplanowana została na 9 sierpnia zagrają cztery śląskie drużyny.

Ogromne zainteresowanie meczem ROW - Górnik

W błyskawicznym tempie rozchodzą się bilety na środowy mecz pierwszej rundy rozgrywek o Puchar Polski, w którym ROW 1964 Rybnik zmierzy się z Górnikiem Zabrze.

Katowiczanie za burtą Pucharu Polski

GKS Katowice już w pierwszej rundzie odpadł z rozgrywek o piłkarski Puchar Polski. Zespół trenera Piotra Mandrysza przegrał z drugoligową Siarką Tarnobrzeg 0:1. Dalej grają GKS Tychy i Zagłębie Sosnowiec.

GKS Tychy gra dalej, Rozwój pożegnał się z pucharem

Ze zmiennym szczęściem grały śląskie drużyny w sobotnich meczach rundy wstępnej rozgrywek o Puchar Polski. GKS Tychy awansował do kolejnej fazy, a z rywalizacji odpadł Rozwój Katowice.

ROW awansował i czeka na mecz z Górnikiem

Gol zdobyty przez Mariusza Muszalika w ostatniej minucie mecze z Polonią Środa Wielkopolska dał drużynie ROW-u 1964 Rybnik awans do pierwszej rundy rozgrywek o Puchar Polski.

Subskrybuj to źródło RSS

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami