Felietony

Gdzie śląscy sportowcy jeżdżą na zgrupowania?

Niesprzyjające warunki pogodowe w Polsce w miesiącach zimowych w wielu przypadkach nie pozwalają na treningi na świeżym powietrzu. Sprawdziliśmy więc, gdzie do wiosenno-letnich startów przygotowują się sportowcy ze śląskiego regionu.

Zdrowych i Spokojnych Świąt!

W tym specyficznym i trudnym czasie  SportowaSilesia.pl życzy wszystkim: kibicom, sportowcom i naszym czytelnikom przede wszystkim dużo zdrowia i spokoju. Aby nie brakowało Wam radości, optymizmu i pomyślności. Obyśmy wszyscy razem, jak najszybciej wrócili do normalności i spotkali się ponownie na stadionach, boiskach i halach sportowych. Mimo wszystko #stayhome.

Czy Rozwój idzie na dno ?

Wiele ciekawego działo się ostatnio w katowickim Rozwoju. Najpierw klub poinformował o rozwiązaniu kontraktu z trenerem Mirosławem Smyłą. Przyczyna dla wszystkich wiadoma: przedostanie miejsce w tabeli i praktycznie tylko iluzoryczne szanse na utrzymanie wśród drugoligowców. Później z "tonącego okrętu" zszedł filar drużyny i jej kapitan Tomasz Wróbel.

Kruchy projekt

Kiedy w poprzednim sezonie zespół Piasta Gliwice na półmetku rundy zasadniczej Ekstraklasy przewodził tabeli nie brakowało zachwytów nad sposobem zarządzania śląskim klubem. Okoliczności rozstania się z trenerem Radoslavem Latalem pokazały, że ten wykreowany wizerunek koncepcyjnie prowadzonej firmy nie jest idealny.

Dwa okręty flagowe

Za kilka dni ruszy nowy sezon rozgrywek piłkarskiej Ekstraklasy. Zagrają w nim tylko dwie śląskie drużyny. Przed laty w najwyższej klasie rozgrywkowej blisko połowę stawki stanowiły kluby z Górnego Śląska. Te czasy raczej szybko nie wrócą. Dlatego cieszmy się tym co mamy, bo realnie patrząc może być gorzej.

Subskrybuj to źródło RSS

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami