Najsilniejsi ludzie w Polsce spotkają się w Katowicach

Najsilniejsi ludzie w Polsce spotkają się w Katowicach

W najbliższy weekend (29-30 października) w hotelu Diament w Katowicach odbędą się zawody o Puchar Polski w armwerstlingu.

Puchar Polski w Armwrestlingu to coroczna, największa krajowa impreza, w której udział biorą zawodnicy z czołówki polskiego siłowania na ręce. Przy zawodowym stole staną najlepsi krajowi zawodowcy, z ponad 30 polskich klubów, w tym: juniorzy, seniorzy, mastersi oraz osoby niepełnosprawne. W rywalizacji o mistrzostwo Polski nie ma ludzi przypadkowych.

Są to doświadczeni zawodnicy, którzy spędzają mnóstwo czasu na treningach przygotowawczych, szlifując wytrzymałość, siłę i techniki walki. Wśród wszystkich startujących będą osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z profesjonalnym siłowaniem na ręce, ale przede wszystkim doświadczeni i bardzo utytułowani (zarówno w kraju, jak i poza jego granicami) zawodnicy z całej Polski.

W ramach XII Pucharu Polski w armwrestlingu, w sobotę odbędą się zawody siłowania na prawą rękę, a w niedzielę na lewą dłoń. Eliminacje do obu rund odbywają się od godziny 10:00, antomiast pojedynki 1/2 fianłu i finałowe zaplanowano na godzinę 16:00. 

Patronat na zawodami objął prezydent miasta Katowice Marcin Krupa. Patronem medialnym Pucharu Polski w armwrestlingu jest portal SportowaSilesia.pl. Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów armwrestlingu. Wstęp na zawody w hotelu Diament w Katowicach - BEZPŁATNY.

Powrót na górę

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami