I Liga

Bez wygranej - wyniki 19. kolejki Fortuna 1. Ligi

Trzy porażki, dwa remisy i pauza Jastrzębia - to bardzo słaby bilans drużyn z naszego województwa w 19. serii gier w Fortuna 1.Lidze. Martwią i bolą zwłaszcza domowe przegrane obu GKS-ów, z Tych i Katowic. Jastrzębie przezimuje przerwę jako czerwona latarnia ligi.

Grzegorz Kurdziel nowym trenerem GKS-u Jastrzębie

Nowym trenerem pierwszoligowego GKS-u Jastrzębie został Grzegorz Kurdziel. 45-letni szkoleniowiec związał się z jastrzębskim klubem kontraktem obowiązującym do 30 grudnia 2022 roku z opcją przedłużenia o kolejne sześć miesięcy.

Mecz przyjaźni w Łodzi, ostatniej szansy dla Jastrzębia. GieKSie przeszkodził wirus - zestaw par 18. kolejki Fortuna 1. Ligi

Pierwsza, rewanżowa seria gier w Fortuna 1. Lidze rozłożona została aż na 4 dni, w dodatku mecz katowickiej GieKSy w Rzeszowie nie dojdzie do skutku. W Łodzi ŁKS podejmie GKS Tychy w meczu przyjaźni, ale tylko na trybunach. Z kolei szorujący po dnie ligowej tabeli GKS 1962 wyjeżdża do Niepołomic, gdzie przed jastrzębską drużyną kolejne spotkanie o 6 punktów i zachowanie szans, aby na wiosnę powalczyć jeszcze o utrzymanie w lidze.

Kolejne derby GKS-ów! - zestaw par 16. kolejki Fortuna 1. Ligi

Niedawno grały ze sobą GKS-y z Jastrzębia i Katowic, tym razem do lokalnego starcia dojdzie w Tychach, gdzie miejscowy GKS podejmie GKS 1962 Jastrzębie. Równe ciekawie powinno być na Bukowej, gdzie katowicka GieKSa zmierzy się z Koroną Kielce.

Subskrybuj to źródło RSS

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami