I Liga

Widowisko na Bukowej: GieKSa rozbiła Wisłę - wyniki 33. kolejki Fortuna 1. ligi Wyróżniony

Po doskonałym meczu GKS Katowice pokonał Wisłę Kraków 5:2! Katowiczanie kolejny raz potwierdzili, że na finiszu sezonu Fortuna 1. lig są w świetnej formie i kibice mogą liczyć, że w tym roku szanse na awans są bardzo duże. Po klęsce w Niecieczy zespół GKS-u Tychy wypadł z miejsc barażowych.

Piorunująca końcówka GieKSy - wyniki 30. kolejki Fortuna 1. ligi

Do 90. minuty meczu z Polonią Warszawa zespół GKS-u Katowice przegrywał 0:1. Jednak w doliczonym czasie gry podopieczni trenera Rafała Góraka zdołali odwrócić losy tego spotkania i ze stolicy wrócili z kompletem punktów! "Planowe" zwycięstwo nad zdegradowanym już Zagłębiem Sosnowiec odnieśli piłkarze GKS-u Tychy.

Koniec passy GKS-u Katowice - wyniki 27. kolejki Fortuna 1. ligi

Dobiegła końca seria kolejnych zwycięstw drużyny GKS-u Katowice. Licznik zatrzymał się na siedmiu wygranych z rzędu, bowiem w 27. kolejce Fortuna 1. ligi katowiczanie przegrali z Odrą Opole 1:3. Przełamał się GKS Tychy, który pokonał na wyjeździe zespół Znicza Pruszków.

Trwa świetna passa GieKSy - wyniki 25. kolejki Fortuna 1. ligi

Piąte z rzędu zwycięstwo GKS-u Katowice wywindowało zespół trenera Rafała Góraka na trzecie miejsce w tabeli Fortuna 1. ligi! GieKSa w wyjazdowym meczu rozbiła Zagłębie Sosnowiec. Cenny punkt w konfrontacji z Motorem Lublin zdobyła drużyna GKS-u Tychy.

GKS Tychy w odwrocie. Passa GieKSy - wyniki 24. kolejki Fortuna 1. ligi

GKS Tychy niespodziewanie przegrał przed własną publicznością z Chrobrym Głogów. Walczący o awans tyszanie w trzech ostatnich meczach zdobyli zaledwie jeden punkt. Tymczasem GKS Katowice po rozgromieniu Podbeskidzia Bielsko-Biała awansował do strefy barażowej.

Subskrybuj to źródło RSS

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami