I Liga

Ruch będzie grał w Gliwicach (aktualizacja) Wyróżniony

Ruch Chorzów zawarł umowę z Piastem Gliwice na poddzierżawę Stadionu Miejskiego w Gliwicach. Komisji ds. Licencji Klubowych Polskiego Związku Piłki Nożnej wyraziła wniosek o zgodę na rozgrywanie meczów ligowych w rundzie wiosennej na stadionie zastępczym.

GKS Tychy na celowniku amerykańskiego inwestora

Portal meczyki.pl poinformował, że GKS Tychy może w najbliższych tygodniach zostać przejęty przez zagranicznego inwestora. Mowa o amerykańskiej firmie Pacific Media Group, która ma już udziały w kilku europejskich klubach.

Stadion Ruchu Chorzów zamknięty

Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Chorzowie podjął decyzję o zamknięciu stadionu przy Cichej oraz strefy kibiców. Konieczny jest demontaż jeden z wież oświetleniowych.

Plan zimowych przygotowań Ruchu Chorzów

Piłkarze Ruchu Chorzów przebywają na urlopach. Drużyna wróci do zajęć 5 grudnia i przez 12 dni będzie trenować na boiskach w Chorzowie. Na ten etap przygotowań zaplanowany został mecz kontrolny z ligowym rywalem, GKS Tychy.

Rewanżowa uwertura - zapowiedź 18. kolejki Fortuna I ligi

W Fortuna I lidze rusza runda rewanżowa. Teraz rozegrana zostanie jedna kolejka, a na resztę kibice będą czekać do wiosny. Na pożegnanie jesieni GKS Katowice podejmie ŁKS Łódź i jest to mecz numer jeden 18. kolejki. GKS Tychy zagra z Chojniczanką, a Ruch Chorzów wyjedzie do Bełchatowa na spotkanie ze Skrą Częstochowa.

Subskrybuj to źródło RSS

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami