I Liga

Terminarz Fortuna I liga na sezon 2022/2023

Gotowy jest już terminarz Fortuna 1 Ligi na sezon 2022/23 opracowany przez Departament Rozgrywek Polskiego Związku Piłki Nożnej. Pierwsza kolejka została zaplanowana na 16 - 17 lipca, a zakończenie rozgrywek zasadniczych odbędzie się 3 - 4 czerwca.​

Dominik Nowak nowym trenerem GKS-u Tychy

Dominik Nowak został nowym trenerem piłkarzy GKS-u Tychy. 50-letni szkoleniowiec podpisał kontrakt z tyskim klubem, który będzie obowiązywał przez najbliższe dwa sezony, do 30 czerwca 2024 roku.

Jedni o baraże, drudzy o honor - zapowiedź 33. kolejki Fortuna I ligi

Stawką derbowego meczu GKS-u Jastrzębie z GKS-em Tychy będzie miejsce dające szasnę awansu poprzez baraże. Dlatego bardziej zdeterminowani przed meczem wydają się goście. Gospodarze, którzy żegnają się z Fortuna I ligą, grają tylko o prestiż.

Derby przy pustych trybunach - zapowiedź 32. kolejki Fortuna I ligi

Mimo, że GKS Jastrzębie żegna się z Fortuna I ligą, mecz z GKS-em Katowice mógł być dla kibiców obu drużyn bardzo atrakcyjny. Niestety takim nie będzie, bo ze względu na decyzję wojewody śląskiego o zamknięciu stadionu przy ul. Bukowej po wydarzeniach w trakcie spotkania z Widzewem Łódź, odbędzie się przy pustych trybunach.

Subskrybuj to źródło RSS

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami