I Liga

Niebiescy polegli w konfrontacji z Podbeskidziem Wyróżniony

Zimny prysznic spotkał kibiców Ruchu Chorzów. W drugim "wiosennym" meczu chorzowianie przegrali na własnym boisku z Podbeskidziem Bielsko-Biała i nadal okupują ostatnie miejsce w tabeli Nice I ligi.

Ruch domaga się walkowera za odwołanie meczu w Olsztynie

Zarząd Ruchu Chorzów wystąpił do Komisji ds. Rozgrywek i Piłkarstwa Profesjonalnego Polskiego Związku Piłki Nożnej z wnioskiem o zweryfikowanie odwołanego meczu przeciwko Stomilowi Olsztyn jako walkower.

GKS Tychy udanie rozpoczął rundę wiosenną

Piłkarze GKS Tychy udanie zainaugurowali rundę wiosenną rozgrywek Nice 1 Ligi. Podopieczni trenera Ryszarda Tarasiewicza pokonali na własnym terenie drużynę Chrobrego Głogów 2:1.

Ruch Chorzów odzyskał punkty. Niebiescy pozostają w grze

Decyzja Trybunały Arbitrażowego do spraw Sportu przy Polskim Komitecie Olimpijskim w sprawie wstrzymania wykonania kary nałożonej na Ruch Chorzów oznacza, że „Niebiescy” przystąpią do rundy wiosennej z 15. punktami na koncie.

Ruch zaskarżył decyzję odbierającą mu punkty

Ruch Chorzów SA w restrukturyzacji złożył wczoraj do Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu przy Polskim Komitecie Olimpijskim skargę na decyzję Komisji Odwoławczej ds. Licencji Klubowych Polskiego Związku Piłki Nożnej z  29 stycznia br.

Subskrybuj to źródło RSS

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami