I Liga

Poczwórne Derby! - zestaw par 14. kolejki Fortuna 1. Ligi

14. seria gier w Fortuna 1. Lidze stoi pod znakiem derbów. W naszym województwie dojdzie do dwóch takich pojedynków: w Tychach i Sosnowcu. Lokalne starcia odbędą się też na Dolnym Śląsku już w piątek oraz w Łodzi w niedzielę!

Widzew już ucieka w "rozciągniętej" kolejce. Derbowo pod Jasną Górą, ostatni gwizdek dla Jastrzębia - zestaw par 13. serii gier Fortuna 1. Ligi

Od piątku do niedzieli potrwa 13. seria gier w Fortuna 1. Lidze. W meczu na samym szczycie Widzew ograł już Koronę w Kielcach. W sobotę na Loretańskiej Skra podejmie katowicką GieKSę. Dwie godziny wcześniej GKS Jastrzębie w meczu "ostatniej" szansy zmierzy się u siebie z Górnikiem Polkowice w spotkaniu o 6 punktów. Na zakończenie kolejki walczący o baraże tyski GKS - zmierzy się przy Edukacji ze Stomilem.

Katowicka GieKSa dała się dogonić tyskiemu GKS-owi - wyniki 12. kolejki Fortuna 1. Ligi

Tylko 5 spotkań rozegrano w weekend na boiskach Fortuna 1. Ligi w ramach 12 serii gier. W najważniejszym z nich, górnośląskich derbach GKS-ów, padł polubowny remis. Gospodarze z Bukowej mieli piorunujący początek, ale zaprzepaścili wszystko w ostatnich minutach meczu. W starciu lidera z autsajderem tabeli w Łodzi - wynik był z góry do przewidzenia. Oprócz GKS-u 1962 przegrało u siebie także Zagłębie z Resovią.

Derby GKS-ów w kadłubowej kolejce. Czerwona latarnia zagra z liderem - zapowiedź 12 serii gier w Fortuna 1. Lidze

Tylko 5 spotkań zaplanowano w 12. kolejce Fortuna 1. Ligi. Pozostałe mecze zostały przełożone z powodu powołań piłkarzy do reprezentacji różnych kategorii wiekowych. Dla kibiców na Śląsku najważniejsze będą sobotnie derby dwóch GKS-ów na Bukowej w Katowicach! Dodatkowo czerwona latarnia ligi z Jastrzębia zagra z liderem w Łodzi, a Zagłębie podejmie Resovię.

Jastrzębie na dnie - wyniki 11. kolejki Fortuna 1. Ligi

GKS 1962 został rozbity w Jastrzębiu przez Arkę aż 1:5 i po tej bolesnej porażce świeci w tabeli jako czerwona latarnia ligi! Z dna tabeli odbiła się za to katowicka GieKSa która w doliczonym czasie gry pokonała Stomil. Cenne zwycięstwo odnotował GKS Tychy, który u siebie wygrał z opolską Odrą i plasuje się już na 3. miejscu w tabeli.

Wszystkie "GieKSy" u siebie - zestaw par 11. kolejki Fortuna 1. Ligi

Spośród trójki GKS-ów najlepiej spisuje się ten tyski, który w niedzielę, w meczu strefy barażowej podejmie opolską Odrę. Natomiast czerwona latarni ligi z Katowic zmierzy przy Bukowej ze Stomilem Olsztyn, a będący tuż przed nią GKS 1962 z Jastrzębia zagra u siebie z Arką Gdynia. Pozostali przedstawiciele naszego województwa powalczą tym razem na wyjazdach.

Subskrybuj to źródło RSS

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami