Klasa okręgowa

Dariusz Grzesik wrócił do Sokoła Wola Wyróżniony

Piłkarze Sokoła Wola rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu ZINA klasy okręgowej pod wodzą starego-nowego szkoleniowca. Do klubu w tej roli powrócił po blisko dziesięciu latach Dariusz Grzesik.

Terminarz klasy okręgowej grupy katowicko-sosnowieckiej

Zespoły występujące w grupie katowicko-sosnowieckiej ZINA klasy okręgowej w sezonie 2019/2020 wybiegną na boiska po raz pierwszy już 10 sierpnia a piłkarskie zmagania rundy jesiennej potrwają do 23 listopada.

Piotr Hauder trenerem Czarnych Gorzyce

Drużynę Czarnych Gorzyce w nadchodzącym sezonie ZINA klasy okręgowej poprowadzi trener Piotr Hauder. W zakończonych niedawno rozgrywkach był on szkoleniowcem Silesii Lubomia.

Terminarz klasy okręgowej grupy raciborsko-rybnickiej

Podczas spotkania organizacyjnego w "Zajeździe Biskupim" w Raciborzu zorganizowanego przez tamtejszy Podokręg dla przedstawicieli klubów klasy okręgowej ustalony został terminarz rozgrywek rundy jesiennej grupy raciborsko-rybnickiej.

Podlesianka Katowice nadal z Damianem Ostrowskim

Mimo, że zespół Podlesianki Katowice przegrał z AKS-em Mikołów rywalizację o awans do Haiz IV ligi w klubie nie zanosi się na rewolucję. Wiadomo już, że w nadchodzącym sezonie nadal trenerem drużyny z Podlesia będzie Damian Ostrowski.

Subskrybuj to źródło RSS

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami