Klasa okręgowa

Artur Zemlak nowym trenerem Iskry Pszczyna

Artur Zemlak został nowym trenerem występującej w grupie I ZINA klasy okręgowej drużyny Iskry Pszczyna. Zastąpił w tej roli Grzegorza Łukasika, który niedawno zrezygnował z pracy w pszczyńskim klubie.

Jerzy Weroński nowym trenerem ŁTS-u Łabędy

Nowym trenerem występującego w grupie II ZINA klasy okręgowej zespołu ŁTS-u Łabędy będzie Jerzy Weroński, który od sierpnia 2017 roku był szkoleniowcem Carbo Gliwice.

Plan sparingów APN Odry Wodzisław

W środę przygotowania do wiosny rozpoczęli grający w "okręgówce" piłkarze APN Odry Wodzisław. Poznaliśmy także komplet sparingowych rywali niebiesko-czerwonych.

Plan przygotowań Płomienia Połomia

Niespodziewany lider klasy okręgowej przechodzi okres roztrenowania, a w nowym roku przed startem rundy rewanżowej rozegra 7 gier kontrolnych.

ŁTS Łabędy bez trenera

Z funkcji pierwszego trenera ŁTS Łabędy zrezygnował Marek Reichelt. Zarząd klubu rezygnacje przyjął. Na razie nie wiadomo kto będzie jego następcą.

Kolejne kary dla Rymera Rybnik

Wydział Dyscypliny Śląskiego Związku Piłki Nożnej nałożył na klub Rymer Rybnik karę w wysokości 1 tys. zł za udział nieuprawnionego zawodnika w meczu z Orłem Mokre. Ponadto udzielił nagany dwóm zawodnikom i kierownikowi drużyny.

Subskrybuj to źródło RSS

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami