Klasa okręgowa

Dwucyfrówka w Nędzy - wyniki 12. kolejki ZINA klasy okręgowej

Tydzień po niespodziewanej przegranej w Marklowicach piłkarze Unii Turza wyładowali swoją frustrację na ekipie LKS 1908 Nędza. Zespół trenera Jacka Gorczycy odniósł rekordowe wyjazdowe zwycięstwo aplikując rywalom aż dziesięć goli.

Sensacja w Marklowicach, Unia wygrywa w Ciochowicach - wyniki 11. kolejki ZINA klasy okręgowej

Do sporej sensacji doszło w Marklowicach, gdzie miejscowa Polonia pokonała liderującą w grupie III ZINA klasy okręgowej Unię Turza. Potknięcia Unii nie wykorzystała drużyna APN Odry Wodzisław, która tylko zremisowała w Lubomi.

Wyniki 11. kolejki:

Grupa I

Urania Ruda Śląska – AKS Mikołów 1:4 (0:3)
0:1 - Lesik, 32 min.
0:2 - Biernacki, 38 min.
0:3 - Biernacki, 41 min.
1:3 - Zalewski, 82 min.
1:4 - Frankowski, 85 min.

MK Górnik Katowice – Fortuna Wyry 1:1 (1:0)
1:0 - Ochojski, 27 min.
1:1 - Just, 63 min.

LKS Łąka – LKS Studzienice 2:6 (0:2)
0:1 - Janosz, 5 min.
0:2 - Żemła, 13 min.
1:2 - Paszek, 59 min.
2:2 - Puchała, 67 min.
2:3 - Żemła, 81 min.
2:4 - Żemła, 85 min.
2:5 - Pęszor, 83 min.
2:6 - Pęszor, 87 min.

Piast Bieruń – Wyzwolenie Chorzów 6:1 (3:0)
1:0 - Brzeziński, 12 min.
2:0 - S. Rzepa, 30 min.
3:0 - J. Rzepa, 44 min.
3:1 - Krotofil, 57 min.
4:1 - Brzeziński, 65 min.
5:1 - Mrowiec, 74 min.
6:1 - Brzeziński, 82 min.

Podlesianka Katowice – Ogrodnik Cielmice 4:0 (1:0)
1:0 - Nowotnik, 15 min.
2:0 - Kaczmarczyk, 63 min.
3:0 - Rosiński, 79 min.
4:0 - Chrząścik, 81 min. (samobójczy)

MKS Lędziny – Iskra Pszczyna 2:0 (1:0)
1:0 - Zygma, 40 min.
2:0 - Kostrzewa, 64 min.

Sokół Wola – MKS Górnik 09 Mysłowice 5:2 (1:1)
0:1 - Gondzik, 24 min.
1:1 - Kuźnik, 33 min.
2:1 - Bula, 48 min.
3:1 - Bula, 55 min.
4:1 - Tomala, 74 min.
4:2 - Bogdański, 89 min.
5:2 - Chlebowski, 90 min.

Pogoń Imielin – Sparta Katowice 0:0

Grupa II

Pierwszy Chwałowice – Naprzód Lipiny 4:0 (2:0)
1:0 - Węgrzyk, 28 min.
2:0 - Sułkowski, 39 min.
3:0 - Węgrzyk, 85 min.
4:0 - Szewczyk, 89 min.

KS 94 Rachowice – Naprzód Rydułtowy 1:0 (1:0)
1:0 - Łopatka, 12 min.

Rymer Rybnik – Zameczek Czernica 2:1 (1:1)
1:0 - Pitry, 9 min.
1:1 - Burzyński, 35 min.
2:1 - Kwiek, 71 min.

Jedność 32 Przyszowice – Czarni Pyskowice 4:0

Przyszłość Ciochowice – Unia Książenice 2:3 (0:3)
0:1 - Kaczmarczyk, 6 min.
0:2 - Michalski, 43 min.
0:3 - Michalski, 45 min.
1:3 - Materla, 54 min.
2:3 - Bartoszewicz, 82 min.

ROW 1964 II Rybnik – Orzeł Mokre 8:1 (3:1)
1:0 - Mazurek, 1 min.
2:0 - Brychlik, 4 min.
3:0 - Mazurek, 33 min.
3:1 - Kolasa, 41 min.
4:1 - Dzierbicki, 57 min.
5:1 - Dzierbicki, 67 min.
6:1 - Mazurek, 84 min.
7:1 - Dzierbicki, 87 min.
8:1 - Brychlik, 90 min.

Tęcza Wielowieś – MKS Czerwionka 1:4 (1:3)
0:1 - Szymura, 11 min.
0:2 - Wyrwich, 18 min.
0:3 - Szymura, 20 min.
1:3 - Dziambor, 45 min.
1:4 - Szymura, 54 min.

Grupa III

Polonia Marklowice – Unia Turza 3:0 (1:0)
1:0 - Pawelec, 27 min.
2:0 - Miczek, 90 min.
3:0 - Pawelec, 90 min.

Gwiazda Skrzyszów – LKS 1908 Nędza 2:3 (1:1)
0:1 - Frydryk, 2 min.
1:1 - Stabla, 36 min.
1:2 - Stasiowski, 48 min.
2:2 - Porwoł, 78 min.
2:3 - Paskuda, 83 min.

Granica Ruptawa – Czarni Gorzyce 4:1 (3:0)
1:0 - Konopacki, 25 min.
2:0 - Adamczyk, 30 min.
3:0 - Konopacki, 33 min.
3:1 - Kucharski, 77 min.
4:1 - Konopacki, 85 min.

Naprzód Syrynia – Naprzód Borucin 0:7 (0:2)
0:1 - Dudacy, 8 min.
0:2 - Kapinos, 21 min.
0:3 - Kapinos, 56 min.
0:4 - Bieroń, 65 min.
0:5 - Szpak, 80 min.
0:6 - Kapinos, 82 min.
0:7 - Trzeciak, 84 min.

Przyszłość Rogów – LKS Krzyżanowice 1:3 (1:1)
1:0 - Kozielski, 16 min.
1:1 - Musioł, 45 min.
1:2 - Gardawski, 72 min.
1:3 - Michalak, 75 min.

Forteca Świerklany – Naprzód Czyżowice 2:1 (0:1)
0:1 - Kaczorowski, 34 min.
1:1 - Kasprzak, 77 min.
2:1 - Stebelak, 83 min.

KS Kornowac – Rafako Racibórz 1:2 (1:1)
0:1 - Moneta, 4 min.
1:1 - Pawlus, 30 min.
1:2 - Siedlaczek, 68 min.

Silesia Lubomia – APN Odra Wodzisław 1:1 (0:0)
1:0 - Kondziołka, 47 min.
1:1 - Biły, 59 min. (samobójczy)

Grupa IV

Tęcza Błędów – Odra Miasteczko Śląskie 1:1 (1:0)
1:0 - Cichoń, 30 min.
1:1 - Dziliński, 80 min.

Źródło Kromołów – Cyklon Rogoźnik 0:2 (0:0)
0:1 - Wściubak, 54 min.
0:2 - Wściubak, 90 min.

Górnik Bobrowniki Śląskie – Siemianowiczanka 2:2 (0:1)
0:1 - Nowak, 25 min.
0:2 - Taraszkowski, 63 min.
1:2 - Kosak, 64 min.
2:2 - Kosak, 75 min.

Sokół Orzech – Szczakowianka Jaworzno 1:2 (0:0)
1:0 - Biela, 47 min.
1:1 - Bereta, 85 min.
1:2 - Janeczko, 89 min.

Górnik Wojkowice – SKS Łagisza 1:0 (0:0)
1:0 - Nowak, 76 min.

AKS Górnik Niwka – Drama Zbrosławice 3:2 (3:1)
0:1 - Cziba, 19 min.
1:1 - Chwalibogowski, 40 min.
2:1 - Majewski, 41 min.
3:1 - Majewski, 44 min.
3:2 - Halama, 87 min.

Zagłębie II Sosnowiec – Silesia Miechowice 5:0 (2:0)
1:0 - Pietrzak, 13 min.
2:0 - Kumor, 36 min.
3:0 - Durnaś, 56 min.
4:0 - Syguła, 57 min.
5:0 - Pietrzak, 70 min.

Orzeł Miedary – Łazowianka 5:0 (3:0)
1:0 - Bujak, 22 min.
2:0 - Daszkiewicz, 33 min.
3:0 - Kajda, 40 min.
4:0 - Miszok, 53 min.
5:0 - Szkliniarz, 89 min.

Subskrybuj to źródło RSS

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami