Porażka AKS-u Mikołów w Wojkowicach - wyniki spotkań klasy okręgowej z 25 i 26 maja Wyróżniony

Porażka AKS-u Mikołów w Wojkowicach - wyniki spotkań klasy okręgowej z 25 i 26 maja

Zmierzający po awans zespół AKS Mikołów doznał niespodziewanej porażki z Górnikiem Wojkowice. Skorzystały z tego rezerwy Ruchu Chorzów, które po pokonaniu drugiej drużyny GKS-u Katowice zmniejszyły dystans dzielący ich od lidera do dziewięciu punktów.

Bytom Zabrze

Wyniki 27. kolejki:

Tempo Paniówki - Start Sierakowice 1:0

Silesia Miechowice - Olimpia Boruszowice 4:3

Concordia Knurów - ŁTS Łabędy 5:3

Odra Miasteczko Śląskie - Czarni Pyskowice 12:1

Sparta Zabrze - Ruch Kozłów 0:3

Czarni Sucha Góra - Jedność 32 Przyszowice 0:6

28 maja (wtorek)
godz. 18.30: Burza Borowa Wieś - LKS Żyglin

29 maja (środa)
godz. 19.45: Sośnica Gliwice - Orzeł Nakło Śląskie

Zestaw par 28. kolejki: 1 czerwca (sobota): Jedność 32 Prsyzowice - Sparta Zabrze, Orzeł Nakło Śląskie - Odra Miasteczko Śląskie, LKS Żyglin - Concordia Knurów, ŁTS Łabędy - Silesia Miechowice, Olimpia Boruszowice - Tempo Paniówki, 2 czerwca (niedziela): Ruch Kozłów - Sośnica Gliwice, Start Sierakowice - Czarni Sucha Góra, 5 czerwca (środa): Czarni Pyskowice - Burza Borowa Wieś.

Racibórz - Rybnik

Wyniki 26. kolejki:

Czarni Gorzyce - Górnik Radlin 6:2

Unia Racibórz - Dąb Gaszowice 1:3

LKS Krzyżanowice - GKS II Jastrzębie 4:3

Naprzód Syrynia - LKS 1908 Nędza 1:5

Start Mszana - Forteca Świerklany 0:6

Ruch Stanowice - Zameczek Czernica 5:1

Granica Ruptawa - Naprzód Czyżowice 2:3

Silesia Lubomia - Płomień Połomia 1:3

1.  Forteca Świerklany 26 58 69-23
2.  Czarni Gorzyce 26 50 68-30
3.  Płomień Połomia 26 50 58-34
4.  LKS Krzyżanowice 26 49 73-47
5.  Naprzód Syrynia  26 48 62-48
6.  GKS II Jastrzębie 27 44 91-52
7.  Ruch Stanowice 26 43 62-55
8.  Silesia Lubomia 26 37 38-40
9.  LKS 1908 Nędza 26 36 52-44
10.  Naprzód Czyżowice 26 33 39-52
11.  Górnik Radlin 26 31 32-44
12.  Granica Ruptawa 26 30 47-53
13.  Unia Racibórz 26 28 59-59
14.  Dąb Gaszowice 26 23 37-71
15.  Zameczek Czernica 27 16 28-95
16.  Start Mszana 26 7 20-88



Zestaw par 27. kolejki: 1 czerwca (sobota): Granica Ruptawa - LKS Krzyżanowice, Naprzód Czyżowice - Dąb Gaszowice, Unia Racibórz - Górnik Radlin, Czarni Gorzyce - Ruch Stanowice, Płomień Połomia - GKS II Jastrzębie, 2 czerwca (niedziela): Zameczek Czernica - Start Mszana, Forteca Świerklany - Naprzód Syrynia, LKS 1908 Nędza - Silesia Lubomia.

Katowice - Sosnowiec

Wyniki 26. kolejki:

Warta Zawiercie - Unia Kosztowy 2:1

Urania Ruda Śląska - Sarmacja Będzin 1:3

Ostoja Żelisławice - Orzeł Mokre 3:2

Górnik Wojkowice - AKS Mikołów 1:0

Pogoń Imielin - Śląsk Świętochłowice 0:8

GKS II Katowice - Ruch II Chorzów 1:3

CKS Czeladź - Górnik Piaski 4:0

Łazowianka - Cyklon Rogoźnik 3:1

1.  AKS Mikołów 26 67 103-19
2.  Ruch II Chorzów 26 58 108-30
3.  Górnik Wojkowice 26 52 46-37
4.  Śląsk Świętochłowice 26 50 66-42
5.  GKS II Katowice 26 49 47-25
6.  Cyklon Rogoźnik 25 42 57-38
7.  CKS Czeladź 25 39 55-43
8.  Górnik Piaski 26 37 54-63
9.  Sarmacja Będzin 26 34 39-46
10.  Urania Ruda Śląska 26 33 53-64
11.  Pogoń Imielin 26 29 28-64
12.  Ostoja Żelisławice 26 26 32-57
13.  Unia Kosztowy 26 24 29-47
14.  Warta Zawiercie 26 20 29-66
15.  Łazowianka 26 14 25-102
16.  Orzeł Mokre 24 13 34-62

Zestaw par 27. kolejki: 29 maja (środa): Górnik Piaski - GKS II Katowice, 30 maja (czwartek): Sarmacja Będzin - Unia Kosztowy, 1 czerwca (sobota): CKS Czeladź - Warta Zawiercie, Ruch II Chorzów - Pogoń Imielin, Ślask Świętochłowice - Łazowianka, AKS Mikołów - Ostoja Żelisławice, Orzeł Mokre - Urania Ruda Śląska, 2 czerwca (niedziela): Cyklon Rogoźnik - Górnik Wojkowice.

Tychy - Bielsko-Biała

Wyniki 27. kolejki:

Czarni Jaworze - ZET Tychy 2:3

Iskra Pszczyna - KS Międzyrzecze 10:0

Rotuz Bronów - Drzewiarz Jasienica 2:4

JUW-e Jaroszowice - Sokół Zabrzeg 2:1

Pasjonat Dankowice - LKS Studzionka 0:1

GLKS Wilkowice - Stal Bielsko-Biała 0:2

Soła Kobiernice - LKS Bestwina 0:3

LKS II Goczałkowice-Zdrój - Piast Gol Bieruń 8:1

1.  Drzewiarz Jasienica 26 71 85-14
2.  GLKS Wilkowice 26 63 101-28
3.  Iskra Pszczyna 26 60 97-29
4.  Stal Bielsko-Biała 26 56 96-30
5.  Czarni Jaworze 26 46 58-36
6.  LKS II Goczałkowice-Zdrój 26 44 70-54
7.  JUW-e Jaroszowice 26 42 37-35
8.  ZET Tychy 27 41 71-85
9.  Soła Kobiernice 26 37 53-62
10.  Rotuz Bronów 27 34 62-53
11.  LKS Bestwina 26 31 48-68
12.  Pasjonat Dankowice 26 26 54-58
13.  Sokół Zabrzeg 26 22 38-84
14.  Piast Gol Bieruń 26 18 39-92
15.  LKS Studzionka 26 10 41-106
16.  KS Międzyrzecze 26 5 14-130

Zestaw par 28 kolejki: 1 czerwca (sobota): ZET Tychy - Soła Kobiernice, LKS Bestwina - GLKS Wilkowice, Stal Bielsko-Biała - LKS II Goczałkowice-Zdrój, Sokół Zabrzeg - Rotuz Bronów, KS Międzyrzecze - Czarni Jaworze, 2 czerwca (niedziela): Drzewiarz Jasienica - Iskra Pszczyna, Piast Gol Bieruń - Pasjonat Dankowice, LKS Studzionka - JUW-e Jaroszowice.

 

Powrót na górę

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami