Remis w konfrontacji GKS-u Tychy z Podhalem
FOTO: Dariusz Grabiński
Drużyna TatrySki Podhale Nowy Targ doprowadziła do wyrównania w półfinałowej rywalizacji play-off Polskiej Hokej Ligi z broniącym tytułu mistrzowskiego GKS-em Tychy. Nowotarżanie po dogrywce wygrali drugi mecz tej pary.
Kibice zgromadzeni na lodowisku w Nowym Targu na pierwszą bramkę musieli czekać ponad 50 minut. Jako pierwsi prowadzenie objęli gospodarze, ale na zaledwie 40 sekund przed końcem spotkania Michael Cichy doprowadził do wyrównania. O losach drugiego pojedynku w ramach półfinału PHL zadecydowała dogrywka, w której lepsi okazali się zawodnicy Podhala. Podopieczni trenera Toma Valtonena wygrali 2:1 i wyrównali stan rywalizacji do czterech zwycięstw.
TatrySki Podhale Nowy Targ - GKS Tychy 2:1 (0:0, 0:0, 1:1, 1:0)
1:0 - Jaśkiewicz (54:04), 1:1 - Cichy (59:20), 2:1 - Kolusz (67:27)
Artykuły powiązane
- Ruch w końcu zwycięski - wyniki 23. kolejki Betclic 1. ligi
- Tauron Hokej Liga: czas na play-off
- GKS Tychy na dnie. Ruch traci punkty - wyniki 22. kolejki Betclic 1. ligi
- Wpadka Ruchu w Siedlcach. GKS Tychy tylko z punktem - wyniki 21. kolejki Betclic 1. ligi
- Polonia prowadziła 2:0 i przegrała - wyniki 21. kolejki Betclic 1. ligi