Naprzód nie rezygnuje z gry w PHL

Do końca czerwca janowianie trenowali pod okiem trenera Waldemara Klisiaka Do końca czerwca janowianie trenowali pod okiem trenera Waldemara Klisiaka

Janusz Grycner, prezes Naprzodu Janów zaprzeczył medialnym doniesieniom jakoby kierowany przez niego klub miał wycofać się z rozgrywek Polskiej Hokej Ligi, a licencję oddać GKS-owi Katowice.

W trakcie spotkania z kibicami Naprzodu sternik klubu kategorycznie zdementował krążace w środowisku hokejowym plotki na ten temat. Zespół został zgłoszony do rozgrywek. Zresztą 2 lutego zawarliśmy z miastem Katowice umowę na finansowanie drużyny ekstraligowej. Jesteśmy zatem zobligowani do tego, by przynajmniej do końca tego roku grać w ekstralidze. W tej kwestii nic się nie zmieniło – oświadczył Grycner.

Do końca czerwca janowianie trenowali pod okiem trenera Waldemara Klisiaka. Teraz przebywają na dwutygodniowych urlopach. W gronie hokeistów, którzy przygotowują się z Naprzodem do nowego sezonu jest 41-letni Adrian Parzyszek, jeden z najbardziej doświadczonych graczy w PHL.

Powrót na górę

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami