Alxw

Skra zalana na ... Suchych Stawach - wyniki 9. kolejki II ligi [aktualizacja]

Hutnik Kraków po raz pierwszy zagrał na własnym stadionie na Suchych Stawach i od razu odniósł wygraną, niestety kosztem Skry Częstochowa. Do przerwy w Krakowie gole nie padły, choć Kamil Wojtyra dwukrotnie miał dobre okazje do pokonania golkipera gospodarzy.

Po zmianie stron losy meczu rozstrzygnęły się w zaledwie 3 minuty, kiedy to Hutnicy wykorzystali proste błędy i straty Skrzaków i po szybkich kontratakach sfinalizowali akcje bramkami. Nadzieje odżyły w 70. minucie po skutecznie wykonanym karnym przez niezawodnego Piotra Noconia, ale krakowianie kropkę nad i postawili w końcówce za sprawą ex Skrzaka - Kamila Sobali.

Spotkanie GKS-u Katowice z Błękitnymi Stargard, zostało odwołane z powodu pozytywnych wyników testów na obecność wirusa SARS-CoV-2 u gości. Z tego samego powodu nie odbyły się także mecze w Ostródzie i Wronkach, gdzie grają rezerwy Lecha.

Ciężka, ale szczęśliwa przeprawa Niebieskich na Cichej. Potknięcia Polonii i Goczałów. Karny raport Rekordzistów. Pniówek "ściągnął " z Foto-Higieny Gacie - wyniki 13. kolejki III ligi [aktualizacja]

W 13. serii gier dość nieoczekiwanie punkty zgubiła Polonia Bytom w starciu z rezerwami Zagłębia Lubin. Dodatkowo czerwoną kartką już w 39' ukarany został bramkarz Polonistów - Brzozowski. Przegrał także i to na własnym stadionie LKS Goczałkowice-Zdrój. Tutaj lepsi byli z kolei rezerwiści Miedzi Legnica. Ruch Chorzów dość nieoczekiwanie długo męczył się ze Stalą Brzeg przy Cichej. Opór gości z Opolszczyzny, którzy prowadzili już nawet w Chorzowie 2:1 - został w końcu złamany na 10 minut przed końcem meczu. Dzięki 3. punktom Niebiescy są liderem tabeli! Remisami zakończyły się spotkania ROW-u Rybnik oraz Rekordu B-B. ROW 1964 wraca bez bramek z Gorzowa Wlkp., natomiast Rekordziści najpierw stracili bramkę z karnego, żeby wyrównać także z wapna i to w doliczony, czasie gry! Drugą wygraną z rzędu zanotowali piłkarze Pniówka Pawłowice, którzy nie mieli litości dla Foto-Higieny Gacie!

Znowu przy pustych trybunach! Na Bukowej nie zagrają wcale - zestaw par 9. kolejki II ligi

W 9. serii gier w II lidze zagra tylko Skra Częstochowa, która na wyjeździe zmierzy się z Hutnikiem Kraków na ich właśnie zmodernizowanym i otwartym stadionie na Suchych Stawach. Mecz, podobnie jak wszystkie w Polsce, oczywiście już bez udziału kibiców.

Spotkanie GKS-u Katowice z Błękitnymi Stargard, zostało odwołane z powodu pozytywnych wyników testów na obecność wirusa SARS-CoV-2 u gości. Z tego samego powodu nie odbędą się także mecze w Ostródzie i Wronkach, gdzie graja rezerwy Lecha.

Subskrybuj to źródło RSS

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami