Kadra Górnika Zabrze na zgrupowanie w Wodzisławiu Śląskim

FOTO: Dariusz Grabiński FOTO: Dariusz Grabiński

Na pierwsze zgrupowanie do Wodzisławia Śląskiego, gdzie Górnik Zabrze przebywać będą do najbliższej soboty, wyjechało 25 zawodników.

W obozie nie wezmą udziału Tomasz Loska i Paweł Bochniewicz, którzy uczestniczą w młodzieżowych mistrzostwach Europy, a także zmagający się z urazami Adam Orn Arnarson, Michał Koj oraz Adam Ryczkowski.

Wraz z zespołem do Wodzisławia Śląskiego udadzą się Dawid Kudła (Zagłębie Sosnowiec), Maciej Stefanowicz (Elana Toruń), 21-letni gambijski pomocnik Alasana Manneh z grającego w bułgarskiej ekstraklasie Etyru Wielkie Tyrnowo, w barwach którego w poprzednim sezonie rozegrał 22 mecze i strzelił dwa gole. 23-letni szwajcarski napastnik Arthur Njo-Lea, który w poprzednim sezonie zagrał 27 meczów w FCV Dender EH w III lidze belgijskiej i zdobył cztery gole oraz 21-letni niemiecki napastnik Kempes Tekiela ostatnio grający w IV lidze niemieckiej w rezerwach BVB 1909, zdobył jednego gola w dziesięciu występach w lidze. Z wypożyczenia z Bruk-Betu Termaliki Nieciecza do Górnika wraca Dariusz Pawłowski. Ponadto 18-letni Michał Rostkowski z ROW-u 1964 Rybnik podpisał z Górnikiem dwuletnią umowę.

Kadra Górnika na obóz przygotowawczy w Wodzisławiu Śląskim:
Bramkarze: Daniel Bielica, Martin Chudý, Dawid Kudła, Jakub Szymański.
Obrońcy: Bartłomiej Eizenchart, Adrian Gryszkiewicz, Aleksander Paluszek, Dariusz Pawłowski, Boris Sekulić, Przemysław Wiśniewski.
Pomocnicy: Maciej Ambrosiewicz, Ishmael Baidoo, Wojciech Hajda, Jesús Jiménez, Krzysztof Kubica, Alasana Manneh, Mateusz Matras, Szymon Matuszek, Michał Rostkowski, Maciej Stefanowicz, Łukasz Wolsztyński.
Napastnicy: Igor Angulo, Arthur Njo-Lea, Kempes Tekiela, Kamil Zapolnik.

źródło: Górnik Zabrze

Powrót na górę

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami