W 2. kolejce PKO Ekstraklasy Mistrz Polski zagra na Dolnym Śląsku

FOTO: Dariusz Grabiński FOTO: Dariusz Grabiński

W najbliższą niedzielę (28.07) Piast Gliwice uda się do Wrocławia, by w ramach 2. kolejki PKO BP Ekstraklasy zmierzyć się z tamtejszym Śląskiem.

Mimo ostatniego zwycięstwa z Rigą FC nastroje w Gliwicach są dalekie od ideału. Po raz kolejny podopieczni Waldemara Fornalika tracili bramki po własnych błędach. W meczu ze Śląskiem na pewno nie wystąpią: Tomas Huk - zawieszenie za czerwoną kartkę i Dani Aquino, który zmaga się z urazem mięśnia przywodziciela. Bardzo możliwe, że kilku podstawowych zawodników zacznie mecz we Wrocławiu na ławce rezerwowych z myślą o czwartkowym rewanżu w LE z Łotyszami.

Podczas okresu transferowego w kadrze Śląska doszło do rewolucji. Po ostatnim nieudanym sezonie z klubem pożegnali się między innymi: Augusto, Arkadiusz Piech, Marcin Robak, czy Igor Tarasovs. Do Wrocławia przyszli natomiast: Israel Puerto - były zawodnik Sevilli, Erik Exposito z UD Las Palmas i Matus Puntocky z Lecha Poznań. "Wojskowi" z Wrocławia w pierwszym meczu sezonu pokonali na wyjeździe Wisłę Kraków 0:1.

źródło: Szymon Kędzierski

Powrót na górę

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami