Zimowe okienko transferowe Wyróżniony

Zimowe okienko transferowe

W Polsce, podobnie jak w innych krajach Europy Środkowej, będzie ono przesunięte o około trzy tygodnie. Rozpocznie się 23 stycznia i potrwa do 22 lutego. Jednak już od od początku roku kluby informują o ruchach kadrowych. My na bieżąco będziemy informować o zmianach zachodzących w górnośląskich klubach.

PKO BP Ekstraklasa

Górnik Zabrze
Odchodzą: Daisuke Yokota (KSS Gent), Robert Dadok (Ruch Chorzów)
Przychodzą: Sōichirō Kōzuki (Schalke 04 Gelsenkirchen)

Piast Gliwice
Odchodzą: Alexandros Katranis (Real Salt Lake), Gabriel Kirejczyk (Zagłębie Sosnowiec), Marcel Bykowski (Kotwica Kołobrzeg)
Przychodzą: Fabian Piasecki (Raków Częstochowa)

Ruch Chorzów
Odchodzą: Konrad Kasolik (Wieczysta Kraków), Paweł Baranowski (GKS Jastrzębie), Tomasz Swędrowski (Wieczysta Kraków), Dominik Steczyk (SC Preußen Münster 06), Maciej Firlej (Puszcza Niepołomice), Kacper Skwierczyński (Waterford FC), Krzysztof Kamiński (Wisła Płock)
Przychodzą: Filip Wilak (Lech Poznań), Adam Vlkanova (Victoria Pilzno), Dante Stipica (Pogoń Szczecin), Mike Huras (VfB Stuttgart - juniorzy), Robert Dadok (Górnik Zabrze), Patryk Stępiński (Widzew Łódź), Josema (SD Leganes), Soma Novothny (Vasas SC)

Fortuna 1. liga

GKS Katowice
Odchodzą: Rafał Figiel (Lechia Zielona Góra), Dawid Brzozowski (Polonia Bytom)
Przychodzą: Marten Kuusk (Ujpest FC)

GKS Tychy
Odchodzą: Imad El Kabbou (?), Petr Buchta (Sandecja Nowy Sącz), Natan Dziegielewski (Skra Częstochowa), Miłosz Pawlusiński (Lechia Tomaszów Mazowiecki)
Przychodzą: Teo Kurtaran (wolny zawodnik), Maksymilian Stangret (Legia II Warszawa), Julius Ertithaler (WSG Tirol)

2. liga

GKS Jastrzębie
Odchodzą: Ricardo Vaz (Reus FC Reddis)), Kogi Togitani (Spójnia Landek), Filip Kozłowski (LS Starowice Dolne)
Przychodzą: Paweł Baranowski (Ruch Chorzów), Mateusz Chmarek (Górnik II Zabrze), Jakub Iskra (FC Schwedt 02), Wiktor Rusin (ROW 1964 Rybnik)

Polonia Bytom
Odchodzą: Dominik Budzik (Pniówek Pawłowice), Krzysztof Ropski (Świt Skolwin), Mateusz Mlynarczyk (?), Łukasz Piontek (Gwarek Tarnowskie Góry)
Przychodzą: Karol Szymkowiak (Skra Częstochowa), Dawid Brzozowski (GKS Katowice), Jakub Pochcioł (Górnik II Zabrze), Piotr Romanowski (Motor Lublin), Kamil Wojtyra (Chrobry Głogów), Sebastian Steblecki (Chrobry Głogów), Bartosz Farbiszewski (Bruk-Bet Termalica Nieciecza)

3 liga

Gwarek Tarnowskie Góry
Odchodzą:
Przychodzą: Michał Flak (LKS Goczałkowice-Zdrój), Adrian Dąbrowski (Pniówek Pawłowice), Łukasz Piontek (Polonia Bytom), Ernest Babeshko (Sparta Kolin)

Pniówek Pawłowice
Odchodzą: Kamil Spratek (ROW 1964 Rybnik), Maciej Kolasa (?), Bartosz Szelong (?), Adrian Dąbrowski (Gwarek Tarnowskie Góry)
Przychodzą: Dominik Budzik (Polonia Bytom), Szymon Sobierajewicz (Podlesianka Katowice)

Unia Turza
Odchodzą: Mateusz Popczyk (Zagłębie Sosnowiec), Adam Fojcik (LKS Krzyżanowice), Killian Benvindo (Chojniczanka)
Przychodzą: Bartosz Chęciński (Zagłębie Sosnowiec), Jakub Kuczera (ROW 1964 Rybnik), Aboubacar Sidiki Conde (IF Fram Larvik), Mateusz Cywka (Pniówek Pawłowice), Piotr Strączek (FC Coburg), Michał Szymała (LKS Goczałkowice-Zdrój)

Górnik II Zabrze
Odchodzą: Mateusz Chmarek (GKS Jastrzębie), Jakub Pochcioł (Polonia Bytom)
Przychodzą:

4 liga

Drama Zbrosławice
Odchodzą: Krzysztof Bodziony (?), Marcin Lachowski (koniec kariery), Wiktor Skała (Dreman Futsal Opole Komprachcice)
Przychodzą: Marcin Leszczyński (powrót po kontuzji)

Odra Wodzisław
Odchodzą: Hubert Grober (?), Mateusz Grober (?), Piotr Grober (?), Maksymilian Roguła (?)
Przychodzą: Paweł Kulczyk (Forteca Świerklany), Maciej Zając (MKP Centrum Wodzisław), Daniel Skorupa (MKP Centrum Wodzisław)

LKS Tworków
Odchodzą: Adam Jachimowicz (trener)
Przychodzą: Marcin Ćwikliński (trener), Paweł Muzyk (Włókniarz Kietrz)

Rozwój Katowice
Odchodzą:
Przychodzą: Oskar Brzeziński (ROW 1964 Rybnik)

ROW 1964 Rybnik
Odchodzą: Oskar Brzeziński (Rozwój Katowice), Jakub Kuczera (Unia Turza), Wiktor Rusin (GKS Jastrzębie), Wiktor Piejak (Spójnia Landek)
Przychodzą: Kamil Spratek (Pniówek Pawłowice), Kamil Sikora (Spójnia Landek), Kacper Wiśniewski (juniorzy), Karol Szymecki (Górnik Zabrze juniorzy), Mateusz Knapik (RKP ROW Rybnik), Jakub Koseła (Porawie Większyca), Jakub Dankowski (Porawie Większyca)

Sparta Katowice
Odchodzą:
Przychodzą: Marcin Przybylski (MKS Kluczbork)

Podlesianka Katowice
Odchodzą: Szymon Sobierajewicz (Pniówek Pawłowice)
Przychodzą: Marius Curos (Zimbru Kiszyniów)

Szombierki Bytom
Odchodzą: Sebastian Siwek (?), Andrzej Wąsik (?)
Przychodzą:

Ruch Radzionków
Odchodzą:
Przychodzą: Sławomir Jaworski (RB Keflavik)

Powrót na górę

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami