Czarni Gorzyce i Płomień Połomia blisko mistrzostwa jesieni, niespodziewania porażka rezerw GKS-u Katowice - wyniki ZINA klasy okręgowej z 21 i 22 listopada

Czarni Gorzyce i Płomień Połomia blisko mistrzostwa jesieni, niespodziewania porażka rezerw GKS-u Katowice - wyniki ZINA klasy okręgowej z 21 i 22 listopada

Rezerwy GKS-u Katowice sensacyjnie uległy w derbowym meczu drużynie MK Górnika Katowice. Bliscy zapewnienia sobie honorowych tytułów mistrzów rundy jesiennej są drużyny Płomienia Połomia i Czarnych Gorzyce

Racibórz

Wyniki 18. kolejki:

KS 1905 Krzanowice – Dąb Gaszowice 3:4 (2:1)
0:1 - Koch, 18 min.
1:1 - Święty,
2:1 - Jasny,
2:2 - Siedlaczek, 47 min.
2:3 - Niećko, 61 min.
3:3 - Święty,
3:4 - Stebel, 88 min.

LKS 1908 Nędza – Czarni Gorzyce 0:2 (0:0)
0:1 - Łukasiak, 68 min.
0:2 - Krzyżok, 81 min.

LKS Krzyżanowice – Naprzód Borucin 4:0 (3:0)
1:0 - Turkiewicz, 3 min.
2:0 - Reinhard, 8 min.
3:0 - Turkiewicz, 32 min.
4:0 - Wodecki, 55 min.

LKS Tworków – Zameczek Czernica 5:2 (2:0)
1:0 - Kochan, 25 min.
2:0 - Szewczyk, 44 min.
3:0 - Polak, 54 min.
3:1 - Sobczak, 58 min.
4:1 - Sikorski, 63 min.
5:1 - Sitnik, 66 min. (karny)
5:2 - Sobczak, 77 min.

Silesia Lubomia – Unia Racibórz 0:3 (0:1)
0:1 - Biły, 38 min. (samobójczy)
0:2 - Migus, 87 min.
0:3 - Duda, 90 min.

LKS 1908 Nędza – KS 1905 Krzanowice 3:0 (1:0)
1:0 - Grzesik, 43 min.
2:0 - Grzesik, 58 min.
3:0 - Niedziela, 77 min.

1.  Czarni Gorzyce 17 39 12 3 2 54:26
2.  LKS Tworków 17 36 12 0 5 51:30
3.  Unia Racibórz 18 36 11 3 4 59:28
4.  LKS Krzyżanowice 17 35 11 2 5 40:24
5.  Naprzód Borucin 17 26 8 2 7 47:44
6.  LKS 1908 Nędza 16 24 7 3 6 26:26
7.  Zameczek Czernica 17 20 6 2 9 27:42
8.  KS 1905 Krzanowice 18 12 4 0 14 26:58
9.  Dąb Gaszowice 18 10 3 1 14 21:57
10.  Silesia Lubomia 16 10 2 4 10 14:28

Awans do grupy mistrzowskiej: Czarni Gorzyce, LKS Tworków, Unia Racibórz i LKS Krzyżanowice.

Grupa spadkowa: Naprzód Borucin, LKS 1908 Nędza, Zameczek Czernica, KS 1905 Krzanowice, Dąb Gaszowice  i Silesia Lubomia.

Rybnik

Wyniki 18. kolejki:

Polonia Łaziska Rybnickie – Polonia Marklowice 1:2 (1:0)
1:0 - Grodzki, 40 min.
1:1 - Powiecko, 78 min.
2:1 - Krakowczyk, 81 min.

Granica Ruptawa – Rymer Rybnik 1:1 (1:0)
1:0 - Kiełkowski, 3 min.
1:1 - Molęda, 80 min.

Pierwszy Chwałowice – Płomień Połomia 3:5 (2:1)
0:1 - Zimoń, 27 min.
1:1 - Łaciok, 31 min.
2:1 - Piotrowicz, 37 min.
2:2 - Cieślak, 49 min.
3:2 - Dudek, 72 min.
3:3 - Kąkol, 74 min.
3:4 - Hasior, 79 min.
3:5 - Cieślak, 87 min. (karny)

MKS Czerwionka – MKS 32 Radziejów 3:1 (1:0)
1:0 - Kupczyk, 9 min.
1:1 - Sobala, 52 min.
2:1 - Kupczyk, 57 min.
3:1 - Jaśkiewicz, 90 min.

Forteca Świerklany – Gwiazda Skrzyszów 2:0 (0:0)
1:0 - Legierski,
2:0 - Legierski,

1.  Płomień Połomia 17 39 12 3 2 50:24
2.  Forteca Świerklany 17 39 12 3 2 54:20
3.  Pierwszy Chwałowice 18 37 12 1 5 57:25
4.  Granica Ruptawa 18 28 8 4 6 44:35
5.  Polonia Marklowice 18 25 7 4 7 34:46
6.  Gwiazda Skrzyszów 18 24 7 3 8 25:25
7.  Rymer Rybnik 18 24 7 3 8 40:42
8.  Polonia Łaziska Rybnickie 18 17 5 2 11 24:40
9.  MKS 32 Radziejów 18 13 3 4 11 28:53
10.  MKS Czerwionka 18 6 1 3 14 13:59

Awans do grupy mistrzowskiej: Płomień Połomia, Forteca Świerklany, Pierwszy Chwałowice i Granica Ruptawa.

Grupa spadkowa: Polonia Marklowice, Gwiazda Skrzyszów, Rymer Rybnik, Polonia Łaziska Rybnickie, MKS 32 Radziejów i MKS Czerwionka.

Katowice

Wyniki 18. kolejki:

Orzeł Mokre – Pogoń Imielin 1:4 (0:1)
0:1 - Koster, 24 min.
0:2 - Malina, 51 min.
0:3 - Gadaj, 54 min.
0:4 - Pieniążek, 75 min.
1:4 - Machowicz, 84 min.

MK Górnik Katowice – GKS II Katowice 4:3 (3:0)
1:0 - Ludwig, 2 min.
2:0 - Domisiewicz, 30 min.
3:0 - Honysz, 40 min.
3:1 - Domisiewicz, 48 min. (samobójczy)
3:2 - Szwedzik, 64 min.
3:3 - Szwedzik, 84 min.
4:3 - Bąk, 90 min.

Sparta Katowice – Siemianowiczanka 3:1 (1:0)
1:0 - Łoboda, 36 min.
2:0 - Słociński, 71 min.
3:0 - Bożek, 78 min.
3:1 - Bobryk, 90 min.

Naprzód Lipiny – Urania Ruda Śląska 2:3 (2:2)
0:1 - Ogiński, 16 min.
1:1 - Pawlak, 23 min.
2:1 - Pleszak, 26 min.
2:2 - Grzesik, 42 min.
2:3 - Ogiński, 75 min.

Podlesianka Katowice – Wawel Wirek 4:1 (1:0)
1:0 - Kędzierski, 20 min.
1:1 - Kałużny, 49 min.
2:1 - Renner, 60 min.
3:1 - Rosiński, 79 min.
4:1 - Kędzierski, 85 min.

Pauzował: Górnik 09 Mysłowice

1.  Podlesianka Katowice 18 48 16 0 2 76:17
2.  Pogoń Imielin 16 37 12 1 3 42:25
3.  GKS II Katowice 17 33 10 3 4 61:21
4.  Sparta Katowice 15 31 10 1 4 36:25
5.  MK Górnik Katowice 15 27 8 3 4 29:30
6.  Górnik 09 Mysłowice 15 22 6 1 7 33:37
7.  Siemianowiczanka 17 18 4 6 7 29:36
8.  Orzeł Mokre 17 14 3 5 9 22:44
9.  Urania Ruda Śląska 18 9 2 3 13 25:55
10.  Naprzód Lipiny 15 6 2 3 10 19:48
11.   Wawel Wirek 15 4 0 4 11 17:52

Sosnowiec

Wyniki 18. kolejki:

Górnik Piaski – Ostoja Żelisławice 1:4 (1:1)
0:1 - Opoka, 40 min.
1:1 - Różański, 42 min.
1:2 - Kryger, 57 min.
1:3 - Machura, 80 min.
1:4 - Mzyk, 90 min.

Cyklon Rogoźnik – Źródło Kromołów 5:1 (4:0)
1:0 - Miska, 3 min.
2:0 - Jabłoński, 16 min.
3:0 - Dudek, 28 min.
4:0 - Miska, 31 min.
5:0 - Gielza, 59 min.
5:1 - Wacławik, 86 min.

Unia Ząbkowice – Zagłębie II Sosnowiec 1:6 (1:1)
1:0 - Kowalik, 23 min.
1:1 - Sangowski, 36 min.
1:2 - Popczyk, 51 min.
1:3 - Seedorf, 52 min.
1:4 - Popczyk, 56 min.
1:5 - Popczyk, 61 min.
1:6 - Seedorf, 80 min.

Niwy Brudzowice – Górnik Wojkowice 3:2 (1:2)
1:0 - Szydłowski, 3 min.
1:1 - Sierczyński, 4 min.
1:2 - Gierczuk, 24 min.
2:2 - Nowak, 50 min.
3:2 - Prysak, 90 min.

Błękitni Sarnów – Tęcza Błędów 7:3 (3:1)
1:0 - Czura, 6 min.
2:0 - Górnika, 13 min.
2:1 - Kowalczyk, 35 min.
3:1 - Koch, 45 min.
4:1 - Kocz, 70 min.
4:2 - Nowak, 73 min.
5:2 - Jędrusik, 75 min.
5:3 - Chrabąszcz, 76 min.
6:3 - Rutka, 90 min.
7:3 - Góral, 90 min.

1.  Zagłębie II Sosnowiec 18 38 12 2 4 51:28
2.  Cyklon Rogoźnik 17 37 10 7 0 52:21
3.  Tęcza Błędów 16 32 10 2 4 65:29
4.  Niwy Brudzowice 17 31 9 4 4 45:26
5.  Górnik Wojkowice 17 28 8 4 5 33:23
6.  Źródło Kromołów 17 22 6 4 7 39:38
 7.   Ostoja Żelisławice 17 17 4 5 8 33:50
8.  Błękitni Sarnów 17 17 5 2 10 34:46
 9.   Unia Ząbkowice 18 14 3 5 10 26:63
10.  Górnik Piaski 17 1 0 1 16 14:72

Tychy - Bielsko-Biała

Grupa I

Czarni Jaworze – BKS Stal Bielsko-Biała 5:2 (3:0)
1:0 - Krawczyk, 25 min.
2:0 - Pilch, 32 min.
2:1 - Kozielski, 43 min. (karny)
3:1 - Pilch, 67 min.
4:1 - Cyran, 77 min.
4:2 - Maj, 80 min.
5:2 - Sztykiel, 90 min.

Mecz MRKS II Czechowice-Dziedzice – LKS Rudołtowice-Ćwiklice odwołany.

1.  Rekord II Bielsko-Biała 16 39 12 3 1 57:25
2.  Czarni Jaworze 16 29 9 2 5 38:27
3.  LKS Studzienice 16 28 8 4 4 38:20
4.  LKS Łąka 15 27 8 3 4 42:30
5.  BKS Stal Bielsko-Biała 15 24 7 3 5 34:30
6.  ZET Tychy 16 21 5 6 5 28:35
7.  LKS Wisła Wielka 16 13 4 1 11 24:47
 8.   MRKS II Czechowice-Dziedzice 15 8 1 5 9 26:47
 9.   LKS Rudołtowice-Ćwiklice 15 6 1 3 11 16:42

Grupa II

LKS Bestwina – Przełom Kaniów 4:2 (3:0)
1:0 - Skęczek, 4 min.
2:0 - Skęczek, 8 min.
3:0 - Gleindek, 45 min.
3:1 - Zavadka, 47 min.
4:1 - Gleindek, 82 min. (karny)
4:2 - Jurczyga, 88 min.

KS Bestwinka – Pasjonat Dankowice 0:2 (0:1)
0:1 - Cięciel, 39 min.
0:2 - Cięciel, 60 min. (karny)

1.  GTS Bojszowy 18 43 13 4 1 54:20
2.  MKS Lędziny 17 41 13 2 2 75:19
3.  LKS Bestwina 17 37 12 1 4 52:19
4.  Pasjonat Dankowice 18 33 10 3 5 35:26
5.  Ogrodnik Cielmice 18 29 9 2 7 42:26
6.  KS Bestwinka 18 19 5 4 9 25:31
7.  Piast Bieruń 18 17 4 5 9 22:54
8.  Pionier Pisarzowice 18 13 4 1 13 31:55
9.  Sokół Wola 18 13 4 1 13 22:67
10.  Przełom Kaniów 18 9 2 3 13 18:59

.

Powrót na górę

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami