Rezerwy Ruchu liderem na półmetku - wyniki spotkań ZINA klasy okręgowej z 18 i 19 listopada

Rezerwy Ruchu liderem na półmetku - wyniki spotkań ZINA klasy okręgowej z 18 i 19 listopada

To był ostatni akord rundy jesiennej na boiskach "okręgówki". Rezerwy Ruchu Chorzów pewnie pokonały Niwy Brudzowice i na półmetku rywalizacji są liderem grupy katowicko-sosnowieckiej. Sparta w derbach Katowic rozbiła MK Górnika, rezerwy GKS-u rozgromiły Siemianowiczankę, a AKS Mikołów zdemolował Górnika Piaski.

Bytom - Zabrze

Zaległy mecz 3. kolejki:

Silesia Miechowice - Tempo Paniówki 2:3 (0:1)
0:1 - Brosz, 20 min.
0:2 - Jóźwik, 71 min. (karny)
1:2 - Kapica, 83 min.
2:2 - Skworc, 90 min.
2:3 - Stosiek, 90 min.

Tabela po rundzie jesiennej:

1.  Orzeł Miedary 15 43 53-8
2.  Tempo Paniówki 15 32 36-19
3.  Silesia Miechowice 15 30 41-24
4.  Start Sierakowice 15 26 37-25
5.  Gwiazda Chudów 15 24 35-26
6.  LKS Żyglin 15 23 34-25
7.  Odra Miasteczko Śląskie 15 23 27-26
8.  ŁTS Łabędy 15 22 32-25
9.  Burza Borowa Wieś 15 21 30-25
10.  Czarni Pyskowice 15 20 24-24
11.  Jedność 32 Przyszowice 15 18 21-31
12.  Sośnica Gliwice 15 17 17-29
13.  Concordia Knurów 15 16 18-38
14.  Przyszłość Ciochowice 15 15 16-38
15.  Olimpia Boruszowice 15 13 26-37
16.  Nitron Krupski Młyn 15 2 10-57

Racibórz - Rybnik

Zaległy mecz 11. kolejki:

Granica Ruptawa - LKS Raszczyce 4:2 (1:0)
1:0 - Zbyl, 5 min.
2:0 - Śmiałkowski, 55 min.
2:1 - Kłoda, 66 min.
2:2 - Brzoska, 69 min.
3:2 - Mazurek, 72 min.
4:2 - Gabrysiak, 73 min.

Tabela po rundzie jesiennej:

1.  LKS 1908 Nędza 15 35 49-25
2.  LKS Krzyżanowice 15 33 49-16
3.  LKS Tworków 15 30 31-18
4.  Czarni Gorzyce 15 26 32-21
5.  Forteca Świerklany 15 26 30-22
6.  Płomień Połomia 15 23 29-22
7.  GKS II Jastrzębie 15 22 27-28
8.  LKS Raszczyce 15 22 27-29
9.  Naprzód Czyżowice 15 19 31-26
10.  Gwiazda Skrzyszów 15 18 31-37
11.  Górnik Radlin 15 18 23-28
12.  Pierwszy Chwałowice 15 16 28-31
13.  Zameczek Czernica 15 15 20-41
14.  Granica Ruptawa 15 12 23-41
15.  Jedność Jejkowice 15 9 16-37
16.  Dąb Gaszowice 15 7 24-48

Katowice - Sosnowiec

Wyniki par 15. kolejki:

Siemianowiczanka - GKS II Katowice 1:9 (0:4)
0:1 - Partyka, 1 min.
0:2 - Pietrzyk, 21 min.
0:3 - Kantyka, 35 min.
0:4 - Krawczyk, 42 min.
0:5 - Król, 68 min.
0:6 - Filipiak, 77 min.
0:7 - Kantyka, 80 min.
0:8 - Mahale, 85 min.
0:9 - Mahale, 89 min.
1:9 - Kiecal, 90 min.

Slavia Ruda Śląska - CKS Czeladź 0:5 (0:3)
0:1 - 19 min. (samobójczy)
0:2 - Pach, 21 min.
0:3 - Pach, 28 min.
0:4 - Krawczyk, 49 min.
0:5 - Miłek, 50 min.

MK Górnik Katowice - Sparta Katowice 0:8 (0:3)
0:1 - Bętkowski, 15 min.
0:2 - Januszkiewicz, 30 min.
0:3 - Gielza, 36 min.
0:4 - Mazurek, 56 min.
0:5 - Mazurek, 57 min.
0:6 - Delong, 61 min.
0:7 - Bętkowski, 68 min.
0:8 - Bętkowski, 88 min.

Niwy Brudzowice - Ruch II Chorzów 1:5 (0:2)
0:1 - Roguła, 23 min.
0:2 - Domagała, 25 min.
0:3 - Matys, 48 min. (karny)
0:4 - Roguła, 50 min.
0:5 - Barański, 60 min.
1:5 - 79 min.

Pogoń Imielin - Górnik Wojkowice 1:2 (1:1)
1:0 - Stachowicz, 4 min.
1:1 - Burczyk, 10 min.
1:2 - Krzos, 75 min.

AKS Mikołów - Górnik Piaski 8:0 (6:0)
1:0 - Ściętek, 10 min.
2:0 - Wasiak, 12 min.
3:0 - Wasiak, 18 min.
4:0 - Miklosh, 37 min.
5:0 - Mrozik, 38 min.
6:0 - Kapias, 41 min.
7:0 - Furczyk, 61 min.
8:0 - Mrozisk, 75 min.

Sarmacja Będzin - Cyklon Rogoźnik 1:1 (1:0)
1:0 - Kocot, 19 min.
1:1 - Stankiewicz, 54 min.

Mecz RKS Grodziec - Górnik 09 Mysłowice odwołany

Tabela po rundzie jesiennej:

1.  Ruch II Chorzów 14 37 59-13
2.  Sparta Katowice 14 36 56-12
3.  AKS Mikołów 14 31 42-17
4.  GKS II Katowice 14 30 41-18
5.  CKS Czeladź 14 26 42-25
6.  Cyklon Rogoźnik 15 22 25-32
7.  Górnik Wojkowice 15 20 31-28
8.  Sarmacja Będzin 14 17 29-27
9.  Slavia Ruda Śląska 15 17 17-26
10.  Pogoń Imielin 14 17 23-27
11.  Niwy Brudzowice 15 16 18-34
12.  Siemianowiczanka 15 11 25-48
13.  Górnik Piaski 14 9 27-53
14.  MK Górnik Katowice 14 8 13-50
15.  RKS Grodziec 14 7 16-51
16.  Górnik 09 Mysłowice 5 6 6-9

Tychy - Bielsko-Biała

Zaległy mecz 8. kolejki:

Rotuz Bronów - Stal Bielsko-Biała 3:1 (1:1)
0:1 - Wojtyłko, 5 min.
1:1 - Feruga, 11 min.
2:1 - Adamczyk, 53 min.
3:1 - Wronka, 67 min.

Tabela po rundzie jesiennej:

1.  Rekord II Bielsko-Biała 15 38 49-15
2.  KS Międzyrzecze 15 33 57-20
3.  LKS II Goczałkowice-Zdrój 15 31 47-36
4.  Czarni Jaworze 15 28 39-36
5.  Rotuz Bronów 15 25 35-32
6.  Iskra Pszczyna 15 24 35-21
7.  LKS Bestwina 15 24 22-20
8.  GLKS Wilkowice 15 20 34-28
9.  Pasjonat Dankowice 15 20 42-39
10.  JUW-e Jaroszowice 15 19 33-31
11.  ZET Tychy 15 17 22-32
12.  LKS Łąka 15 17 23-40
13.  GTS Bojszowy 15 13 21-41
14.  LKS Studzienice 15 11 21-48
15.  LKS Wisła Wielka 15 10 20-42
16.  Stal Bielsko-Biała 15 8 18-37

.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Powrót na górę

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami