AKS Mikołów nowym liderem grupy I - wyniki 8. kolejki ZINA klasy okręgowej (aktualizacja)

Po zwycięstwie nad Podlesianką Katowice nowym liderem grupy I ZINA klasy okręgowej został AKS Mikołów. Na czoło tabeli grupy III wysunęła się APN Odra Wodzisław, ale w niedzielę przodownictwa może ja pozbawić Unia Turza.

Wyniki 8. kolejki:

Grupa I

AKS Mikołów - Podlesianka Katowice 1:0 (0:0)
1:0 - Lesik, 58 min.

MKS Lędziny - Piast Bieruń 1:0 (0:0)
1:0 - Kostrzewa, 78 min.

Ogrodnik Cielmice - MK Górnik Katowice 1:3 (1:2)
0:1 - Jędrysik, 22 min.
0:2 - Ochojski, 30 min.
1:2 - Foltyn, 45 min.
1:3 - Jędrysik, 76 min.

Wyzwolenie Chorzów - Pogoń Imielin 3:2 (0:2)
0:1 - Cisoń, 16 min.
0:2 - Śliwa, 45 min.
1:2 - Beczek, 57 min.
2:2 - Kocur, 83 min.
3:2 - Gut, 86 min.

Iskra Pszczyna - LKS Łąka 2:0 (0:0)
1:0 - Leszczyński, 72 min.
2:0 - Rakowski, 73 min.

LKS Studzienice - Sokół Wola 0:0

Fortuna Wyry - Urania Ruda Śląska 4:1 (1:0)
1:0 - Just, 20 min.
2:0 - Szołtysek, 54 min.
2:1 - Kokoszka, 69 min.
3:1 - Just, 77 min.
4:1 - Rośkowicz, 84 min.

Sparta Katowice - Górnik 09 Mysłowice 5:0 (5:0)
1:0 - Sarzała, 25 min.
2:0 - Michalski, 26 min.
3:0 - Słota, 34 min.
4:0 - Michalski, 36 min.
5:0 - Michalski, 42 min.

Grupa II

MKS Czerwionka - Sośnica Gliwice 1:4 (1:1)
0:1 - Popiel, 25 min.
1:1 - Wawrzonkowski, 33 min.
1:2 - Kiełpiński, 48 min.
1:3 - Szczurek, 53 min.
1:4 - Wiśniewski, 67 min.

Jedność 32 Przyszowice - Przyszłość Ciochowice 0:0

Czarni Pyskowice - ROW 1964 II Rybnik 4:1 (2:0)
1:0 - Szymik, 8 min. (samobójczy)
2:0 - Kropisz, 40 min.
3:0 - Kropisz, 51 min.
4:0 - Duda, 61 min.
4:1 - Wawrzynek, 90 min.

Orzeł Mokre - Pierwszy Chwałowice 2:5 (1:2)
1:0 - Kolasa, 5 min.
1:1 - Gąsior, 9 min.
1:2 - Paprotny, 40 min.
1:3 - Węgrzyk, 51 min.
1:4 - Łaciok, 62 min.
1:5 - Łaciok, 67 min.
2:5 - Czerniak, 89 min.

Zameczek Czernica - Tęcza Wielowieś 1:1 (1:1)
0:1 - Bieniek, 7 min.
1:1 - Tuleja, 16 min.

Naprzód Rydułtowy - Naprzód Lipiny 1:1 (1:0)
1:0 - Śleziak, 5 min.
1:1 - Szpitol, 71 min.

Piast II Gliwice - Rymer Rybnik 1:1 (0:1)
0:1 - Odon, 42 min.
1:1 - Marcinkowski, 71 min.

Unia Książenice - KS 94 Rachowice 3:1 (1:0)
1:0 - Suchiński, 30 min.
2:0 - Siedlok, 58 min.
3:0 - Suchiński, 61 min.
3:1 - 90 min.


Grupa III

LKS 1908 Nędza - Przyszłość Rogów 7:3 (4:2)
1:0 - Frydryk, 11 min.
2:0 - Grzesik, 19 min.
2:1 - Pucka, 27 min.
2:2 - Kozielski, 40 min.
3:2 - Frydryk, 44 min.
4:2 - Frydryk, 45 min.
4:3 - Sitek, 75 min.
5:3 - Prusicki, 78 min.
6:3 - Prusicki, 84 min.
7:3 - Stasiowski, 87 min.

Polonia Marklowice - Naprzód Syrynia 2:1 (0:1)
0:1 - Bober, 33 min.
1:1 - Pawelec, 60 min.
2:1 - Zimoń, 89 min.

LKS Krzyżanowice - KS Kornowac 3:0 (2:0)
1:0 - Kiljan, 4 min.
2:0 - Żbikowski, 7 min.
3:0 - Skrobacz, 75 min.

Rafako Racibórz - Gwiazda Skrzyszów 0:0

Naprzód Czyżowice - Czarni Gorzyce 1:2 (0:1)
0:1 - Kucharski, 45 min.
1:1 - Kaczorowski, 69 min.
1:2 - Benauer, 71 min.

APN Odra Wodzisław - Granica Ruptawa 3:2 (3:0)
1:0 - Dudziński, 16 min.
2:0 - Dudziński, 37 min.
3:0 - Dudziński, 45 min.
3:1 - Zielonka, 81 min.
3:2 - Krzyżok, 85 min. (samobójczy)

Naprzód Borucin - Forteca Świerklany 2:1 (1:1)
0:1 - Stebelak, 22 min.
1:1 - Podstawka, 40 min.
2:1 - Ciuberek 61 min.

Unia Turza - Silesia Lubomia 2:0 (1:0)
1:0 - Hanzel, 26 min.
2:0 - Hanzel, 57 min.

Grupa IV

SKS Łagisza - Górnik Bobrowniki Śląskie 0:0

Silesia Miechowice - Orzeł Miedary 2:3 (1:2)
1:0 - Kocjan, 8 min.
1:1 - Miszok, 19 min.
1:2 - Miszok, 38 min.
1:3 - Szklinarz, 54 min.
2:3 - Stich, 87 min.

Szczakowianka Jaworzno - Źródło Kromołów 5:1 (3:0)
1:0 - Biskup, 6 min.
2:0 - Janeczko, 14 min.
3:0 - Łuszcz, 29 min.
3:1 - Skrzypek, 60 min.
4:1 - Zych, 68 min.
5:1 - Frąckowiak, 70 min.

Łazowianka - AKS Górnik Niwka 2:2 (0:0)
0:1 - Majchrzak, 60 min.
0:2 - Chwalibogowski, 80 min.
1:2 - Pierwocha, 85 min.
2:2 - Wróbel, 89 min.

Siemianowiczanka - Tęcza Błędów 4:1 (0:0)
1:0 - Mieszczak, 48 min.
2:0 - Ogryzek, 59 min.
2:1 - Strojek, 62 min.
3:1 - Nowak, 68 min.
4:1 - Musiał, 90 min.

Cyklon Rogoźnik - Drama Zbrosławice 1:0 (1:0)
1:0 - Koch, 39 min.

Zagłębie II Sosnowiec - Sokół Orzech 5:1 (1:0)
1:0 - Kłosek, 8 min.
2:0 - Krajewski, 51 min.
3:0 - Kiwior, 72 min.
4:0 - Łagodziński, 74 min. (samobójczy)
4:1 - Praski, 90 min.
5:1 - Polak, 90 min.

Odra Miasteczko Śląskie - Górnik Wojkowice 0:2 (0:1)
0:1 - Połedniok, 3 min.
0:2 - Wrona, 51 min.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami